Yukarı git

21 Kasım 2017, 22:32:43
Reklamlar  

Gönderen Konu: Guietta 1.6 Dizel Garanti devam etmeli mi?  (Okunma sayısı 568 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SVML

• Yeni Üye
  • *
Guietta 1.6 Dizel Garanti devam etmeli mi?
« : 09 Ağustos 2017, 16:51:32 »
Arkadaşlar 2014 möodel dizel kırmızı distinctive gulietta alarak Alfa saflarına katılmış bulunmaktayım.Araba 53.000 de servis kayıtlı ve bakıma sokarsam Aralık 2017 ye kadar garantiliymiş. 3.bakım için 950 TL gibi bir rakam telaffuz etti Ankara AKOTO. 1 yıl garantiyi uzatırsam 1.500 TL, 2 yıl garantiyi uzatırsam 2.600 TL ücret talep ettiler.Kullanan arkadaşlardan rica etsem bu servis  ve garanti olayının devam etmesini tavsiye ederler mi? Ücretler bana çok abartı geldi..Karşılabileceğim önemli bir sorun çıkması muhtemelmidir? Genelde sakin kullanan ve bakımlarını aksatmayan birisiyim..İlk defa ama çok severek alfa aldığım için binen arkadaşların görüşlerine ihtiyacım var..İyi forumlar

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

ahmet.s

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
Ben devam ettirmedim inşallah sıkıntı yaşamam. Bagaj kapağı şuan rahat kapanmıyor nolmuş anlamadım. 2014 model 46 bin kö de araç.

ugur_1903e

• Üye
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
Garanti olayı biraz da şans işi. 2012  model aracımda klima arızası sebebiyle geçen sene aralıkta 2400 lira para harcadım. Garanti uzatma parası tek kalemde gitti  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

yavuzasci

• Üye
  • *
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Ben devam ettirmedim inşallah sıkıntı yaşamam. Bagaj kapağı şuan rahat kapanmıyor nolmuş anlamadım. 2014 model 46 bin kö de araç.

Merhaba, bagaj kapağının n şeklindeki oturduğu kilit mekanizması zamanla gevşiyor ve aşağıda kalıyor kilit tutmuyor. Kenarındaki kapakları söküp tornavida ile sıkarsanız sorun olmayacaktır. iyi günler

altugg34

• Üye
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
Hayırlı olsun  ne kadara aldınız acaba ? Malum sıfır fiyatları uçtu aracın piyasasını öğrenmek için soruyorum.

akooturka

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Ben 2013 model aracimin garantisini uzattım Geçen sene. Ikı yıl için 1500 tl ödedim. Uzattiktan sonra iç kapı kolu ve torpido üstündeki saklama gözünün kapağı değişti. Iyiki uzatmışım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SVML

• Yeni Üye
  • *
Hayırlı olsun  ne kadara aldınız acaba ? Malum sıfır fiyatları uçtu aracın piyasasını öğrenmek için soruyorum.
Üstad iş yoğunluğu nedeniyle bakamadım mesajlara, 67.000 e aldım 53.000 km de hatasız..

ahmet.s

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi

Merhaba, bagaj kapağının n şeklindeki oturduğu kilit mekanizması zamanla gevşiyor ve aşağıda kalıyor kilit tutmuyor. Kenarındaki kapakları söküp tornavida ile sıkarsanız sorun olmayacaktır. iyi günler
Teşekkürler sorun giderildi. Forumların sizin gibi bilgilendiren kullanıcılarına tek tek teşekkür ediyorum çok faydası oluyor. Bende elimden geldiğince bildiğim konularda yardımcı olmaya çalılıyorum.

ahmet.s 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Tuncay N (04 Ekim 2017, 12:51:39)
Seo4Smf Tagleri: devam etmeli garanti guietta 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.