Yukarı git

15 Aralık 2017, 15:08:14
Reklamlar  

Gönderen Konu: 18" 8C jant arıyorum eibach yay arıyorum Yardım Lütfen  (Okunma sayısı 2000 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yenerpasha

• Yeni Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Merhaba Arkadaşlar

18" siyah 8C Jant
Eibach spor yay

Bu parçaları çıkma olarak arıyorum
Eğer isteyen arkadaşlar olursa üzerindeki orijinaller ile değişim şeklinde de alışveriş yapabiliriz

Bu arada üzerinde 16" orj jantlar bulunmaktadır.

537 236 54 94

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
Bu parçalar adeta karaborsa parçalardır. Bahsettiğin şekilde bulman mümkün değil. Ayrıca değiştirmeye kimse yanaşmaz. Birkaç hafta önce orjinal 17" giu jant setini orta ayar lastiklerle birlikte 450 tl'ye aldık arkaşımıza. Kısaca 16" ların para etmez. Kışın kullanmanı tavsiye ederim bunları. Çıkma 18" 8C ve Eibach yaylar ise imkansıza yakın...

Bu arada foruma yeni katılmışsın ve kendini tanıtmadan önce kimseyle tanışmadan önce işini görmeye çalışıyorsun. Tanışma bölümünde açacağın konu forumda olumlu karşılanacaktır. Hoşgeldin, keyifli forumlar dilerim.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Yenerpasha

• Yeni Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Kimseyle tanışmadan önce işini görmeye çalışıyorsun ne demek arkadaşım ?
Bu ne biçim uslüp ??Böyle yorum yapacaksan lütfen hiç yapma .

Ilk defa foruma katılmıyorum ; 36 yaşındayım , Bankacıyım ! Tanışmış olduk....

Herkese keyifli forumlar dilerim

Saygılarımla

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Saygılarımla

Yaşını bile yanlış yazmışsın üsluptan bahsediyorsun. Tekrar yazıyorum, tanışma bölümü var konusu var başlığı var. Kendini tanıtmamışsın ortadan dalmışsın işini görmeye çalışıyorsun. Üstüne bir de üslup dersi mi veriyorsun? Ne demek olduğu anlaşılmayan birşey yazmadım. Ne okuyorsan o demek. Yorumda yazdıklarım da neticesi hoşuna gitmese de doğrular. Tanışma bölümünde açacağın konuyu bekliyoruz. Her ortamın bir kuralı var.

Baskan

• Coure Sportivo
  • Genel Moderatör
  • *
  • 59 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
Yok ya bu foruma iyice ayar çekmek şart, insanlar sanal ortam diye sorgu sualsiz girip istediklerini yapıyorlar..
Yener bey, destursuz selamsız sabahsız girmişsin konuyuda hemen açmışsın foruma yay arıyorsun jant arıyorsun bilmem ne. Size güzellik ile söylenmiş kendinizi tanıtın önce, kimsin nesin bilelim.. Var bende 8c jant, yayda var ama size satmam.. Sahibinden nokta kom değilki burası...

Diğer forumda da açtığınız 3 konunun özeti;
yay aranıyor
jant aranıyor
egzoz iptali

Ve gördümki sizi kimse sallamamış oradada...
« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2014, 09:46:55 Gönderen: Baskan »

Baskan 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (06 Temmuz 2014, 15:50:23)

Yenerpasha

• Yeni Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Sadece gülüyorum.
Sanal ortamda kendini kanıtlamaya çalışmak benim en son yapacağım şey.
Parama geçer Nazım ; sizin jantlarınıza da kalmadım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap istediğinize buyrun satın
Bir daha da mesaj atıp rahatsızlık vermeyin

Iyi forumlar size

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
Sadece gülüyorum.
Sanal ortamda kendini kanıtlamaya çalışmak benim en son yapacağım şey.
Parama geçer Nazım ; sizin jantlarınıza da kalmadım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap istediğinize buyrun satın
Bir daha da mesaj atıp rahatsızlık vermeyin

Iyi forumlar size

Değerli arkadaşım, burada amacımız foruma üye olan insanlara anormal davranışlarda bulunmak suretiyle onları forumdan uzaklaştırmak değil, bilakis yeni ve ortak hobimizi paylaştığımız dostlar kazanmak, fikir alışverişinde bulunmaktır.

Ne senin ne de forumdan herhangi bir arkadaşımızın kendimizi kanıtlamaya çalışmamız gibi bir durum söz konusudur. Sana kibarca verilen tepkiler, son zamanlarda kimisini yüz yüze dahi tanıdığımız üyelerin anormal davranışları yüzünden forumdan ihraç edilmelerine rağmen dönüp huzursuz davranışlar sergilemeleri, ortama yakışmayan davranış biçimlerine girmeleri gibi mevzulardan dolayı, yeni gelenler konusunda daha hassas davranılmasından dolayıdır. Kişisel bir konu asla yoktur. Rencide etmeye çalışmak gibi bir durum asla yoktur.

Her ortamın olduğun gibi bu ortamında bir takım basit kuralları bulunmakta. Bunlardan başlıcası, foruma yeni üye olanların, mevcut forum üyelerinin yeni gelenlere nasıl yaklaşacaklarından, nasıl hitap edeceklerinden tutun da, aynı il ya da bölgede yaşayanların kaynaşabilmeleri, yardımlaşıp buluşmalar düzenleyebilmeleri adına ilk önce KENDİLERİNİ TANITMALARIDIR. Bunun için bir bölüm mevcuttur. Basitçe bir konu açılıp tanıtım yapılabilir. Kimsenin bir diğerinin özeliyle alakası yok sonuçta, tanıtmayı abartmaya gerek yok, amaç belli...

Umuyorum bu defa gerek yaklaşım gerekse üslup olarak saldırgan bir algı yaratmıyorum. Amacımız insanları yermek, kaybetmek değil, ortak noktamız olan Alfa Romeo markası altında fikir alışverişi ile birlikte keyifli sohbetler yapmak, yeri geldiğinde buluşmalar düzenlemektir. Ortamı daha fazla germenin bir manası olmayacağı gibi, bu noktadan sonra sergileyeceğin davranış biçimi samimiyetin hakkında net bir bilgi sahibi olup ona göre davranmamızı sağlayacaktır. Bundan daha yapıcı olamayacağım fakat bu defa anlaşacağımızı düşünüyorum.

Saygılar,
Veloce Volkan.

ybirinci

• *
  • 43 Mesajı Toplam
    64 Kere Beğenildi
Bu parçalar adeta karaborsa parçalardır. Bahsettiğin şekilde bulman mümkün değil. Ayrıca değiştirmeye kimse yanaşmaz. Birkaç hafta önce orjinal 17" giu jant setini orta ayar lastiklerle birlikte 450 tl'ye aldık arkaşımıza. Kısaca 16" ların para etmez. Kışın kullanmanı tavsiye ederim bunları. Çıkma 18" 8C ve Eibach yaylar ise imkansıza yakın...

Bu arada foruma yeni katılmışsın ve kendini tanıtmadan önce kimseyle tanışmadan önce işini görmeye çalışıyorsun. Tanışma bölümünde açacağın konu forumda olumlu karşılanacaktır. Hoşgeldin, keyifli forumlar dilerim.

Veloce arkadaşımızın cevabını inceledim de önce sorulan soruya bilgi vermiş ..sonra biraz sitemkar olarak ve ne yazık ki doğru olan tespitleri  sertçe ( tekil şahıs kipi kullanarak ) söyleyerek haklı tepkisini dile getirmiş . Bi de sonuna keyifli forum lar falan da yazmış .. daha ne yani. Ne bekleniyordu ki. Kurallara uymayan samimiyet göstermek istemiyen kişiler için gitti gidiyor hepsi burada com gibi siteler çok uygun . Bu forum bir aile gibi dışardan biri kapıyı çalmadan ayakkabısını çıkarmadan içeri dalarsa desdur denmesi çok doğal .

giulia has gone away

ybirinci 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (04 Aralık 2014, 15:27:30)

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo

Veloce arkadaşımızın cevabını inceledim de önce sorulan soruya bilgi vermiş ..sonra biraz sitemkar olarak ve ne yazık ki doğru olan tespitleri  sertçe ( tekil şahıs kipi kullanarak ) söyleyerek haklı tepkisini dile getirmiş . Bi de sonuna keyifli forum lar falan da yazmış .. daha ne yani. Ne bekleniyordu ki. Kurallara uymayan samimiyet göstermek istemiyen kişiler için gitti gidiyor hepsi burada com gibi siteler çok uygun . Bu forum bir aile gibi dışardan biri kapıyı çalmadan ayakkabısını çıkarmadan içeri dalarsa desdur denmesi çok doğal .

emin

• *
  • 47 Mesajı Toplam
    58 Kere Beğenildi

Saygılarımla

Yaşını bile yanlış yazmışsın üsluptan bahsediyorsun. Tekrar yazıyorum, tanışma bölümü var konusu var başlığı var. Kendini tanıtmamışsın ortadan dalmışsın işini görmeye çalışıyorsun. Üstüne bir de üslup dersi mi veriyorsun? Ne demek olduğu anlaşılmayan birşey yazmadım. Ne okuyorsan o demek. Yorumda yazdıklarım da neticesi hoşuna gitmese de doğrular. Tanışma bölümünde açacağın konuyu bekliyoruz. Her ortamın bir kuralı var.

VELOCE BEY !

Doğru tespit, doğru yanıt.
Buradaki çoğu insanın rahatsızlığını, efendice dile getirmişsiniz.
Adamsınız.
Saygılar.

emin 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (05 Aralık 2014, 04:38:38)

tayfun uca

• *
  • 117 Mesajı Toplam
    138 Kere Beğenildi
iki sene önce bende alfami yeni almıştım ve heryere bakım devirdaim termosdat deyisimi vs habire heryere yazıyordum. garaj bölümünde konu acmistim ama kendimi tanitmamistim .  daha sonra Volkan abi sağ olsun beni uyardı. iyki uyarmış. şimdi birsürü alfisti dostum var. samimi birine herkes yardımcı olmak ister. burdaki uyarı'nın  bizden ziyade yardıma ihtiyacı olana faydalı olacak bir uyarı olduğunu unutmamak lazım.

tayfun uca 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (05 Aralık 2014, 04:38:40)

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
Beyler bu konu altındaki paylaşımların ardından, başlığın sahibi olan Yener kardeşimiz kendini tanıtmak için bir konu açmıştı. Olay tatlıya bağlanıp normale dönmüştü. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Gerçi o tarihten sonra, bu konu hortladıktan sonra dikkat ettiğim üzere foruma bir daha uğramamış.

Netice olarak herkes ilk defa katıldığı ortamın kurallarını tespit edip, ardından ortamda kalabileceğine inanıyorsa, oradaki kurallara uymak suretiyle bunun keyfini çıkartabilir. Bu forum var olmasına var ama sonuçta kurucu Emrah kardeşimiz ve o günlerde ona destek olan birkaç arkadaşı dışında hepimiz, ama daha eski ama daha yakın tarihte buraya sonradan katılmadık mı? Tabiki öyle oldu ve ortak bir dil oluşturabilmişiz ki, birbirimizden rahatsız olmadan, birbirimizi kırmadan, mümkün mertebe çeşitli konularda birbirimize destek olarak bugünlere aynı çatı altında gelebilmişiz, forumu varetmiş, forumla birlikte varolmuşuz...

Bu kısa düşünce ve saptamaların ardından ciddi anlamdan keyifli bir buluşma organize etmek, ya da arkadaşlarımızdan birinin tertip edeceği bir organizasyona katılasım geldi : ) Bu hafta bir mini organizasyon kaçırdım sanırım... Güzek bir buluşmada görüşmek üzere diyelim...

Seo4Smf Tagleri: arıyorum lütfen eibach 18quot 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.