Yukarı git

20 Kasım 2017, 00:39:25
Reklamlar  

Gönderen Konu: Giulietta USB/AUX Girisi  (Okunma sayısı 13477 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dd26

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Giulietta USB/AUX Girisi
« : 25 Aralık 2012, 16:41:24 »
Merhaba arkadaşlar gulietta ya sonradan usb aux girişi ekenebilir mi araca direksiyondan kontrol edilebilir mi fiyatı ne kadardır ıstanbul da nerde yaptırabiliriz

« Son Düzenleme: 26 Aralık 2012, 20:52:52 Gönderen: okten »

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

omerbarik

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Giulietta USB/AUX Girisi
« Yanıtla #1 : 26 Aralık 2012, 15:10:58 »
bu konu hakkında bılgı sahıbı varsa bılgılendırme yaparsa sevınırım. bende bu usb/auxun takılıp takılmadıgını merak edıyorum..

SAYGILAR

okten

• Genel Moderatör
  • *
  • 23 Mesajı Toplam
    30 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 26 Aralık 2012, 15:42:44 »
Bu ana ünitenizle alakalı bir durum. Eğer Cd Changer girişiniz var ise piyasadaki usb/aux aparatlarını kullanabilirsiniz. Benim 159'un ana ünitesinde CD Changer girişi olduğu için aparatı alıp yetkili serviste taktırdım. Her hangi bir delme işlemi yapmadan (Orjinal aparat için bırakıldığını düşündüğüm bir pencere var torpidoda) kutuda birlikte gelen uzatma kablosu ile  torpido gözüne aparatı yerleştirdik. Tüm direksiyon kontrolleri de sorunsuz olarak çalışıyor. USB/AUX ve SD hafıza kart okuyabiliyor.
Bu satıcıdan almadım ama ürün bu; Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Hatta ürünün kutusunu yetkili serviste bıraktım. Bu konuyu soran çok oluyormuş. Daha sonra uğradığımda da epey alıp montaj yaptıran olduğunu söylediler ama içlerinde Giulietta var mı bilmiyorum. Araca uyumluluğunu satıcıya sorabilirsiniz ilk iş olarak.

159 1.9 JTDm Distinctive

dd26

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 26 Aralık 2012, 16:27:40 »
Teşekkür  ler arkadaşım torpidada  bir boşluk var onu görmüştüm

dd26 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: cihankardes (19 Kasım 2016, 21:58:54)

engin uzun

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 26 Aralık 2012, 17:06:00 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Bu ana ünitenizle alakalı bir durum. Eğer Cd Changer girişiniz var ise piyasadaki usb/aux aparatlarını kullanabilirsiniz. Benim 159'un ana ünitesinde CD Changer girişi olduğu için aparatı alıp yetkili serviste taktırdım. Her hangi bir delme işlemi yapmadan (Orjinal aparat için bırakıldığını düşündüğüm bir pencere var torpidoda) kutuda birlikte gelen uzatma kablosu ile  torpido gözüne aparatı yerleştirdik. Tüm direksiyon kontrolleri de sorunsuz olarak çalışıyor. USB/AUX ve SD hafıza kart okuyabiliyor.
Bu satıcıdan almadım ama ürün bu; Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Hatta ürünün kutusunu yetkili serviste bıraktım. Bu konuyu soran çok oluyormuş. Daha sonra uğradığımda da epey alıp montaj yaptıran olduğunu söylediler ama içlerinde Giulietta var mı bilmiyorum. Araca uyumluluğunu satıcıya sorabilirsiniz ilk iş olarak.

Ses kalitesini yorumlayabilir misiniz.örneğin cd kalitesine göre nasıl,herhangi bir kayıp oluyormu.Parcaları klasörleme,isimlerini vs görme durumları nasıl.Bende Giuliettam için düsünüyorum da..

dd26

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 26 Aralık 2012, 17:39:20 »
Servise sordum parat bakarız dedi  800 tl dışarda ne kadara taktırırız

okten

• Genel Moderatör
  • *
  • 23 Mesajı Toplam
    30 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 26 Aralık 2012, 20:30:55 »
Ses kalitesi olarak usb belleginize yuklediginiz mp3 kalitesini aliyorsunuz. Bilgisayarda dinliyor gibi. Mp3'unuzun kpbs'ine gore degisiyor haliyle ama bir audio yani cd kalitesi beklemeyin. .flac uzantisi desteklemiyor. Ben sis fari cercevem matlastigi icin degistirdigimde taktirdim aparati ve ek iscilik ucreti almadilar benden. Aparata da ilan fiyati civarinda bir sey vermistim. Kullanim kilavuzunda sarki isimlerinin ciktigini gosteriyordu ancak bende track01-02 vs diye cikiyor. Dosyalama sistemi de usb belleginize Cd01-02..99 seklinde klasorler olusturup icini dolduruyorsunuz ve ana unite bellegin icindeki bu dosyalari 1. CD, 2. CD, 99. CD olarak goruyor.
« Son Düzenleme: 26 Aralık 2012, 20:35:37 Gönderen: okten »

159 1.9 JTDm Distinctive

ostikALF35

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 03 Ocak 2013, 15:12:44 »
Bugün serviste sordum 800 civarı dediler dışarıda taktıran var mı ?

Mert21

• *
  • 17 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 03 Ocak 2013, 17:35:40 »
Servis zaten her şey de böyle. Benim önceki aracım peugeot idi onda da şöyleki servise mahkum edilme politikası vardı parçası yoktu dışarda hi. Şimdide alfanın servisi çok pahalı yoksa bu servisler hep mi böyle

AJAVELIN

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #9 : 03 Ocak 2013, 20:19:32 »
parrot mki9200 gibi bluetoothlu bir kit takıyorlarsa fiyat çok çok yüksek değil bence.

Ali

dd26

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #10 : 03 Ocak 2013, 23:28:57 »
ewet oysa fiyat iyi siz yaptırdınız mı peki

AJAVELIN

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #11 : 04 Ocak 2013, 07:51:54 »
Hayir ben yaptirmadim. MKI 9200 u yurtdisindan getirtebilirseniz daha da makul olur. Hepsi burada da 630 TL civarinda, yurtdisinda 200 € gibi fiyati var.

Ali

Cuore Sportivo

• Üye
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
« Yanıtla #12 : 04 Ocak 2013, 08:42:44 »
Merhaba arkadaşlar gulietta ya sonradan usb aux girişi ekenebilir mi araca direksiyondan kontrol edilebilir mi fiyatı ne kadardır ıstanbul da nerde yaptırabiliriz

Arkadaşım aparatları var.Benim arkadaşım taktırdı ürün 2 yıl garantili. fiyatı 135-140 TL civarı al taktır.

CD ile arasındaki ses kalitesi farkını sormuşsunuz.Bu aparatlar bilgisayarın nasıl çalıyorsa o şekilde çalar parçayı yani daha kalitelisi zaten olamaz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ayrıca çukurlarda sekme,lazer okuyucu gözünün kirlenmesinden dolayı CD okumama gibi sorunun olmaz. Al bitane kendin bile takabilirsin ;)torpidoya uzatıyosun 16gb bir usb flash drive takıyosun sonra direksiyondan kumanda ediyosun yada ünite üzerinden;)

eser

• Üye
  • *
« Yanıtla #13 : 04 Ocak 2013, 17:28:14 »

Ben satıcıya mesaj attım Giu için uyumlu olduğunu ancak bazı araçlarda cızırtı sorunu olduğun denemek gerektiğini söyledi ama İstanbul'da olmadığım için benim deneme şansım yok İstanbuldaki arkadaşlara duyurulur Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

associate

• Üye
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
« Yanıtla #14 : 17 Ocak 2013, 22:52:37 »
Arkadaşlar, bu boşluk torpidonun tam olarak neresinde? Tarif eder misiniz? Servis bilmiyor. Öğreneyim de onlara da öğretirim belki.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

segui il tuo corso e lascia dir le genti

Seo4Smf Tagleri: guiletta girisi 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.