Yukarı git

16 Aralık 2017, 12:08:01
Reklamlar  

Gönderen Konu: Akota Ücretsiz klima bakımı ve gaz dolumu  (Okunma sayısı 8275 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kutay

• Alfista
  • *
  • 35 Mesajı Toplam
    52 Kere Beğenildi
Yarın 16:00 ya randevu aldım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

cemiltuna

• *
  • 9 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
komple gaz tahliye edilerek, sıfırdan basıldı. halbuki soğutmadan bir şikayetim yoktu. dolayısıyla şikayetiniz olmasa dahi gidip, kontrol ettirin. termosta güzelmiş Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

@cemiltuna: abi o mesajını gördüm de açıkçası yüzüm tutmadı Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hani kişi sayısına göre verilen bir hediye olsa direkt isterdim. zaten gaz dolumu dışında bir şey yapılmadı yani ücret ödemedim. Birde arkadaşım için istiyorum, gelemiyor, O'nunkini de bana verin demek biraz abes geldi açıkçası. adam hem gelmiyor hem de termos mu istiyor gibilerinden bir algı oluşsun istemedim.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya kardeş sadece latife yapmak istemiştim. tabiki olmaz öyle şey. ama düşüncedce bile seni zor durumda bırakmışım kusura bakma lütfen.

nightwolf

• Üye
  • *
İstanbul da kampanya dahilinde işelm yaptıran oldu mu arkadaşlar, ben beylikdüzü birmot a bıraktım, bazı eksiklerde vardı onlarıda yaptırdım. Aksam gidip teslim alıcam. Paylaşırım size burdan durmu tekrar, bu arada iş sebebi ile aracı orda bırakmak durumunda kaldım, klima gazı dolup dolmadığını nasıl anlayacaz, bilen var mı?

Tatmir07

• *
  • 88 Mesajı Toplam
    99 Kere Beğenildi
Sabah gittim. Klima gazına çok az bir ilave yapmışlar. Zaten soğutmada bir problem yaşamıyordum bir kontrol ettireyim demiştim. Aracı aldığımdan beri de hiç klima gazı doldurmamıştım. Yine de gaz durumu iyiymiş. Polen filtresini de değişttirdim nolur nolmaz 5000 km olmuştu. Termosumu da aldım geldim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Yolcu koltuğuna da şeftali aromalı bir icetea koymuşlar binince gördüm.

Red147

• Alfista
  • *
  • 122 Mesajı Toplam
    141 Kere Beğenildi
Eskişehirdeki birmot alfa servisini kapattığı için bu kampanyadan yararlanamadım.İyice b..unu çıkardılar servis işinin.

Ya Türkçe konuş ya da sus!

afsy

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Bugün Akota'ya gittim, logoları değiştirdiler ancak klima gazı olayını halledemedik (Klima kompresörü arızalıymış Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap yarın özel servise göstereceğim) ayrıca termos'ta çok güzel.

Seo4Smf Tagleri: ücretsiz akota klima bakımı dolumu 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.