Yukarı git

18 Aralık 2017, 04:27:00
Reklamlar  

Gönderen Konu: Filtreler, Marka Değerlendirmeleri  (Okunma sayısı 12393 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dreamwalk

• *
  • 43 Mesajı Toplam
    53 Kere Beğenildi
Ynt: Filtreler, Marka Değerlendirmeleri
« Yanıtla #45 : 04 Haziran 2015, 19:29:58 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
usta arabanın yağını değiştirirken; anahtarla açılan kapağın girişindeki deliğin zamanında elle deforme edildiğini söyledi.Bundan evvel yaptırdığım yer Ankara özel alfa servisiydi. Şimdiye kadar arabamda yağ nın sıfırlanma nedeni oradaki aşınmadan dolayı zerrelerin damlatmasıle motorda yağ kalmadığını belirtti. orayı tamir etti sonra check up a soktu arabayı.Araba taş gibi dedi. Ne triger ne balatalarda yıpranma aşınma yok dedi. Hala birileri 3 yıl /60 bin desede sonucta usta içimi ferahlattı. O yüzden forumlarda verilen yorumların çoğu asparagaz demektir buda.İşyerimin dibinde organize sanayi varken gidip netten o malzemeleri almakta benim kabahatim malesef.

Önceden yaptırdığınız usta Ar servis Mustafa(Deveci) Ustamıydı? Şu anki tetkiklerde bulunan usta Birmot Ustası mı?Tam anlayamadım.

Yağ hususunda enteresan ve  güzel bir detaya değinmiş son usta,biz de bakalım ilgili yere.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Ahmet_06

• *
  • 14 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
« Yanıtla #46 : 04 Haziran 2015, 19:45:29 »
usta arabanın yağını değiştirirken; anahtarla açılan kapağın girişindeki deliğin zamanında elle deforme edildiğini söyledi.Bundan evvel yaptırdığım yer Ankara özel alfa servisiydi. Şimdiye kadar arabamda yağ nın sıfırlanma nedeni oradaki aşınmadan dolayı zerrelerin damlatmasıle motorda yağ kalmadığını belirtti. orayı tamir etti sonra check up a soktu arabayı.Araba taş gibi dedi. Ne triger ne balatalarda yıpranma aşınma yok dedi. Hala birileri 3 yıl /60 bin desede sonucta usta içimi ferahlattı. O yüzden forumlarda verilen yorumların çoğu asparagaz demektir buda.İşyerimin dibinde organize sanayi varken gidip netten o malzemeleri almakta benim kabahatim malesef.

Önceden yaptırdığınız usta Ar servis Mustafa(Deveci) Ustamıydı? Şu anki tetkiklerde bulunan usta Birmot Ustası mı?Tam anlayamadım.

Yağ hususunda enteresan ve  güzel bir detaya değinmiş son usta,biz de bakalım ilgili yere.
isim olarak bilmiyorum ama zamanla o alt kısmın başka türlü aşınması ile yalama yapmış olabilir mi dedim imkansız dedi.urfadaki ustadan 10 gün sonrasına randevu alabildim ama yanına gittim tanıştık 2 gün sonrasına işi çözdürdüm. Bu kadar yoğun olan bir usta demekki gerçekten mükemmel bir usta . Günde 12-13 saat 6-7 kişi ile çalışıyor ama sıra gelmiyor .4 yıldır burdayım urfalı  ilkokul mezunu oldugu için anlamaz dediğimiz kişiler daha bir yatkın çıktı

soylu156

• Üye
  • *
  • 10 Mesajı Toplam
    10 Kere Beğenildi
« Yanıtla #47 : 04 Haziran 2015, 20:10:38 »
birisi alsada görsek şu filitreleri valla merak ettim yeni almış olmasam sipariş verirdim ücretsiz kargo diyor valla enteresan, 30 lira olmaz derken aslında kaliteden bahsettim 20 e de olabilir ama işte görmek lazım  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ahmet_06

• *
  • 14 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
« Yanıtla #48 : 04 Haziran 2015, 20:19:30 »
Filtreleri ben gördüm .Markası bile yok kardeş. bu 30 liralık n11 dekinin bile adı var bunda isim bile yazmıyor, hatta seri numarası bile yok sadece yağ filtresinin numarası ustamdaki ile aynı ve  o 15 liraya satıyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap işte fiyatı ortalama fiyat diye aldık pişman olduk. Verdiği yağ ve benzin katkısı en ucuzu ikisi 70 lira çıkıyor nette ama üretileli 10 yıl olmuş. Selena yağın yılına bakamadım ama temizdi kutusu Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri: marka filtreler değerlendirmeleri 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.