Yukarı git

16 Ocak 2018, 20:29:42
Reklamlar  

Gönderen Konu: Satılık: Alfa Romeo 147 - 2008  (Okunma sayısı 797 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saLtaş_1907

• Yeni Üye
  • *
Satılık: Alfa Romeo 147 - 2008
« : 06 Haziran 2014, 12:14:42 »
Arkadaşlar 21 Aralık 2012 de aldığım 2008 Model Distinctive Alfa 147 105 HP lik siyah renk aracımı satmaya karar verdim. Beyaz Renk Giulietta 1.6 dizel 2013 veya 2012 düşük kliometre bulursam uygun şartlarımda alacağım.

Aracımı sahibinden e koymadım henüz. 1 hafta 10 güne koyacağım. Şİmdilik acele etmiyorum. O yüzden forumdan aldığım aracımı yine forumdan çıkmasını isterim.

Plakası 17 FF 526. İzmirden aldım. Aracım 86 binde. Değişeni veya herhangi bir kazası yoktur.

Aracımın 4 lastiğide Continentaldır. Takdıralı 4 ay kadar oldu. Baskı balatayı 4 ay önce kadar Carrium Zeki Ustadan değiştirdim. Trgier kayışını da (setini değil) zeki ustadan değiştridim. kayıtları onda mevcuttur. aracı aldığımdan beri tüm bakımlara yağ değişmlerine ona gittim. (Lastik+Baskı Balata+Bakım 1800 TL civarı tuttu)

Aracıma 5 ay önce kadar LPG takdırdım. Malüm 11-12 lt olan benzin yakıtı inanılmaz derecede zorluyordu. LPG de de ortalama 11-12 lt yakmaktadır. Yarıyarıya ekomik oldu (Benzin Lİtre: 5,02 TL - LPG Opet: 2,56 TL). aracın gidiişinde veya ilk kalkış anlarında herhangi bir problem yok LPG den ötürü. forum da da görebilrsiniz diğer arkadaşların paylaşımlarından LPG li performansını.

Hasar Kaydı olarak: 1543 TL çıkıyor (5 Mayıs 2010 tarihli). o da kaputa taş geldiğinden ötürü serviste boyatılma işlemidir.(Aldğımda mevcuttu) aracın bunun dışında sol kapıda lokal boya, ufak tefek çizikleri vardır. ön tamponunda 2 hafif sürtme vardır. derin değil. mide de bulandırmıyor. ufak tefek boya ilk sahibi yaptırmış. benim hiçbir boya işlemim olmadı.

Aracı satacağımdan ötürü aracın tüm koltuktalrını ve içini dışını yıkatıp "0" iç görünüşe getirip tertemiz bir şekilde teslim edeceğim. dışına da boya işlemi yapmayacağım. Boya koruma işlemini de gerçekleştireceğim haftaya salı günü gibi.

Sahibinden de insanlar fiyatlarda uçmuş. Açıkcası o fiyatlara satacaklarına inanmıyorum. benim aracım ayarında kileri 29bin - 33 bin civarı isteniyor. O fiyatlara da sakın almayın. o fiyatlarda değil o aracın fiyatı.

27.750 TL gibi aracımı son net fiyat olarak vereceğim. 

İstanbul - Ümraniye de çalışıyorum.. akşam 6 dan sonra aracımı görebilirsiniz.

telefon numaram: 533 308 30 12 dir.

« Son Düzenleme: 06 Haziran 2014, 12:54:21 Gönderen: okten »

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Seo4Smf Tagleri: 2008 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.