Yukarı git

27 Mayıs 2018, 18:45:18
Reklamlar  

Gönderen Konu: Haneye 2. araç konusunda acil fikir...  (Okunma sayısı 584 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sahhan

• *
  • 83 Mesajı Toplam
    88 Kere Beğenildi
    • http://kucukisler.blogspot.com.tr/
Haneye 2. araç konusunda acil fikir...
« : 11 Haziran 2015, 15:19:14 »
Eşimin görev yeri dolayısıyla her gün Antalya - Kemer arası git gel yapıyorlar, genelde de arabası olan diğer memur arkadaşa aylık yakıt parasını verip bir nevi kendi servislerini sağlamış oluyorlardı.

Araç sahibi arkadaş son bir kaç haftadır sıkıntı çıkarmaya başlamış onlarda bu işten vazgeçip hepimizin evinde  araç var birer hafta sıra ile servisimizi kendimiz yaparız demişler hali ile sıra bize geldiğinde her ay bir hafta Alfa memur servisi yapacak.

Eşimin ehliyeti direksiyonu var,biraz trafiği eksik ancak malum bizim Alfalar huylu, huyunu suyunu bilmeyen sürücü için sıkıntı çıkarabiliyor bir de servis aracı gibi kullanılacak olması vs. canımı sıkmadı değil.   

Eşim  için hem şehir içi kullanması hemde seneye her ay 1 hafta Antalya-Kemer arası gidip gelmesi için ucuz yollu 4000-5000 TL civarı motor-kaporta sıkıntısı olmayan bir uno alsam iç-dış trim göğüs döşeme vs. ufak ufak kendim alıp-onarıp yenileyip hoş temiz bir araç haline getirsem ileride gerek kalmadığında ya da ihtiyaç olduğunda satar geçeriz hem yatırım gibi de olur diyorum.

Eşim ise 2.araca gerek yok Alfa ile gider geliriz diyor ama bende bu şekilde kullandırmak istemiyorum velhasılı kararsız kaldım.   Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

« Son Düzenleme: 11 Haziran 2015, 15:31:52 Gönderen: sahhan »

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

eciftci

• Üye
  • *
  • 9 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
    • Ticaret Sayfası
Ynt: Haneye 2. araç konusunda acil fikir...
« Yanıtla #1 : 11 Haziran 2015, 15:31:59 »
4000-5000 TL civarı sıkıntı yapmayacak, yolda bırakmayacak bir araç bulabilmeniz mümkünse neden olmasın derim ama bence zor. Ben Burdur'da yaşıyorum Temiz binilebilecek Doğan'ın Şahin'in bile piyasası 7000 - 8000 den aşağı değil buralarda.

ekremsat53

• Üye
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 11 Haziran 2015, 15:53:15 »
Su donemde ki arac piyasasi icin 4-5 bine degil uno temiz sahin bile bulmak imkansiz gibi birsey.

Sadece fikir vermek adina ve bende kullandigim icin motosiklet onerebilirim.5 bin tl ye 2 kisi yolculuk yapilabilecek ve yakit olarakta ekonomik motorlar var

Sent from my iPhone using Tapatalk

ares5353

• Üye
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 11 Haziran 2015, 17:14:36 »
Alfa yı eşinizden çok seviyorsunuz sanırım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
1-2 gider alışır... 4-5000 lik araçlarda güvenlik vs sıfır. Yolda kalma riskide cabası.

Yanlış anlamayın lütfen bu sadece benim fikrim.
Saygılar..

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 368 Mesajı Toplam
    412 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 11 Haziran 2015, 17:24:24 »
Bende ucuz araç alayım dedim hanıma hatta bu konu ile ilgili forumda konu bile açtım,ss i verdim rahat ettim,ekstra araç almaya bide alacağın ucuz araca masraf ettiğine değmez,alfayı ver kullansın,sende zamanla bu duruma alışırsın,1 ay kadar zorlandım ben alışmak için,şimdi takmıyorum,rahatım... Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Phone'den Tapatalk İle Gönderldi

sahhan

• *
  • 83 Mesajı Toplam
    88 Kere Beğenildi
    • http://kucukisler.blogspot.com.tr/
« Yanıtla #5 : 12 Haziran 2015, 16:20:21 »
Yılbaşına doğru acil ihtiyaç vs. gibi bir şeylerden düşmez ise gidişat o yönde sanırım  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri: konusunda fikir haneye 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.