Yukarı git

14 Aralık 2017, 11:11:26
Reklamlar  

Gönderen Konu: 156 Sağ Ön Bilya  (Okunma sayısı 508 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

vetserhatguzel

• Yeni Üye
  • *
156 Sağ Ön Bilya
« : 12 Ağustos 2015, 22:05:57 »
Merhaba,
 Aracımın sağ ön bilyası ötüyor. Aldığımda 80'de hissediyordum. Sonra 60 oldu. Şimdi 50ye kadar düştük. Zamanım da yok. Özüne bakarsak hayli riskli bir durum. Risk'e eyvAllah'ta ne sürüş konforu SIFIR!

Daha önce ön bilya takımını değiştiren oldu mu? Bana bugün sunulan fiyat 330TL diye söylendi. Yan sanayi alıp tornaya versem (diğer araçlarımda öyle yapmıştım) bir sorun teşkil eder mi? Yan sanayi fiyatı nedir ?

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
VetSerhatGÜZEL

oLYmpOs

• Üye
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    10 Kere Beğenildi
Ynt: 156 Sağ Ön Bilya
« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2015, 14:53:17 »
Merhabalar öncelikle geçmiş olsun. Ben yaklaşık bir yıl önce degistirmistim on bilyalari sağ sol takım olarak. Tabi bunun yanında on takım ve on amortisörler de vardı ve 1400 TL gibi bi maliyet çıkmıştı bana. Bilyalari orijinal takın bence ben öyle yaptım şakaya gelecek bir şey değil uydurma işlerle riske girmeyin hiç sonuçta önce sizin sonra ailenizin güvenliği söz konusu...

GM Discovery II+ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni Alfacı...

Seo4Smf Tagleri: bilya 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.