Yukarı git

23 Temmuz 2019, 20:26:36
Reklamlar  

Gönderen Konu: Giulietta yeni kasa ne zaman gelir? (Tahminler)  (Okunma sayısı 162 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yusuf Aslan

• Yeni Üye
  • *
Giulietta yeni kasa ne zaman gelir? (Tahminler)
« : 07 Temmuz 2019, 23:40:49 »
  Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve yakın zamanda 2014 veya 2015 model bir giulietta almayı planlıyorum ama aklımda bir kaç soru var. Sizce 2020 yılında yada ilerleyen yıllarda yeni kasa gelir mi? Bildiğiniz üzere bu araç hep makyajlandı hiç kasa değişmedi. İnternet de bu konuyu araştırdım aslında ama çokda fazla bilgi bulamadım. Öte yandan yakın zamanda giulia ve stelvio araçları da çıktı ikisi de çok güzel arabalar belki alfa ağırlığı bu iki araca verip giuliettayı öylece bırakabilir.
  Sizin tahminleriniz nedir bu konuda yada varsa bilginiz paylaşabilir misiniz? Hem sohbet muhabbet olur hem de sizinle tanışmış olurum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Seo4Smf Tagleri: zaman kasa gelir tahminler 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.