Yukarı git

20 Kasım 2017, 12:27:26
Reklamlar  

Gönderen Konu: Gogusluge cift renk plastidip uygulaması  (Okunma sayısı 1994 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

oLYmpOs

• Üye
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    10 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Elinize saglık orta konsulu .km ve devir çercevelerinide  boyadınız mı ?
Tesekkur ederim öncelikle. Km , devir saati ve orta konsolu boyamadim onlar zaten gri renkte olduğu için. Gerçi orta konsolu teyp çevresinde çatlamalar olduğu için karbon folyo ile kaplatmistim güzel bir kombin oldu..

GM Discovery II+ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Yeni Alfacı...

oLYmpOs

• Üye
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    10 Kere Beğenildi
plastidip silikonlu boyadır. Kuruduğunda folyo şeklini alır ve nereye bulaştıysa tıpka folyoyu söker gibi sökebilirsiniz.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen katılıyorum size sökmek için ilk başta bi deneme yaptım ve plastidip ten eser kalmadı eski halini aldı parça..

Yeni Alfacı...

oLYmpOs

• Üye
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    10 Kere Beğenildi
Araç üzerindeki halini merak ediyorum bende piano siyahı düşünüyorum tabi sizinkinin görüntüsüne göre karar verelim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Fotolarda mevcut yeni hali goguslugun. Hatta torpido kapağı ve havalandırma kapakları da gri renkte..

Yeni Alfacı...

Estoque

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
plastidip kolay sökülmesi ve malzemeye zarar vermemesi bakımından iyi bir tercih olmuş,yakışmışta emeğinize sağlık. bende yinelemiş olacağım ama hakikaten sıradaki işçilik direksiyondan yana olmalı  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

oLYmpOs

• Üye
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    10 Kere Beğenildi
plastidip kolay sökülmesi ve malzemeye zarar vermemesi bakımından iyi bir tercih olmuş,yakışmışta emeğinize sağlık. bende yinelemiş olacağım ama hakikaten sıradaki işçilik direksiyondan yana olmalı  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

teşekkür ederim. önümüzdeki hafta koltuklara birebir orijinal kılıf takılacak o esnada direksiyonda deri kaplama yapılacak..

Yeni Alfacı...

Seo4Smf Tagleri:

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.