Yukarı git

18 Aralık 2017, 10:04:22
Reklamlar  

Gönderen Konu: İzmir için kaporta boya tavsiyesi  (Okunma sayısı 222 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bilal

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
İzmir için kaporta boya tavsiyesi
« : 12 Temmuz 2017, 13:20:09 »
Arkadaşlar herkese merhaba.İzmir'de yaşayan arkadaşlara tavsiyem olur.Yaklasik bir hafta önce gece yarısı arabama çarpıp kaçmışlar.Bu arada alfa 147 kullanicisiyim.Sag on kapi iki avuç büyüklüğünde içine gocmus haldeydi.Tam kapı çizgisinin olduğu yerde hemde.Bir bakima işçiliği en zahmetli yer diyeyim.İzmir 3.sanayide Ercüment isimli usta sadece kapi duzeltme ve boyaya 700TL fiyat verdi.Neyseki sanayide tanıştığım öğretmen bir arkadaşımın tavsiyesi ile yine 3.sanayide olan Bekir ustaya gittim.Gayet güzel bir fiyat verdi.Dedikleri kadar varmış hem işçiliği güzel hem de fiyatları.Kapi düzeltme ve boya artı on tampon sokuldu boyandı  ve takıldı.Aracin tüm rutuslarini yaptı.Sonuc 700 TL.Normalde İstanbul tarafında yaşıyorum
 belki daha uyguna yaptırabilirdim ancak 2 ay beklemek istemedim doğrusu.Umarim sizler için faydalı bir paylaşım olur. Rabbim yine de kimseye kaza bela göstermesin.İyi günler dilerim

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

bilal

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Ynt: İzmir için kaporta boya tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 12 Temmuz 2017, 13:22:45 »
Yer İzmir  3. sanayi Dr Oto Boya,Pasta cila boya koruma ...Bir gün işiniz düşerse bir arkadaşımız forumda sizi onermis demeniz yeterlidir.Gerekli indirim ve yardımı yapacaktır.

Seo4Smf Tagleri: boya tavsiyesi izmir kaporta 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.