Yukarı git

21 Ağustos 2018, 22:14:46
Reklamlar  

Gönderen Konu: Alfa 156 mk2 geri görüşlü teyp taktırdım  (Okunma sayısı 354 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cagatay1288

• Yeni Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Alfa 156 mk2 geri görüşlü teyp taktırdım
« : 19 Mayıs 2018, 16:33:12 »
Ali Express ten aldığım teyibi bugun taktırdım durum bu orijinalliği biraz bozuldu malesef. İnternette satılan kenar çıtaları hakkında bilisi olan var mı kenarları kapatırmı yada kenarlar için bir önerisi olan varmı ? Teşekkürler...

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

heavythunder

• Üye
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
Türkiyede kıyamet kadar var bu teypden bende jameson marka aldım 205 tl ye gayet memnunum kenar çıtası boşuna arama bu tarz ekranlı teypler biraz iri olduğu için diğer teyplere göre çıtalar oturmuyor çok ince olması lazım çünkü kenar boşlukları az zaten. İnceleme videosu çektim youtuberlar gibi izlemek isteyenlere linki

Seo4Smf Tagleri: teyp geri görüşlü taktırdım 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.