Yukarı git

27 Mayıs 2018, 18:50:37
Reklamlar  

Gönderen Konu: Guiletta'nın Aygaz reklamını gördünüz mu?  (Okunma sayısı 1097 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

selcukc7

• Yeni Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
Guiletta'nın Aygaz reklamını gördünüz mu?
« : 13 Mayıs 2015, 21:16:18 »
Reklam klasik bir banka soygunu ile başlıyor fakat beklenmeyen bir misafirde hırsızlığın yapıldığı bankanın önünde. Kim mi o misafir? Kahraman guiletta Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap. Ve Almanları burda da ezmesini biliyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap izlemenizi tavsiye ederim

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

ByCruise

• Üye
  • *
  • 22 Mesajı Toplam
    23 Kere Beğenildi
Evet güzel yapmışlar reklamı

yemişim lan aşk acısını!!! sen arabanın altını hiç yere sürttün mü???

alisto

• *
  • 76 Mesajı Toplam
    90 Kere Beğenildi
great değil cüneyt !! Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Aygaz , Koç grubuna ait.
Alfa Romeo'nun TR distribütörlüğü de Koç grubunda olduğu  için mantıklı seçim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Daha önce de 159'u kullanmıştı Aygaz LPG reklamlarında.

Hatta daha detay söyleyim, reklamın son sahnesinde guly benzinliğe girerken içerdeki diğer araç da Ford Focus. Ford da yine koç grubunun.
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2015, 23:44:03 Gönderen: alisto »

Ruhumuz olmadan sadece birer makineyiz

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Reklamdaki Giu'nun da plakası ismimin baş harfleri Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Red147

• Alfista
  • *
  • 122 Mesajı Toplam
    141 Kere Beğenildi
Güzel olmuş reklam daha önce de 159 vardı sanırım.

Ya Türkçe konuş ya da sus!

Kibitzer

• *
  • 66 Mesajı Toplam
    71 Kere Beğenildi
Reklam güzel de soyguncuların BMW neredeyse 30 yaşında. Bu mu yani giuliettanın eşdeğeri!

talk_an

• Üye
  • *
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
great değil cüneyt !! Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Aygaz , Koç grubuna ait.
Alfa Romeo'nun TR distribütörlüğü de Koç grubunda olduğu  için mantıklı seçim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Hatta daha detay söyleyim, reklamın son sahnesinde guly benzinliğe girerken içerdeki diğer araç da Ford Focus. Ford da yine koç grubunun.

Hocam tebrik ederim, sadece izlememişsin, gözlem yapmış analiz etmiş raporunu dökmüşsün reklamın Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Şaka bi yana reklamda alfa kullandıklarını gördüğümde ben de önce şaşırdım sonra sevindim. Bu arada mk2 147 aramaktayım, işe gidip gelirken gözüm araba markalarında, bi alfa gördümmü heyecan yapıyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

147..

alisto

• *
  • 76 Mesajı Toplam
    90 Kere Beğenildi

Aygaz , Koç grubuna ait.

Hocam tebrik ederim, sadece izlememişsin, gözlem yapmış analiz etmiş raporunu dökmüşsün reklamın Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Şaka bi yana reklamda alfa kullandıklarını gördüğümde ben de önce şaşırdım sonra sevindim. Bu arada mk2 147 aramaktayım, işe gidip gelirken gözüm araba markalarında, bi alfa gördümmü heyecan yapıyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

inşallah bulursun gönlündeki aracı..

Ruhumuz olmadan sadece birer makineyiz

Seo4Smf Tagleri:

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.