Yukarı git

18 Aralık 2017, 04:26:53
Reklamlar  

Gönderen Konu: Ss le muayene macerası  (Okunma sayısı 2280 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    401 Kere Beğenildi
Ynt: Ss le muayene macerası
« Yanıtla #15 : 26 Eylül 2016, 12:23:36 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Muayene tarihi geldi çattı yine  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sabah gidip yaptırdım,13 hafif kusurla   Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap 2 yıllık vizeyi kaptık şükür..

13 hafif kusur 1 ağır kusur etmediyse iyi valla abi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Arabada kusur olmayan bir yer kalmamış gibi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Haydi hayırlı olsun...
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  4-5 i far ayarı zaten,ilk yardım çanta ve tüp,simit tank olduğu için stepne boşta olduğu için kusurmuş haliyle(normal zamanda stepne koymuyorum bağaja), 1-2 yağ kaçağı,lpg li olduğunu gösteren etiket yokmuş,motor no okunamıyormuş  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  vs vs vs

« Son Düzenleme: 26 Eylül 2016, 12:25:14 Gönderen: Ferhat_27 »

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Seo4Smf Tagleri: muayene macerası 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.