Alfaturk Alfa Romeo

Yaşam => Gezi ve Tatil => Konuyu başlatan: universeee - 07 Mart 2016, 10:47:46

Başlık: Otel, pansiyon, görülecek yer, vs tavsiye
Gönderen: universeee - 07 Mart 2016, 10:47:46
Böyle genel bir konu olmadığını görünce yeni bir konu açıp bu yıl için tavsiyelerinizi almaya başlayım istedim müsadenizle :)

Bayram tatili için benim ve eşimin ailesinin yanına gideceğiz ki son durağımız Silifke olacak. Bayram tatili sonrasına bir tatil yapalım diyoruz. Kısacası Silifke'den yolculuğa başlayıp Akdeniz sahil boyu gitmek düşüncesindeyiz. Sanıyorum Datça'ya kadar uzanırız. 1-2 gece kalınacak ana duraklar belirleyip yakın mesafelere uğramak niyetindeyim. Nispeten sakin ve huzurlu bir tatil yapmak düşüncesi hakim şu an için. Tatil köyü falan gibi düşüncemiz yok.

Sizlerden yukarıdaki anlatmış olduğum koşullara uyan tavsiyeleri beklerim. Ayrıca bu sektörde olup fiyat konularında da yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa onların da yardımlarını beklerim  :alfisti: Benim bu aklımdaki fikirler dışında da tavsiyelere açığım tabi. Hem bana hem başkalarına yardımcı olabilir fikirleriniz.
Başlık: Ynt: Otel, pansiyon, görülecek yer, vs tavsiye
Gönderen: preacher - 07 Mart 2016, 12:07:11
Abi güzel konu olmuş. Ben de benzer sebepten başlık açmayı düşünüyordum yakın zamanda. Tecrübeli arkadaşların aydınlatması dileğiyle.