Yukarı git

20 Ağustos 2019, 23:09:19
Reklamlar  

Gönderen Konu: Giulietta TCT Arızası ve Yaşananlar  (Okunma sayısı 1189 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ismetbaserdem

• Üye
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Arkadaşlar merhaba, yine ben yine ben. Maalesef aracı bugün hiç hareket ettiremedim. D ye her aldığımda malum ikaz sesi geldi ve araç iş yerinin önünde kaldı. Şimdi çekici çağırıp götürmeyi düşünüyorum fakat nereye götürmeliyim çok kararsızım. Eskişehirdeyim fakat burada tek Alfa servisi var orası da özel. En yakın Ankara’ya götürmeyi düşünüyorum ama akoto yu  hiç düşünmüyorum. Onun dışında tavsiye edeceğiniz bi yer var mı ?
Elektrik kaçağı olabilirmi durduğu yerde akü boşalıyor galiba 3 gün yattı sonra vites arıza verdi dediğiniz için bence duzgün bir elwktrikciye gösterin kaçak olayını.

Elektrikçiye göstereceğim fakat araç hareket etmiyor. Araba kafasına göre takılıyor. Yarın umarım keyfi yerine gelmiştir de çalıştırıp götürürüm. Yoksa çekici çağırıp yollara düşeceğim. Birde bu sorunu yaşayıp akü dışında çözüm bulabilen var mı ? Aslında onu merak ediyorum

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

kaanromeo

• Üye
  • *
  • 14 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
20 dk fln çalıştırın akü biraz dolsun ertesi gün kendine gelir akü birde öyle deneyin.lambalari teybi fln açmayın çalıştırırken

ismetbaserdem

• Üye
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
20 dk fln çalıştırın akü biraz dolsun ertesi gün kendine gelir akü birde öyle deneyin.lambalari teybi fln açmayın çalıştırırken

Kaan bey, aküyü daha yeni değiştirdim. Akünün gücünden ziyade elektronik vitesle ilgili bi şase, kesinti tarzı bir şey var bence. Çünkü akü zayıf olsa marşa basarken hissederim yada iç aydınlatmada kısılma falan olur. Bu arada sabah kalktım arabada hiç sorun yokmuş gibi tur attım eski yerine park ettim. Bildiğiniz dalga geçiyor benle.

kaanromeo

• Üye
  • *
  • 14 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
 Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri: arızası yaşananlar 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.