Yukarı git

20 Kasım 2017, 10:56:39
Reklamlar  

Gönderen Konu: Göçükler ve mini hasar? Boyalı göçük düzelttirmeli mi, başka bir yol mu bulmalı?  (Okunma sayısı 951 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kibitzer

• *
  • 65 Mesajı Toplam
    70 Kere Beğenildi
Selamlar.

Sevgili Giuliettamız ile Kasım 2014'ten beri yaklaşık 22bin km'dir beraberiz ve bu sırada kimisi bizim, kimisi başkalarının olmak üzere ufak tefek işler geldi. Bugün mini onarım için Auto King'e götürdüm ve aşağıda resimlerini vereceğim küçük göçüklerin ikisinin de boyasız düzeltilemeyeceğini söylediler. Göçüklerin resimlerini aşağıya ekliyorum. Birincisi çok sivri bir girik olduğu için, diğeri de zaten boyanın da zarar görmüş olduğu için.

Sizce nasıl bir çözüm uygulamalı?

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

ezmocesteri

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi

ata.özcan

• *
  • 40 Mesajı Toplam
    46 Kere Beğenildi
cizik olmayan yerleri silikonlu cektirme ile düzelt cizik olan yeri de rutus boyası var sprey aracın koduda onunla boya ben boyamıştım sırıtmadı
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap*PLA*232252887*22324021167*58375872927*pla**pla-79002696447&mpch=ads&ggmktg1=PaidSearch*******&scxid=14489-145818-2357-0
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2016, 14:56:34 Gönderen: ata.özcan »

kalzoon

• Üye
  • *
  • 7 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
Merhaba,

Kapı çok kolay halledilir. Çamın oradan ince bir çubuk ile girilip dışarı itiliyor. Bende de çok ufak birşey vardı ama gozume takılıyordu. Gecen hafta yaptırdım. Hatasız gorunuyor.. .

Istanbul Anadolu yakasında iseniz Teknik El i öneririm. Hayrettin Bey ile iletişime geçebilirsiniz. 532 3838175

2011 GQV

preacher

• Üye
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
Abi selam.

Benzer meselelerden ben de rahatsızım. İstanbul'a Sercan bey'in yanına gittiğimde (Sportivo) bu durumdan bahsedince hemen yan dükkanlarına yönlendirdiler. Aşağı yukarı toplamda 4 bölgede yer alan bu göçüklerim için boyasız ve özenli sonucunun da memnun edeceğini belirttiler. Tabi yapmak için hem vakti hem de maddi olarak hazır değildim yapamadan geldik ama araç bende kalmaya devam edecek olursa bir ara tekrar düşüneceğim.

Dükkanın ismi Boyasız göçük timi tarzında birşeydi sanırım.

Yardımcı olur umarım.

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.