Yukarı git

14 Aralık 2017, 11:10:35
Reklamlar  

Gönderen Konu: Sorgulamada geçmişi görünmeyen araç ???? bilgisi olan???  (Okunma sayısı 715 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ozdemirmurat

• Üye
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
Arkadaşlar bi araca niyetlendik 2.0 manuel fakat hasar kaydı sorguladigimda 2012 öncesini göremiyorum.muayenede aynı.sigortacı kuzene sordum 2011 öncesi kasko görünmüyor 2010 öncesi trafikte görünmüyor dedi.böyle birseyin sebebi nedir sizce işin içinden çıkamadım.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

İbrahimCan

• *
  • 21 Mesajı Toplam
    21 Kere Beğenildi
görünmemesi mümkün değil bence şasi numarasından da sorguladınız mı bide araç gümrük çıkışlımı gümrüktende gelmiş olabilir onuda araştırın derim  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Hayatta her şey olabilirsin; fakat mühim olan hayatın içinde insan olabilmektir.

sametunver134

• Üye
  • *
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
belkide 2010 tarihinde trafikten men ettirip tekrardan 2010 tarihinde trafige cikarilmistir galericinin biri demisti boylece onceki hasar kayitlari cikmiyormus ne kadar dogrudur bilemem. benim kanaatim uzak durun

LG-D802 cihazımdan gönderildi

ozdemirmurat

• Üye
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
görünmemesi mümkün değil bence şasi numarasından da sorguladınız mı bide araç gümrük çıkışlımı gümrüktende gelmiş olabilir onuda araştırın derim  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Mümkünmüş hatta ordaki bilgilerin yalnış veya eksik olması bile mümkün sanırım araştırdıkça ögreniyoruz.sanırım samet senin dedigin gibi pis bi iş var içinde

sametunver134

• Üye
  • *
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
yani ben bizzat galericilik yapan askerim vardi o anlatti komutanim daha neler var neler dedi ondan biraz supheci yaklasmak lazim. hasar kaydi olan araclari 1 ay icinde trafikten men edip tekrardan trafige cikariliyormus hatta bazen ilanlarda derler ornegin 2006 model 2009 trafige cikisli gibi.. tamda ayrintisini bilemiycem ama iyi arastirmak lazim sonucta para kolay kazanilmiyor

LG-D802 cihazımdan gönderildi

İbrahimCan

• *
  • 21 Mesajı Toplam
    21 Kere Beğenildi
Mümkünmüş hatta ordaki bilgilerin yalnış veya eksik olması bile mümkün sanırım araştırdıkça ögreniyoruz.sanırım samet senin dedigin gibi pis bi iş var içinde

şöylede bişey var pert kayıtlı ve ağır hasar kayıtlı araçları trafikten çekip tekrar yeni plaka takarak trafiğe sokuyorlar o da olabilir bildiğim kadarı ile pert ve ağır hasar kayıtlı araçlarında plakaları men oluyor trafikten çıktığı için hatta sahibinden com da final otomativ var hasarlı araç satarlar bildiğim kadarı ile plakasız satarlar alan kişi yeni plaka çıkartır onlarlada görüşebilirsiniz bu konuyu detaylı bilgi verirler herhalde

Hayatta her şey olabilirsin; fakat mühim olan hayatın içinde insan olabilmektir.

Baskan

• Coure Sportivo
  • Genel Moderatör
  • *
  • 59 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
Trafikte dosyasına baktırsanız daha net bilgi çıkar bence.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ozdemirmurat

• Üye
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
Trafikte dosyasına baktırsanız daha net bilgi çıkar bence.

2010 öncesi trafikte görünmüyor. Sanırım trafikten bi nedenle! Çekilip tekrar girmiş

Baskan

• Coure Sportivo
  • Genel Moderatör
  • *
  • 59 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
İhtimaller çok olunca insanın midesi bulanır.

''Mesela en basitinden yurt dışına çıksam aracımı trafikten çekerim plakaları teslim eder giderim.
Döndüğümde veya dönmeyeceksem bir akrabama vekalet verir o şekilde satmasını isterim, alan kişi de plaka ve ruhsat çıkartır trafiğe yeniden sokar.''

Bu en masum bir ihtimal bu yazdığım, araba şuanda kapalı kutu olduğu için uzak durmak lazım ozaman.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

emin

• *
  • 47 Mesajı Toplam
    58 Kere Beğenildi
Arkadaşlar bi araca niyetlendik 2.0 manuel fakat hasar kaydı sorguladigimda 2012 öncesini göremiyorum.muayenede aynı.sigortacı kuzene sordum 2011 öncesi kasko görünmüyor 2010 öncesi trafikte görünmüyor dedi.böyle birseyin sebebi nedir sizce işin içinden çıkamadım.

bence tek çözüm var.
uzak durmalısınız ki içiniz rahat etsin

İbrahimCan

• *
  • 21 Mesajı Toplam
    21 Kere Beğenildi
bencede eğer bi işin içinde şaibe varsa uzak durmak gerekir

Seo4Smf Tagleri: olan bilgisi sorgulamada geçmişi görünmeyen 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.