Yukarı git

22 Kasım 2017, 16:00:40
Reklamlar  

Gönderen Konu: İç Aydınlatma  (Okunma sayısı 542 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bilanyaverr

• Yeni Üye
  • *
İç Aydınlatma
« : 09 Ağustos 2017, 23:08:09 »
İyi forumlar herkese..
156 mı yeni aldım sayılır. Artık ufak dokunuşlar yapmaya başlayacağım kendi zevkime göre. Tabi bunlar için sizin yardımlarınıza, görüşlerine ihtiyacım olacak. Öncelikle iç aksamdan başlama kanaatindeyim. İlk iş aldığımda kılıf vardı araçta. Dün akşam iş çıkışı söktüm onları. Her zaman orjinal olmasından yanayım şahsi fikrim. Haliyle uzun süredir kılıflı olduğundan koltuklar pis durumda haftaya detaylı temizliğe vermeyi planlıyorum. Akabinde iç aydınlatma ampüllerini sarıdan beyaza çevirmek istiyorum. Nasıl durur acaba? Yapan var mı aramızda?

Şimdiden değerli cevaplarınız için teşekkürler..

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

İsa KAYIHAN

• Üye
  • *
  • 25 Mesajı Toplam
    31 Kere Beğenildi
Ynt: İç Aydınlatma
« Yanıtla #1 : 10 Ağustos 2017, 00:20:19 »
hayırlı olsun hoşgeldin... ben daha önce bir çalışma yapmıştım... fikir verme açısından işine yarar diye düşünüyorum... ben halen sıkıntısız kullanıyorum...
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ÇALMADIK, ÇIRPMADIK... YEDİYSEK CEBİMİZDEN; HARCADIYSAK ÖMRÜMÜZDEN... KİME NE!!!

bilanyaverr

• Yeni Üye
  • *
İç Aydınlatma
« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2017, 14:55:06 »
hayırlı olsun hoşgeldin... ben daha önce bir çalışma yapmıştım... fikir verme açısından işine yarar diye düşünüyorum... ben halen sıkıntısız kullanıyorum...
İsa Bey teşekkürler öncelikle. Ben direk beyaz ampul takmayı düşünmüştüm ama onun vereceği ışıktan emin değilim bu şekilde led uygulaması daha önce yapmadım açıkçası. Acaba montaj konusunda nasıl bi yol izlediniz?
Led'leri bağladığınızda fazla yüklenme olmuyor mu acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Seo4Smf Tagleri: aydınlatma 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.