Yukarı git

16 Aralık 2017, 12:13:55
Reklamlar  

Gönderen Konu: Cam filmi hakkında  (Okunma sayısı 867 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    401 Kere Beğenildi
Cam filmi hakkında
« : 13 Ekim 2014, 20:38:07 »
Alfamı aldığımda hiç sevmediğim lila rengi cam filmi vardı arka cam hariç söktürüp 2 numara siyah cam filmi çektirdim,yapan usta arka camdaki filmi sökersek rezistans çalışmaz dedi bende kalsın üstüne çekin dedim di vakti zamanında.. sorum şu;arka cam filmini söktürürsem rezistans iptal olurmu ? Filmi sökerken alüminyum olan rezistans filme yapışık mı çıkar ? Biraz saçma bir soru oldu ama idare edin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

iPhone 'den Tapatalk İle Gönderldi

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

halil

• *
  • 115 Mesajı Toplam
    134 Kere Beğenildi
Ynt: Cam filmi hakkında
« Yanıtla #1 : 13 Ekim 2014, 20:43:56 »
büyük ihtimalle arka cam resistansına zarar verir.zarar vermeden ,ısıtarak yada ıslatarak çıkartılabiliyorsa bir sor danış.hatta garantisini al.arka cam resistansı kışın olmassa olmaz donanımlardan.

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    401 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 13 Ekim 2014, 20:57:28 »
Zaten rezistans ölmesin diye film üstüne film çektirdim ama bu sefer koyu oldu..

iPhone 'den Tapatalk İle Gönderldi

İsa KAYIHAN

• Üye
  • *
  • 25 Mesajı Toplam
    31 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 13 Ekim 2014, 23:14:02 »
Valla arkadaşlar bir aralar folyo kaplama, reklam, tabela işi yaptım ama hiç sökmek nasip olmadı  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap arkadaşlar ısı tabancası ile güzelce ısıtılarak çıkarılırsa bi zarar vereceğini sanmam ama biraz vakit alabilir. Anti parantez belirteyim [( Yinede sürekli bu işi yapan birine danışmakta fayda var  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap   )]

ÇALMADIK, ÇIRPMADIK... YEDİYSEK CEBİMİZDEN; HARCADIYSAK ÖMRÜMÜZDEN... KİME NE!!!

Seo4Smf Tagleri:

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.