Yukarı git

19 Kasım 2017, 11:52:04
Reklamlar  

Gönderen Konu: İlk ALFA ROMEO'sunu almak için foruma üye olanlara ÖNSÖZ...  (Okunma sayısı 8216 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DDSPERFORMANS

• Yeni Üye
  • *
Arkadaslar yeni uye oldum ve bir alfam yok. Yazdiklarinizi uzun uzun okudum. Gece gece istahim kabardi..

Sanirim dogdugumdan beri Skodaya biniyorum. Cok siki bir VAG fani ve alman hastasiyimdir ancak alfanin kafasi yeni yeni gelmeye basladi.

Yol tutus hastasi viraj psikopati bir adamim. Fabiamda 50mm eibahc yaylar kendi uretimim spacerlar ve birkac ufak tefek dokunusla geziyorum. Mezitlerin eski haliyle 170-180 sagnak yagmurda inen adamim ama sanirim alfa aratmayacak fabisi.

Alfa aratmayacak derken ciddi ciddi hedef listeme koydum. 2.0 147 ya da 156. Kismet olursa var niyetim birkac ay icerisinde.

Herseyden once herkes binemiyo ya Alfaya; o hosuma gidiyo. Canim BMW ler Roccolar Cupralar ne itin cakalin elinde.. insanin binesi kaciyo yeminle. Ama alfaya binen adam tarz sahibi. Arabaya binmiyo, arabasi bi akimi bi tarzi yansitiyo.

Bu arada hatirima geldigi kadariyla belki de hic bir AR direksiyonuna gecmedim (denk geldiyse de biyerlerde hatirlamiyorum acikcasi). Ama soyle oturup da dolu dolu bir tur atamadim. Cok merak ediyorum cunku biner binmez direk AUDI ile kiyaslayacagim ister istemez. Sanirim konfor yol sesi ivir zivir gibi seylerden geride kalacak AR ama yol tutusta o eski torsen quattro audilerin verdigi hissiyati yakalayacagimi umuyorum.

Bakalim cok kanima girdi AR bu gun ya da baska zaman ben bunun tadina bakmadan birakmam Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
Antep te olsan 1-2 tur verirdik ss i,şansına küs,bu arada foruma hoş geldin,hayırlı olsun diyelim şimdiden..

DDSPERFORMANS

• Yeni Üye
  • *
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Antep te olsan 1-2 tur verirdik ss i,şansına küs,bu arada foruma hoş geldin,hayırlı olsun diyelim şimdiden..

Eyvallah hocam cok tesekkur ederim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Selespeed sanzimanla punto evo lardaki yari otomatik sanziman ayni midir? Gazlamayi seven adamim yuksek devirde omur torpusu olur mu acaba bana diye dusunuyorum. Sanirim direksiyonuna ilk gectigim ssbde net belli olacak hersey Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Seo4Smf Tagleri: foruma almak romeosunu olanlara önsöz 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.