Yukarı git

19 Kasım 2017, 04:13:50
Reklamlar  

Gönderen Konu: İlk alfa romeo 4C kazası ve yeni Kamal  (Okunma sayısı 2356 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
İlk alfa romeo 4C kazası ve yeni Kamal
« : 18 Aralık 2012, 21:37:55 »
Arkadaşlar bugün böyle bişeye rastladım... Umarım ciddi bir sorun yoktur.. 28. saniyede 4C'nin yol kenarına çıkmış halini görüyorsunuz. Ardından da yolun sağında yeni Kamal'ın kamuflajlı hali görünüyor.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Cengiz Caliskan

• *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
 ağladım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Alfa 156 2.0 16V TS 2002

dreamwalk

• *
  • 43 Mesajı Toplam
    53 Kere Beğenildi
Ciddi sorundan kastın yol tutuş mu?Belli ki birlikte yol alıyorlardı.Video Torino'da çekilmiş zaten.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Yol tutuş sorunu olduğunu pek sanmıyorum da, yine de sollama esnasında falan aracın bi yeri hafif kalmış olabilir. VDC sisteminde bir sıkıntı olabilir.. Test aracının yoldan çıkması da - eğer 1 tane test aracı varsa - test sürecinin uzaması açısından sıkıntı olabilir. Veya bir sorun varsa aracın geliştirilmesi için daha fazla zaman gerekebilir. Umarım ciddi bir güvenlik zaafiyeti yoktur.

Ben bu modelin çok fazla satacağını ve uzun yıllar da üretileceğini düşünüyorum. Böyle bir sıkıntı olmazsa çok iyi olur. Gerçi ufak tefek şeylerden hakkında dedikodular çıkarsa 2. el piyasası da bizim istediğimiz seviyelerde olur belki.. Umut fakirin ekmeği Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

emraheren

• Kurucu-Yönetici
  • *
  • 77 Mesajı Toplam
    112 Kere Beğenildi
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
Yol tutuş sorunu olduğunu pek sanmıyorum da, yine de sollama esnasında falan aracın bi yeri hafif kalmış olabilir. VDC sisteminde bir sıkıntı olabilir.. Test aracının yoldan çıkması da - eğer 1 tane test aracı varsa - test sürecinin uzaması açısından sıkıntı olabilir. Veya bir sorun varsa aracın geliştirilmesi için daha fazla zaman gerekebilir. Umarım ciddi bir güvenlik zaafiyeti yoktur.

Ben bu modelin çok fazla satacağını ve uzun yıllar da üretileceğini düşünüyorum. Böyle bir sıkıntı olmazsa çok iyi olur. Gerçi ufak tefek şeylerden hakkında dedikodular çıkarsa 2. el piyasası da bizim istediğimiz seviyelerde olur belki.. Umut fakirin ekmeği Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
hedef 2025  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  4 c alıyorum arkadaşlar   Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap pert 4c de olabilir itiraz etmem  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2012, 10:30:14 Gönderen: alfalego »

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi

hedef 2025  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  4 c alıyorum arkadaşlar   Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap pert 4c de olabilir itiraz etmem  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

aynen abi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap gecekonduda oturup buna binebilirim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

MT27i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Spider_Volkan

• *
  • 8 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 20 Aralık 2012, 00:36:57 »
Arkadaslar diger kamuflajli arac maserati quattroporte

Spider_Volkan

• *
  • 8 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 20 Aralık 2012, 00:38:03 »
Ve diger sitelerden ogrendigim kadariyla yol zaten buzluymus. Ve neyseki yedek bir 4c leri daha zaten testteymis Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Mert21

• *
  • 17 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
ağladım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çok güldüm yaw Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap:D:D

Seo4Smf Tagleri: yeni kamal kazası 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.