Yukarı git

21 Kasım 2017, 22:31:33
Reklamlar  

Gönderen Konu: Giulietta Panoramik cam tavan ısınma sorunu  (Okunma sayısı 259 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alfadem

• Yeni Üye
  • *
Giulietta Panoramik cam tavan ısınma sorunu
« : 13 Haziran 2017, 14:37:36 »
Herkese merhaba. Panoramik cam tavanlı bir giuliettam var. aracımın içi son derece ısınıyor. özetle bunu nasıl engelleriz? saygılarımla.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

altunc

• Üye
  • *
  • 7 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
Deri koltuk da varsa arabanizda gecmis olsun Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ben on cama reflektor guneslik , sunroof perdelerinin icine de beyaz kagit koyuyorum azda olsa faydasi oluyor gibi. Arka camlar renkli oldugu icin bagaj cami icin ayrica birsey koymuyorum

esatay

• Üye
  • *
  • 13 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
Hocam ben film cektirsim solarmaster marka. Bunda dikkat etmeniz gereken sunroof a ozel film cektirmeniz.Ön cam, arka camlar ve sunroof filmleri birbirinden farki ozellikte.. Sunroof filmi biraz daha kalin ve gunesi yansitma ozelligi var

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2004 147 1,6 TS 120 HP.DİSTİNCTİVE ,2014  Giulietta tct beyaz, cam tavan spor paket

Timuçin Çolakel

• *
  • 33 Mesajı Toplam
    44 Kere Beğenildi
nihai çözüm yok açıkçası, film çektirebilirsiniz ama kısa sürede çok da bir şey farketmediğini farkedersiniz zaten Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri: ısınma tavan panoramik 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.