Yukarı git

23 Temmuz 2019, 21:08:40
Reklamlar  

Gönderen Konu: Giulietta Ön Panjur ''V'' çerçeve tedariği  (Okunma sayısı 207 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

berke_yelkenci

• Yeni Üye
  • *
Giulietta Ön Panjur ''V'' çerçeve tedariği
« : 05 Temmuz 2019, 12:37:59 »
Başlıkta da belirttiğim gibi aracı aldığımızda  ön taraftaki ''v'' şeklinde ızgara çerçevesi çalınmış. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap İnternete araştırma yaptım ancak düzgün bir site bulamadım İstanbul içi önerdiğiniz bir parçacı var ise belirtebilir misiniz? Ya da elinde fazladan olan varsa istanbul içi elden satın alabilirim. İyi forumlar.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

balesanist

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Başlıkta da belirttiğim gibi aracı aldığımızda  ön taraftaki ''v'' şeklinde ızgara çerçevesi çalınmış. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap İnternete araştırma yaptım ancak düzgün bir site bulamadım İstanbul içi önerdiğiniz bir parçacı var ise belirtebilir misiniz? Ya da elinde fazladan olan varsa istanbul içi elden satın alabilirim. İyi forumlar.

Alfayedek

berke_yelkenci

• Yeni Üye
  • *
Çok teşekkürler acaba bu siteden alışveriş yaptınız mı güvenilir midir?

balesanist

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Çok teşekkürler acaba bu siteden alışveriş yaptınız mı güvenilir midir?

Kesinlikle. Sahibi sıkı bir alfisti.

Seo4Smf Tagleri: panjur çerçeve v tedariği 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.