Yukarı git

15 Aralık 2017, 15:12:56
Reklamlar  

Gönderen Konu: Ankara'da Boya Koruma Yaptıracak olan Alfistiler  (Okunma sayısı 25289 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lbe

• *
  • 3 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
Uygulamalar çok güzel.Sanırım boom garagedasınız.Bende Etlik'te oturuyorum oralar çok yakın bana.Hatta babam farketmiş yerinizi güzel iş çıkarıyorlar diyordu

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Lbe 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: abramchee (22 Temmuz 2014, 11:25:26)

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Hoşgeldiniz. 4-5 konuya bakabildim, epey detaylı anlatımlar ve fotolar. İşler tatmin edici ama asıl işiniz boya koruma kısmı değil sanırım. Chip tuning, xenon falan yazıyor tabelalarda Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Portakal kabuğu görüntüsü için zımpara işini yapanlar var ama riski yüksek bir iş olduğu için pek uğraşan yok maalesef.. Genelde boya işi yapanlar bakıyor.

Bu arada bu forumda "nano" kelimesine biraz gıcığımız var, sadece benim yoktur sanıyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Kullandığınız ürünler zaten bilinen markalar/modeller bu açıdan genel kullanıcı kitlesinin güveni olacaktır.

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Tatmir07

• *
  • 88 Mesajı Toplam
    99 Kere Beğenildi
Sayın "d.berkay" özellikle BMW 320 çalışmanız cidden şahane olmuş. Ben uzun bir süredir iş icabı Ankara'ya bir türlü uğrayamadığım için aracımla da ilgilenemedim uzun bir süre. Ama Ankara'ya döner dönmez yanınıza bi uğrayıp bakacağım herhalde belli oldu Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Bende portakal kabuğu mu dersin, çizikler mi dersin, fırça benzeri izler ve taş izleri mi dersin hepmi var maşallah  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

d.berkay

• Üye
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
    • DBY Detailing
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Uygulamalar çok güzel..

Teşekkür ederim..
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2013, 13:39:47 Gönderen: d.berkay »

facebook.com/DBYDetailing

d.berkay

• Üye
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
    • DBY Detailing
Hoşgeldiniz. 4-5 konuya bakabildim, epey detaylı anlatımlar ve fotolar. İşler tatmin edici ama asıl işiniz boya koruma kısmı değil sanırım. Chip tuning, xenon falan yazıyor tabelalarda Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Portakal kabuğu görüntüsü için zımpara işini yapanlar var ama riski yüksek bir iş olduğu için pek uğraşan yok maalesef.. Genelde boya işi yapanlar bakıyor.

Bu arada bu forumda "nano" kelimesine biraz gıcığımız var, sadece benim yoktur sanıyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Kullandığınız ürünler zaten bilinen markalar/modeller bu açıdan genel kullanıcı kitlesinin güveni olacaktır.

Teşekkür ederim Tuncay Bey. Hosbuldum..
Dükkan olarak bir çok hizmetimiz var.. Ancak benim isim sadece Araç bakımı ve detailing işleri.. Chip tuning ve elektrik işleri için bir arkadaş; araç kaplama ve cam filmi gibi uygulamaları yapan başka bir arkadaş var..

Bunun yanında ben aslen ogrenciyim Ankara Üniversitesinde.. Jeofizik Müh. Eğitimi aliyorum.. Bu işi ancak boş zamanlarımda yapabiliyorum..

"Nano",kelimesine neden gıcık olduğunuzu anlayamadım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Nano teknoloji günümüzde boya korumada en ileri teknolojilerden birisi..

Eğer Nano koruma uygulamasında kullandığım markayı merak ederseniz ;

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap adresinden bilgi alabilirsiniz..

Onun haricinde zaten kullandığım diğer ürünlerin tamamı Meguiar's ve Autoglym gibi sektörün en iyi markalari..

d.berkay

• Üye
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
    • DBY Detailing
Sayın "d.berkay" özellikle BMW 320 çalışmanız cidden şahane olmuş. Ben uzun bir süredir iş icabı Ankara'ya bir türlü uğrayamadığım için aracımla da ilgilenemedim uzun bir süre. Ama Ankara'ya döner dönmez yanınıza bi uğrayıp bakacağım herhalde belli oldu Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Bende portakal kabuğu mu dersin, çizikler mi dersin, fırça benzeri izler ve taş izleri mi dersin hepmi var maşallah  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Barış Bey teşekkür ederim guzel yorumunuz için.. Ne zaman isterseniz beklerim. Aracınızı inceler en iyi çözümün hangisi olduğuna karar veririz..

Tb1905

• Yeni Üye
  • *

Arkadaslar alim mi bu firsati?

halil

• *
  • 115 Mesajı Toplam
    134 Kere Beğenildi
fiyat  yapılacak işlere göre iyi ama bu tip indirimlerde biraz şişirme iş yapıyorlar.karar sizin tabi.

d.berkay

• Üye
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
    • DBY Detailing
4 kat boya koruma ( meguiars 85) yazmışlar.. Bu ürün asindirici bir ürün. Yani koruma vs özelliği olmayan bi nevi bir pasta.. Bu ürünü 4 değil 14 katta surseler boyayı korumaz.. Sanırim meguiars kullanıyoruz izlenimi yaratmak için yazmışlar.. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

alfista

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Eski boya koruma konusu..

1996 146 1.7 boxer - 1996 146 1.6 boxer - 1998 156 2.0 executive - 2004 156 Selespeed

cemiltuna

• *
  • 9 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
Eski boya koruma konusu..

Kutay'ın açmış olduğu kounda eklediğim link'te işi yapan arkadaş bizim siteye de üyeymiş. Sizden bir önceki mesaj ona ait

alfista

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Farkettim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

1996 146 1.7 boxer - 1996 146 1.6 boxer - 1998 156 2.0 executive - 2004 156 Selespeed

Ahmet_06

• *
  • 14 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
Sonaxın 480 liralık paketini 199 liraya yaptırabilceğim şeklinde sms mesajı aldım Yine bonus tan dolayı.Gerçekten bu fiyattan bu kadar aşağı düşüyorlarmı uygulama paketinde

d.berkay

• Üye
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
    • DBY Detailing
Farkettim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Merhabalar..

Boom Garage'da 2012 senesinde uygulamaları ben yapıyordum ancak yollarımızı ayırdık ve arkadaşlarda bu işe kendileri devam ettiler. Yine oraya gidebilirsiniz tabiki tercih sizin..

Ben şu an Balgat'ta devam ediyorum uygulamalarıma. Örnek uygulamalarım için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapsayfasına göz gezdirebilirsiniz..   2013 yılı itibari ile Alman Nanolex firması ile anlaştım ve Nano koruma ürünlerinde Nanolex'i kullanıyorum.

Boya koruma ve Detailing konularında her türlü sorularınızı elimden geldiğince cevaplayabilirim..
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2014, 05:03:51 Gönderen: d.berkay »

Kutay

• Alfista
  • *
  • 35 Mesajı Toplam
    52 Kere Beğenildi
Konuyu hortlatalım ...
Arkadasımın,2011oktavıa sı bende .
Aracın koltukları koyun derisi oldugundan aracın içi resmen gübre kokuyor.  Bu kokuyu gidermek ve detaylı iç temizlik yaptırmak,
yaptırmısken kısa gırmeden boya koruma ,  ve polislerle ugrasmadan ince bi cam filmi yaptırmayı düşünüyorum .

Bilgi ve deneyimlerinizi alabilirmiyiz ?

Seo4Smf Tagleri: ankarada boya koruma olan yaptıracak alfistiler 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.