Yukarı git

15 Aralık 2017, 15:15:25
Reklamlar  

Gönderen Konu: Fırsat Siteleri Kampanyaları (Genel)  (Okunma sayısı 6718 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tatmir07

• *
  • 88 Mesajı Toplam
    99 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Valla fiyat fazla iyi abi, çünkü o işlerin işçiliğine ben esnaf olsam en aşağı 150 200 alırım. Çünkü ciddi yoran da bi iş.

Valla Tuncay haklısın da, bu fırsat siteleriyle iş yapan firmalar nasıl bir anlaşma yapıyor bilemiyorum. Bir ara Emhah'la Halil Bey de 90 mı 95 tl'ye mi ne yaptırmışlardı boya koruma ve makul derecede beğenmişlerdi. Tabiki 300-400 TL verip şöyle hakkıyla 1 veya 1,5 gün süren bir uygulama kadar olmayacaktır ama bu bile beni kışa girmeden önce rahatlatabilir. Vaktim olursa bir uğrayıp bakacağım, yetkili görevli gelin aracınızı bir görelim ona göre alırsınız kuponu dedi.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Seo4Smf Tagleri: genel fırsat siteleri kampanyaları 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.