Yukarı git

14 Aralık 2017, 11:12:08
Reklamlar  

Gönderen Konu: Giulietta ön cam lastik yırtılması  (Okunma sayısı 1050 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

semm

• Yeni Üye
  • *
Giulietta ön cam lastik yırtılması
« : 04 Ağustos 2015, 00:15:14 »
Arkadaşlar giuliettamı yeni aldım  2014 6 bin km de beyaz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap beklediğimden çok daha iyi alfayla karşıılaştım... Fakat insanların bakışlarından ötürü sanırım nazar değdi
Ön Camın sol kısmında bulunan lastiğin komple sol kısmı yırtıldı. Servisi aradığımda ( Bursa Mengerler ) 4-5 kişinin daha başına geldiğini ve ön Camın değişmesini gerektiğini söyledi. Bu şekilde kullanmamın da bi olumsuz tarafının olmadığını belirtti. Sizce camı değiştirmeli miyim yoksa böyle kalsa bi şey olur mu ?

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Alfaonur

• Yeni Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Ynt: Giulietta ön cam lastik yırtılması
« Yanıtla #1 : 04 Ağustos 2015, 00:28:23 »
Slm 2013 giuliettam da aynı sorunu bende yaşadım camın değişmesi gerektiğini söylediler serviste değişimi sağlandı yaklaşık 1 yıldır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum saygılar

semm

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 04 Ağustos 2015, 00:45:18 »
acaba bu şekilde kullanmamın bir etkisi olur mu ?

Alfaonur

• Yeni Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 04 Ağustos 2015, 00:52:30 »
Herhangi bir etkisinin olup olmayacağını bilmiyorum ama benim değiştirme nedenim göze hoş gelmemesiydi.

bizonnn

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
Benim de başıma geldi aracı su jeti ile yıkarken ön cam üst fitil belirli yerlerde aşınma oldu. Bi yerde nerdeyse kopacak yırtık oluşmuştu. Servise gösterdiğimde onlarda aynen camın değişmesi gerektiğini yada camcıda yeni fitil yapılabilir olduğu söylendi. Ayrıca Giulietta'nın dış aksamında buluna tüm lastik yada plastik parçalara yakından basınlı su tutulmaması , özellikle cam fitillere ve iki kapı camının arasındaki siyah bölüme

Sonuçta kalitesiz malzeme kullanıldığına kanaat getirdik

bahadir_bado

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
Merhaba, benimde aracım 2014 1.6jtd progression plus , benimde ön camın önce soldaki fitili sonra sağdaki fitili yolda giderken yırtıldı.

Birmot'ta garantiden değiştirecekler , sanırım kronik bir sorun... 5000km dir gidemedim servise bir problem yok .

Seo4Smf Tagleri: yırtılması 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.