Yukarı git

18 Kasım 2017, 18:34:36
Reklamlar  

Gönderen Konu: İlk ALFA ROMEO'sunu almak için foruma üye olanlara ÖNSÖZ...  (Okunma sayısı 8197 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sbk0655

• *
  • 27 Mesajı Toplam
    28 Kere Beğenildi
Trafik te yada yolda hic tanimadiginiz insanlara bile sempati duymanizi saglayacak kadar baska bir duygudur o.Bu ruhu bilmeyenlerin bu niye bana siritiyor diyerek sasirmasina sebeptir o...

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

sbk0655 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: emin (08 Ekim 2014, 14:56:53)

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Silinebilir.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ?

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Birisi buraya yazmıştı, onun altına yazmıştım ben de ama yazana kadar konu taşınmış Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Benim mesaj havada kaldı yani Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
Birisi buraya yazmıştı, onun altına yazmıştım ben de ama yazana kadar konu taşınmış Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Benim mesaj havada kaldı yani Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap PM atıyorum sana..

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

aziz.kanlikoyak

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
Alfa Romeo ile ilgili tek cümlem var. Gerisi herkesin dile getirdiği Şeyler. Arabandan memnun musun diye sorana benim arabam yok Alfa Romeom var diyorum başımdan gidiyorlar.

Sent from my iPad using Tapatalk

aziz.kanlikoyak 'nin Mesajlarını Beğenen 3 Kullanıcı: ibrahimm38 (27 Mayıs 2016, 17:13:42), hannibal (01 Eylül 2015, 22:51:01), Veloce (26 Ağustos 2015, 13:45:03)

baslikaya

• Üye
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
Ailem ve dostlarım arasında '' Araba manyağı '' olarak bilinirim. Bugüne kadar Alman Amerikan İsveç Fransız vs. her türlü aracı kullandım . Alfa Romeo ile tanışmam Alman otomobillerinden birinden yediğim kazık sonucunda oldu. ( O aldığım  araç -Astra- komple boyalıydı vs vs uzun hikaye ). Emin olun Alfa da yaşadığınız ufak tefek sorunları her marka araçta yaşıyorsunuz . Bir Alman aracı ile 60000 100000 bakımına girin de görün.  İlk Alfa aracımı 2012 yılında aldım ,  Dizel Giu idi. Çok zevkle kullandım . Yol tutuş , stil , karizma ve ekonomi ( 3000 km yaz gezisi ortalamam 4.4 lt idi.) hepsi mükemmeldi. Çeşitli sebeplerle satmak zorunda kaldım . Eşim kullansın diye otomatik bir Corsa aldık inanın arabadan zevk konusunda eser yok. 1,5 sene zor sabrettim. Eşimle uzun mücadelelerden sonra Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap yeni bir Giu almaya karar verdik. 1.4 170hp TCT yeni bir araç aldık . Aracım daha 120 km de . Ama tekrar bu arabaya bindiğim için çok mutluyum . Arabamı her gördüğümde yüzümde bir gülümseme oluyor. Tabi ki dizel e göre çok farklı ve performanslı bir araç. Müthiş zevkli bir şanzıman. Makyaj sonrası birçok sorun giderilmiş. Kabin çok daha sessiz bunda benzinli olmasının payı büyük. Tekrar niye aynı aracı aldın diyenlere doyamadım Giulietta ya diyorum. Araba konusunda hasta iseniz bu araç size göre....Ruhu var birçok 5 e 10 kereste Alman arabası gibi değil.   

Refresh your dreams! WHO dares wins...

baslikaya 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (09 Ocak 2016, 02:04:41)

subzero2424

• *
  • 25 Mesajı Toplam
    27 Kere Beğenildi
Emeğinize sağlık çok güzel olmuş

subzero2424 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (09 Ocak 2016, 02:04:42)

hknbsrn

• Üye
  • *
  • 10 Mesajı Toplam
    10 Kere Beğenildi
yazı için veloce ye teşekkurler. ama asıl alanyalı arkadaşın yazısı beni tam anlattı. ve birçok kişinin yazdığı şeyi aynen yaşıyorum. ilk defa bir arabama park ettikten sonra 10 kez dönüp bakıyorum. her sabah binmiyorum. yanından geçerken nazlatıp geçiyorum. Araba nazlatılırmı demeyin. yemin ederim nazlatıyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bende 7-8 aydır guli var. satarsak ne alırız dıyorum. bu sefer beyazını alırız diyor eşim. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  (bendeki kırmızı)

yani satarsak şu arabaya bakarız demiyor. yine guli alıyoz.rengi değişik modeli az daha yüksek falan filan Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

gönül ister giula alalım ama anlaşılan 2.0 motordan aşağı gelmiycek o. haliyle 180 -200 bin civarında gelir. bizim almamız imkansız gibi duruyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

herkese selamlar. tüm alfacılara...

hknbsrn 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (09 Ocak 2016, 02:05:37)

Estoque

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi

Gönderilen mesajları teker teker okudum ve her birini okuduğumda gülümsedim... AR kullanıcısı dışında biri şu yazdıklarımı okusa bu neyin kafası diye sorar... Bende teknik olarak değil basit bir kullanıcı olarak yaklaşacağım yazdıklarımda.

İlk aracımı alacaktım hiç unutmam anneme bir 147 gösterip bayılıyorum bunlara ama beni aşıyor demiştim bir sürü marka model arasından seçeneğim ikiye indi. Diğer düşündüğüm marka araca istanbulda tanıdıklar bakmaya gitti sağolsunlar, araç kazalı çıktı aynı gün şuan kullandığım Sinyor(AR 147 Dstnc) 'un ilanını gördüm. Sinyor'u kuzenim getirdi Antalya ya. İşten çıkıp eve dönerken hızlanıp sert bir viraja girdi virajdan çıkarken gülüp bana döndü ve seviyorum Alfa yı dedi(kendisi eski 156 MK1 kullanıcısı). Benim en şaşırdığım şey 2004 model bir "arabam" vardı ama donanım, güvenlik vs neresinden tutarsanız tutun modelli arabalardan aşağı kalır bir yanı yok.

İş için sıfır Fluence ve polo kullanıyordum ama şehir içinde gaza biraz fazla basmaya korkuyordum sıfır bir arabanın direksiyonunu kavrıyor bile olsanız o güveni vermiyor işte...
Yukarıda yazılanları yinelemeyeceğim bu AR gerçek bir virüs değerini bilecek, bakımlı alıp bakımsız bırakmayacaksanız alın pişman olma olasılığınız net şekilde 0...

Peki aldınız artıları ne mi olur?(Tamamı yaşanmıştır)
- Çocuklar 2004 model aracınıza bakıp aaa arabaya bak lan derler
- Yolda başka bir Alfa selam verip geçer
- Avm tarzı yerlerin otoparkında ters şekilde bırakın döndüğünüzde yanında bir Alfa daha bulursunuz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
- Başkalarının stopları yanarken döndüğü viraja tek eliniz direksiyonda ayağınız gaz pedalında girersiniz
- Işıkta beklerken bir çocuk babasına baba ya bu arabanın markası ne der
- Yağmurlu havada otobanda 160 ın üstünde A6, Range Rover ve siz başbaşa gidersiniz

Liste uzadıkça uzar ama ben lafı uzatmayayım. Sizler de mazur görün uygun konu bulunca yazmadan duramadım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Son olarak nerede okuduğumu hatırlamadığım bir sözü yazarak kapatayım;
"Eğer aracınızı parkettikten sonra dönüp ona tekrar bakmıyorsanız yanlış araba aldınız demektir"
İnanın aldığım günden beri apartmana girerken son bir kez tekrar bakarım Sinyor'a...

Sevgilerle

Estoque 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: hknbsrn (12 Ocak 2016, 08:14:19), alisto (11 Ocak 2016, 19:31:11)

baslikaya

• Üye
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
"Eğer aracınızı parkettikten sonra dönüp ona tekrar bakmıyorsanız yanlış araba aldınız demektir"
bayıldım bu cümleye bende de aynı dönüp dönüp bakıyorum sonra evde oturup telefondan resimlerine bakıyorum...

Refresh your dreams! WHO dares wins...

hknbsrn

• Üye
  • *
  • 10 Mesajı Toplam
    10 Kere Beğenildi
Demek ki hepimiz hastayız...  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

İlaç belli Alfa Romeo....

O bir tutku...

Engin1976-1

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Soğukta üşüyor mu acaba😁

PE-TL10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Engin1976-1

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Soğukta üşüyor mu acaba😁

ogün kara

• Yeni Üye
  • *
konuyu hortlatıyorum ama yardımınıza ihtiyacım var dostlar.
aracımı sattım ve yaklaşık 2 aydır 156 almayı kafaya koydum fakat temiz bir 156 bulamamak ve çevreden gelen baskılar nedeniyle megane2ye yönelmek üzereyim.
 156yı kısa bir süre kullanma fırsatım oldu ve çok beğendim ama satarken çok zarar edeceğim korkusu servis ve parça sıkıntısı çekerim endişesi oluşmaya başladı şimdi daha çok alfasını satıp diğer araçları deneyen arkadaşların fikrine ihtiyacım var sıradan focus megane gibi araçlar mı yoksa alfa mı sizce?

Seo4Smf Tagleri: foruma almak romeosunu olanlara önsöz 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.