Yukarı git

22 Nisan 2018, 13:53:17
Reklamlar  

Gönderen Konu: Guiletta 2014 kalorifer sorunu  (Okunma sayısı 322 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dellobaltino

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Guiletta 2014 kalorifer sorunu
« : 05 Aralık 2017, 16:06:11 »
Arkadaşlar yeni aldiğim guiletta da bir sorun var.bugün kaloriferi açtim.alttaki ayağa üfleme konumuna getirdiğimde ön cama üflüyor ayağa hiç vermiyor.ortaya aldiğimda da bi ortaya bi ön cama kafasina göre geçiyor.satici benden bunu gizlediği için maalesef bugün farkettim.başina gelen var mi? 27000 de araba.sorunun nerden kaynaklandiği konusunda bilgisi olan arkadaşlardan yardim bekliyorum.umarim başima çok masraf açmaz

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

« Son Düzenleme: 05 Aralık 2017, 17:17:30 Gönderen: Dellobaltino »

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Dellobaltino

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Ynt: Guiletta 2014 kalorifer sorunu
« Yanıtla #1 : 05 Aralık 2017, 21:03:42 »
Tanisma bölümunde kendimizi tanitiyoruz.selam veriyoruz.bi Allahin kulu cevap vermiyor.bi konu hakkinda bir soru soruyoruz.cevap veren yine kimse yok.ben birçok araç kullandim ve forumlarda paylaşimlar yaptim.bu kadar ölü bir forum görmedim.size hoşçakalin

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ormanci

• *
  • 74 Mesajı Toplam
    85 Kere Beğenildi
Ynt: Guiletta 2014 kalorifer sorunu
« Yanıtla #2 : 06 Aralık 2017, 09:12:34 »
Maalesef burada binlerce kişi olmadığından döngü uzun olabiliyor, bir de DH forumu gibi bilgisi olmayan ama fikri olan çok insan da olmadığından yine bir sürü mesaj gelmez. Konu hakkında fikri veya bilgisi olmayan kişiler de yanıltmamak amacıyla yazmayı tercih etmez.

Tanışma mesajlarına şahsen bakmam, bu yüzden kendi adıma üzgünüm Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bunun benzeri soğuk-sıcak üfleme olarak başıma gelmişti, ya da yukarıya sıcak veriyordu da aşağıya mı çeviremiyordu aynı zamanda, hatırlayamadım.. Ancak klima kumandalarının arkasında kalan, ön konsolun içinde, kibrit kutusu büyüklüğünde bunların motoru ve rezistansı var, yönlendirmeyi vs. sağlayan. Elektrikçi onu söktüğünde resmen 1mm ile temassızlık yaşandığını keşfedip halletmişti.

Benzer birşey olabilir, bakmak lazım. İyi bir elektrikçi halledebilir gibi geliyor eğer sorun daha ciddi değilse...

Seo4Smf Tagleri:

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.