Yukarı git

18 Kasım 2017, 18:30:51
Reklamlar  

Gönderen Konu: Giulietta USB/AUX Girisi  (Okunma sayısı 13457 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tahademir

• Yeni Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
    • bordo sanat tasarım atölyesi
Ynt: Giulietta USB/AUX Girisi
« Yanıtla #30 : 14 Nisan 2015, 16:25:51 »
audio system in yetkili bayisini aradım giulietta için uyumlu olmadığını söylediler oto sanayide arastırdım yatour diye bir marka var onunki oluyormus söylediğine göre auxta tamamen sorunsuz fakat usbde arada problem cıkartıyormus kart görülemedi gibi türkiyede dağıtıcısını bulamadım internette. sanayide aparatın 150 dolar oldugu söylendi

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Sanatçı yaşamı daha ilginç ya da daha güzel, daha anlaşılır ya da daha gizemli ya da açıkcası daha o

sedurmaz

• *
  • 28 Mesajı Toplam
    38 Kere Beğenildi
« Yanıtla #31 : 17 Haziran 2015, 15:20:10 »
Bu belirtilen aletler giulietta için uyumlu değil. 156'da kullanıyordum ben. 50 dolara free shipping ile çinden getirtebiliyorsunuz ebay üzerinden. ama bunlar blaupunkt ünitelerle uyumlu. ebayde sağda solda araştıdım giulietta bosch sistemler için bir tane buldum onunda 110 usd + shipping gibi bir fiyatı vardı almadım. en güzeli kendiniz yapmanız. basit bir aux kablosunun ucu kesilip minik pabuçlarla teybin arkasındaki çıkışlara bağlanıyor. oradan da ister telefona ister mp3 player, ipod vs isterseniz de bluetooth aktarıcı bağlayıp telefounuzdan kablosuz olarak bluetooth üzerinden müzik dinleyebilirsiniz. verdiğim linkte nasıl yapıldığı detaylı olarak anlatılmış
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ByCruise

• Üye
  • *
  • 22 Mesajı Toplam
    23 Kere Beğenildi
« Yanıtla #32 : 22 Haziran 2015, 15:11:48 »

bu ürünü kullanan bilen var mı?

yemişim lan aşk acısını!!! sen arabanın altını hiç yere sürttün mü???

sedurmaz

• *
  • 28 Mesajı Toplam
    38 Kere Beğenildi
« Yanıtla #33 : 28 Haziran 2015, 02:38:43 »

bu ürünü kullanan bilen var mı?

Blaupunkt üniteler için olduğu belirtilmiş ancak araç uyumluluğundan bhsedilmemiş. Cihazınızın koduyla karşılştırırsanız uyumlu olup olmadığını anlayabilirsiniz. Benim şahsi fikrim; 147 veya 156 için digital cd changer. Aux yanında usb ve sd kart desteği de var. Ebay üzerinden free shipping ile Çin den gayet uygun fiyata getirtebilirsiniz. Fiyatı tabi böyle bir kablodan daha pahalı, ancak; böyle bir kabloya 25-30 TL verene kadar 120-130 TL vermeye değer çünkü aux üzerinden telefon mp3 çalar gibi bir alet bağladığınızda harici aletten kurcalayıp müzik seçip play yapmak falan hem zahmetli hem de sürüş güvenliğini tehlikeye sokabilir. Ancak digital changer ile direksiyon kumandasından kolayca kontrol edebilirsiniz.

bilirzafer

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #34 : 08 Eylül 2017, 10:07:44 »
Merhaba yeni üye oldum ve söyle bir ürün buldum fiyat gayet uygun
Bluetooth Eller Serbest Adaptörü Araç Entegre USB AUX Jack Arayüzü Alfa Romeo Brera GT için Örümcek Mito 147 156 159 Giulietta
(from AliExpress Android)

Seo4Smf Tagleri: guiletta girisi 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.