Yukarı git

14 Kasım 2018, 11:45:46
Reklamlar  

Gönderen Konu: içerde lastik sesi çok  (Okunma sayısı 841 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

oLYmpOs

• Üye
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    10 Kere Beğenildi
içerde lastik sesi çok
« : 21 Temmuz 2014, 04:29:54 »
arkadaşlar arabamı alalı 2 gün oldu 1999 model 156 2.0 uzun yola gitmek henüz nasip olmadı fakat yakın mesaflerde kullanırken araç içine lastik sesi çok geliyor. bundan önce tempra vardı bu kadar ses yoktu acaba benim arabamda mı bir sorun var yoksa alfanın özelliğimidir bu. ayrıca yolda giderken sanki arabanın arkası oynuyormuş gibi bir hissiyat uyanıyor bende fakat direksiyonu bıraktığımda 110 km hızla giderken arabada herhangi bir çekme yok.malum bulunduğum yerde serviste yok bakalım yarın tecrübeli bir ustaya danışıcam. acaba alışamadım mı ben daha alfaya   Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Yeni Alfacı...

Tatmir07

• *
  • 89 Mesajı Toplam
    100 Kere Beğenildi
Ynt: içerde lastik sesi çok
« Yanıtla #1 : 21 Temmuz 2014, 13:32:16 »
Bahsettiğiniz lastik sesinin çok, az olup olmadığını buradan değerlendirmemiz çok zor. Lastiklerinizin durumu nasıl, yeni mi, üretim yılları nedir, belki arka kısımda bahsettiğiniz durum lastiklerle de alakalı olabilir. Lastik/yol sesi denilen durum bir sürü değişkene bağlı. Aracın izolasyonunun veri olduğunu kabul edersek, lastik marka, model, ölçü, kullanım süresi ve hatta yolun/asfaltın yapısı bile bu sesi etkileyecektir. Bunu ancak siz deneyimleyebilirsiniz aynı aracı başka bir lastikle kullandığınızda.

oLYmpOs

• Üye
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    10 Kere Beğenildi
Ynt: içerde lastik sesi çok
« Yanıtla #2 : 22 Temmuz 2014, 00:51:14 »
bugün aracımın lastiklerini değiştirdim.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapçıkan lastikler gerçekten kötü durumdaymış her ne kadar güzel görünselerde.  :Plastiklerimi değiştirdikten sonra aracımın sesi gerçektende azaldı ve arka taraftaki oynamayıda çözdüm büyük ihtimalle çünki arka viraj demirinin lastikleri yıpranmış denge demiri el ile bile rahat bir şekilde sallanıyor yüksek ihtimal ondan arkadaki oynama. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bugün bir çift siparşi verdim nasipse perşembe günü yenisiyle değiştiricez. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Yeni Alfacı...

Seo4Smf Tagleri: sesi içerde 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.