Yukarı git

18 Aralık 2017, 09:59:31
Reklamlar  

Gönderen Konu: Fırsat Siteleri Kampanyaları (Genel)  (Okunma sayısı 6761 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tatmir07

• *
  • 88 Mesajı Toplam
    99 Kere Beğenildi
Daha kuponu almadım. İlgili firmayı arayıp biraz bilgi aldım. Normalde 390 TL ama fırsat olarak 75 TL'ye satıyorlar. Araç 1 gün kalıyor. Malzeme olarak da "Sonax" ürünlerini kullanıyorlarmış.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Valla fiyat fazla iyi abi, çünkü o işlerin işçiliğine ben esnaf olsam en aşağı 150 200 alırım. Çünkü ciddi yoran da bi iş.

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

AlperMusa

• *
  • 26 Mesajı Toplam
    33 Kere Beğenildi
Fiyat 75 + 75 = 150 TL ama farkındaysanız ki yine de iyi bir fiyat.
Dışarıda 300 TL den aşağı yaptıramazsınız bu işi.

Tatmir07

• *
  • 88 Mesajı Toplam
    99 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Fiyat 75 + 75 = 150 TL ama farkındaysanız ki yine de iyi bir fiyat.
Dışarıda 300 TL den aşağı yaptıramazsınız bu işi.

Hem dış hem iç paket alırsanız öyle. Ben sadece dış kuaför paketini düşünüyorum. Aracımın içi gayet temiz. Sigara da kullanmadığım ve dikkat ettiğim için iç kuaför paketine ihtiyacım yok.

Tatmir07

• *
  • 88 Mesajı Toplam
    99 Kere Beğenildi
Valla fiyat fazla iyi abi, çünkü o işlerin işçiliğine ben esnaf olsam en aşağı 150 200 alırım. Çünkü ciddi yoran da bi iş.

Valla Tuncay haklısın da, bu fırsat siteleriyle iş yapan firmalar nasıl bir anlaşma yapıyor bilemiyorum. Bir ara Emhah'la Halil Bey de 90 mı 95 tl'ye mi ne yaptırmışlardı boya koruma ve makul derecede beğenmişlerdi. Tabiki 300-400 TL verip şöyle hakkıyla 1 veya 1,5 gün süren bir uygulama kadar olmayacaktır ama bu bile beni kışa girmeden önce rahatlatabilir. Vaktim olursa bir uğrayıp bakacağım, yetkili görevli gelin aracınızı bir görelim ona göre alırsınız kuponu dedi.

emraheren

• Kurucu-Yönetici
  • *
  • 77 Mesajı Toplam
    112 Kere Beğenildi
Tuncay geçenlerde kampayadan aldığımız ( 99 TL idi sanırım ) boya koruma gayet iyi çıktı , firmalar artık sürümden kazanmak adına kampanya yapmak zorunda kalıyorlar.

Yoksa tek başına gidip 250 tl olan boya korumayı hiç bir şekilde 75 TL ye yaptıramazsın.

Sonuçta 250 TL verip bireysel yaptırdığın işçilik ile kampanyadan aldığın işçilik arasında da fark yok mu var.
Fiyat ürün performansına bakacak olursak alınmaz mı ? alınır .

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Dediğin gibi gidip bak abi o zaman, beğenirsen yaptırırsın.

goekCHE

• Üye
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
Aynı yer aynı icerik ama rakam 35 TL. Bence arabaya su tutup geri verirler anca Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

2003 156 2.0 Selespeed Dictinctive-2007 159 1.9 JTDm Distinctive-2012 Giulietta 1.4 TCT Distinctive

Tatmir07

• *
  • 88 Mesajı Toplam
    99 Kere Beğenildi
Sabah işe giderken bir uğrayıp bakayım dedim mekana bir türlü bulamadım  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Adresde Tunalı Hilmi Caddesi diyor. Numarası tam aklımda değildi ama altmışlı biryer diye aklımda kalmıştı ama o trafikde tam 2 tur attım Tunalı'da yine bulamadım  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Dünkü aradığım telefonu aradım sormak için bir türlü de cevap verilmedi. Ben de çıktım geldim.

halil

• *
  • 115 Mesajı Toplam
    134 Kere Beğenildi

Fuel Shark Araç Yakıt Tasarruf Cihazı

Her gün artan araç yakıt fiyatları karşısında Fuel Shark'ı kullanarak yakıt giderlerinizi azaltabilirsiniz

Yakıt Tasarruf Soketi Fuel Shark

CE Belgeli Test Raporlu Bandrollü Ürün

Ürün ambalajında CE belge numarasını taşıyan bandrol yer almaktadır.

Git gide artan benzin fiyatları karşısında Fuel Shark ı kullanarak benzin giderlerinizi azaltabilirsiniz.

Fuel Shark motorun daha verimli çalışmasına yardımcı olurken bu da daha az benzin tüketimi sağlayacak böylece de paranız cebinizde kalacaktır.

Bu zorlu ekonomik ortamda, aynı miktar benzinle daha fazla kilometre yapmayı, aracınızın aküsünün ömrünü uzatmayı, aracınızın beygir gücünü artırmayı ve aracınızdan maksimum performans elde etmeyi istemez misiniz?

Fuel Shark tüm bunları ve daha fazlasını gerçekleştirmenize ve aynı zamanda da para tasarrufu sağlamanıza olanak sağlar.

Fuel Shark Nasıl Çalışır ?

Aracınızın elektrik sistemindeki elektrikli unsurlar birbirlerine bağlıdır.

Aracınızdan üstün performans elde etmek için aracınız temiz bir elektrik devresi ortamına sahip olmalıdır.

Pek çok araçta zamanla, muhtelif aksesuarların getirdiği yüke ve akülerin, bujilerin ve diğer parçaların normal aşınmasına bağlı olarak elektrik dengesizlikleri ortaya çıkabilmektedir.

Elektrik performansını en iyi düzeyde tutmak ve yakıt tüketimini azaltmak için aracınız dengeli bir voltaj ortamında daha iyi çalışacaktır.

İşte Fuel Shark ta bunu sağlar.

Çok amaçlı bir Voltaj Dengeleyici dir.

Fuel Shark ın dünya genelinde patent bekleyen tasarımı aracınızın elektrik sistemini anında dengeli hale getirir ve sonuçta da yakıt verimliliği ve genel performans artar.

Aracınızın elektrik sistemini dengeli hale getirdiğinizde bunun sağlayacağı büyük faydalardan bir tanesi motorunuzun bujilerinin güçlü, kararlı bir kıvılcım üretmesi ve sonuç olarak da daha iyi bir yanma sağlamasıdır.

Bu da, daha temiz emisyonlara sahip olmanın yanında gücü artırabilmekte ve yakıt tüketimini azaltabilmektedir.

Bu devrim niteliğindeki teknoloji tüketicilere benzin istasyonlarında paradan tasarruf etmenin ucuz bir yolunu sağlarken aynı zamanda da çevrenin korunmasına da yardımcı olmaktadır.

Daha da iyisi, hiçbir kurulum masrafı yoktur.

Fuel Shark ı aracınızın çakmak soketine takmanız yeterlidir ve mavi ışık Fuel Shark ın çalıştığını ve tasarruf etmeye başladığınızı gösterecektir!

Fuel Shark ın İşe Yaradığını Nasıl Anlarım ?

Çakmak soketine taktığınızda LED ışık yanacaktır.

Kendiniz de test edebilirsiniz.

Deponuzu, ağzına kadar olmayacak şekilde doldurun.

Hareket etmeden önce kilometre sayacında görünen km yi not edin.

Depo yaklaşık yarıya inene kadar kullanın.

Kilometre sayacında görünen km yi not edin ve artık kaç kilometre gittiğinizi biliyor olacaksınız.

Deponuzu ağzına kadar olmayacak şekilde yeniden doldurmak için kaç litre aldığına bakın (önceki ile aynı benzini kullanın).

Gerçek yakıt tüketiminizi bulmak için, kat ettiğiniz kilometre sayısını deponuzu yeniden doldurmak için gerekli litreye bölün.

Şimdi aynı işlemi Fuel Shark nizi kullanarak da yapın.

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Kesinlikle para tuzağı olduğunu düşünüyorum. Daha önce de alan bir arkadaşımız olmuştu. Bu arada 1 TL'ye alışveriş yapabilmek için en az 10 TL'lik alışveriş yapılması gerekiyor o sitede.

okten

• Genel Moderatör
  • *
  • 23 Mesajı Toplam
    30 Kere Beğenildi

Bari doğru Ferrari'yi koyaydınız fotografa Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

159 1.9 JTDm Distinctive

Kutay

• Alfista
  • *
  • 35 Mesajı Toplam
    52 Kere Beğenildi
Ynt: Fırsat Siteleri Kampanyaları (Genel)
« Yanıtla #27 : 27 Aralık 2012, 13:14:52 »
27 mart a kadar gecerlı sizde fiyat olarak mantıklı mı ?
27 martta yagmur camur olurmu tekrar ?

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
« Yanıtla #28 : 27 Aralık 2012, 13:42:04 »
Aslında bu tip kampanyalara karşıyım. 200 300 tl'Lik bir uygulama bu işçilik olarak. Ciddi fiziksel emek, dikkat ve beceri istiyor. 1 saatlik iş olsa 50 60 lira mantıklı olabilir de, bütün gün yapılan bir şey. Gerçi burada 4 saat demişler.

Bosch servisinin bunu yapması o kazıklanma şüphesini biraz düşürüyor. Özellikle araç kötü durumdaysa götürülebilir "zaten daha kötü olamaz" deyip Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tatmir07

• *
  • 88 Mesajı Toplam
    99 Kere Beğenildi
« Yanıtla #29 : 27 Aralık 2012, 14:28:55 »
27 mart a kadar gecerlı sizde fiyat olarak mantıklı mı ?
27 martta yagmur camur olurmu tekrar ?

Geçen sene Ekim gibi filan sanırım ayı yerden yaptırmıştım ben. Yine böyle bir fırsat sitesinden almıştım ama fiyat 99 TL mi öyle bişeydi. Şimdi fiyat yarı yarıya düşmüş Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Aynı şekilde boya koruma ve cam su iticisi uygulamasıydı ve "fiyatına" göre iyiydi. Yine de 49 TL baya düşük bir fiyat ama ben de düşünüyorum şimdi almayı. Yazın daha adamakıllı bir uygulama yaptırırım. Bu arada 27 martan sonra da yağmur çamur olur bence burası Ankara Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri: genel fırsat siteleri kampanyaları 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.