Yukarı git

22 Kasım 2017, 17:56:21
Reklamlar  

Gönderen Konu: giulietta ön tampon plasti dip uygulaması  (Okunma sayısı 2109 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

EnginK

• Üye
  • *
  • 14 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
giulietta ön tampon plasti dip uygulaması
« : 29 Haziran 2015, 02:24:00 »
birden karar verdik arkadaşla ve yaptık Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
yorumlara açık Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

« Son Düzenleme: 29 Haziran 2015, 02:28:45 Gönderen: EnginK »

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

EnginK 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Kursad01 (13 Ağustos 2017, 20:38:37)

mmc41

• *
  • 14 Mesajı Toplam
    16 Kere Beğenildi
hoş olmuş elinize sağlık..

mmc41 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: EnginK (29 Haziran 2015, 12:45:50)

EnginK

• Üye
  • *
  • 14 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
hoş olmuş elinize sağlık..

taşekkür ederim

alisto

• *
  • 74 Mesajı Toplam
    88 Kere Beğenildi
güzel paylaşım, teşekkürler.

ama sanki arabanın gagası varmış da yerdeki bişeyi didikliyomuş gib geliyo bana karşıdan bakınca Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

sizin araç da tarz olucak gibi , bi brera prodrive jantı bekliyoruz yakında Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ruhumuz olmadan sadece birer makineyiz

EnginK

• Üye
  • *
  • 14 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
güzel paylaşım, teşekkürler.

ama sanki arabanın gagası varmış da yerdeki bişeyi didikliyomuş gib geliyo bana karşıdan bakınca Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

sizin araç da tarz olucak gibi , bi brera prodrive jantı bekliyoruz yakında Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

aslında Ti jantı hoşuma gidiyor ama bakalım nasip:)

cey_cey

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
ÖN PANJURDAKİ IZGARALARI SİYAH YAPARSANIZ EFSANE GÖRÜNÜYOR.

SİZ BU ÖN SPOILER'I NEREDEN ALDINIZ KAÇA ALDINIZ? BİRAZ BİLGİ VERİR MİSİNİZ? BEN DE YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM.

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Bence Giulietta'ları orijinalden daha güzel hale getiren en basit ve güzel uygulamalardan biri. Normalde bu tip oynamalar hoş sonuçlar vermez, aksine apaçi durur ama bu mod bence gayet güzel.

Scudetto konusunda da cey_cey'e katılıyorum. Daha önce yapılmış örnekleri var. Aynadan da daha agresif duruyor araç bu modlar yapılınca.

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

EnginK

• Üye
  • *
  • 14 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi

SİZ BU ÖN SPOILER'I NEREDEN ALDINIZ KAÇA ALDINIZ? BİRAZ BİLGİ VERİR MİSİNİZ? BEN DE YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM.
Dostum spoiler almadım ben sadece on tamponun altını plasti dip ile boyadım canın sıkılınca sök at basit bir uygulama ön tamponu güzelce kapladık boya olacak yeri açıkta bıraktık boyadık işlem bukadar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

EnginK

• Üye
  • *
  • 14 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
Bence Giulietta'ları orijinalden daha güzel hale getiren en basit ve güzel uygulamalardan biri. Normalde bu tip oynamalar hoş sonuçlar vermez, aksine apaçi durur ama bu mod bence gayet güzel.

Scudetto konusunda da cey_cey'e katılıyorum. Daha önce yapılmış örnekleri var. Aynadan da daha agresif duruyor araç bu modlar yapılınca.
Valla hocam bi an cesaret geldi böyle bir işe kalkıştık, olmazsa sökeriz dedik en fazla, ama sol şeritten giderken seni görenne geldiğini çözemeden sağa kaçışmalarını görünce dedik tamam olmuş Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap yalnız şöyle bi durum var eğer aracımda yay olmasaydı bu uygulamayı yapmazdım bence basık,araçta ii duruyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

EnginK 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Tuncay N (02 Temmuz 2015, 14:02:03)

cey_cey

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi

Dostum spoiler almadım ben sadece on tamponun altını plasti dip ile boyadım canın sıkılınca sök at basit bir uygulama ön tamponu güzelce kapladık boya olacak yeri açıkta bıraktık boyadık işlem bukadar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

canın sıkılınca sök at dediğin? sanırım biraz cahilim bu plasti dip konusunda

EnginK

• Üye
  • *
  • 14 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi

estağfurullah dostum plasti dip plastiğin sıvılaştırılmış halidir işlemi yapıp kuruduktan sonra malzeme boya gibi tamponda durur fakat beğenmediniz diyelim elinizle silikon gibi sökebilirsiniz iz bırakmaz, size önemli bi konuda uyarayım eğer işlemi kendiniz yapmak isterseniz plasti dipi sıkarken hiç ara vermeyin sürekli sıkın yoksa malzeme ucunda kuruyor ve birdaha sıkamıyorsunuz, diyelim ki dondu malzeme, balata spreyi sıkın sprey tuşunu söküp açılacaktır işleme tekrar devam edebilirsiniz, birde izole ettiğiniz yerleri yani bantları sökerken malzeme kurumadan sökün yoksa malzemeyide kaldırıyor yerinden, yani bantları sökün bırakın kurusun 1 saat kadar.

EnginK 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: hannibal (30 Temmuz 2015, 11:21:59)

smh1903

• Yeni Üye
  • *
Benim aracimdada var ayni on tampon mat renk ama ben bunu piano black boyatmak istiyorum dufuzor falan ama silikonla yapistiridigi icin sokme takmada sikinti olur diyorlar bunu yapicak bildiniz usta varmi

dbk58

• Yeni Üye
  • *

estağfurullah dostum plasti dip plastiğin sıvılaştırılmış halidir işlemi yapıp kuruduktan sonra malzeme boya gibi tamponda durur fakat beğenmediniz diyelim elinizle silikon gibi sökebilirsiniz iz bırakmaz, size önemli bi konuda uyarayım eğer işlemi kendiniz yapmak isterseniz plasti dipi sıkarken hiç ara vermeyin sürekli sıkın yoksa malzeme ucunda kuruyor ve birdaha sıkamıyorsunuz, diyelim ki dondu malzeme, balata spreyi sıkın sprey tuşunu söküp açılacaktır işleme tekrar devam edebilirsiniz, birde izole ettiğiniz yerleri yani bantları sökerken malzeme kurumadan sökün yoksa malzemeyide kaldırıyor yerinden, yani bantları sökün bırakın kurusun 1 saat kadar.

Merhabalar hocam. Kaç kutu kullandınız hangi marka kullandınız ilk seferde başarılı oldu mu yoksa söküp tekrar ettiğiniz oldu mu? İzmir 3.sanayi de bu uygulamayı yapan bir işyeri buldum. Piano black istediğimi söyledim,  parlatıcı malzeme kullanacakları için 16 saat beklemesi gerektiğini söylediler.  araç bir gün orada kalması gerekiyormuş. Mat olursa aynı gün teslim ederiz dediler. Piano black icin 250 lira fiyat istediler. Kendim yapmak istemiyorum açıkçası mahfetmek istemiyorum aracı Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

DDSPERFORMANS

• Yeni Üye
  • *
Gayet hos ve orjinal duruyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Seo4Smf Tagleri: uygulaması tampon plasti 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.