Yukarı git

19 Kasım 2017, 19:14:21
Reklamlar  

Gönderen Konu: Giulietta için orijinal kauçuk paspas  (Okunma sayısı 2495 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aha

• Yeni Üye
  • *
    • Ahmet AKGÜL
Giulietta için orijinal kauçuk paspas
« : 10 Ekim 2015, 21:03:34 »
Öncelikle merhabalar,
Yaklaşık 2 aydır Giulietta sahibiyim. Forumda daha önce konuşulmuş mudur diye aradım fakat bulamadım.
Aracım için orijinal kauçuk paspas arıyorum. Malumunuz önümüz kış ve kumaş paspaslar kış için çok iyi olmuyor.
Daha önce alan veya alabilmem için bir yer bilen var mı?
Alakanız için şimdiden teşekkür ederim.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

kalzoon

• Üye
  • *
  • 7 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
Merhaba,

Alfayedek.net'e bakın mutlaka. Ben oradan aldım. Çok memnunum.

Teşekkürler.

2011 GQV

ufukcetinkaya

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Öncelikle merhabalar,
Yaklaşık 2 aydır Giulietta sahibiyim. Forumda daha önce konuşulmuş mudur diye aradım fakat bulamadım.
Aracım için orijinal kauçuk paspas arıyorum. Malumunuz önümüz kış ve kumaş paspaslar kış için çok iyi olmuyor.
Daha önce alan veya alabilmem için bir yer bilen var mı?
Alakanız için şimdiden teşekkür ederim.
Allah kaza bela vermsin ve güle güle kullanın. Bende hayalime kavuşalı 1 hafta oluyor. Daha önce arabaya binmiyormuşum dedim. Açtığınız konuyu bende çok araştırdım ama kaliteli bir paspas sanırım tr de yok. Mesela bAşka markalar için üretilmiş 3d havuzlu paspaslar var fakat guilietta için tr de bulamadım. Bulursanız ve önereceginiz bir paspas olursa bana da haber verirseniz çok sevinirim.

ugur_1903e

• Üye
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
Bende böyle bir konu açsam mı diye düşünmüştüm. İnş. Buluruz giu için iyi bir paspas
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2015, 19:34:28 Gönderen: ugur_1903e »

Veloce

• Moderatör
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
Beyler üzerinde Giulietta yazan orjinal kauçuk paspas mevcut.

Kullananlar bilir Giulietta için kullanılabilecek hem orjinal hem de en uyumlu paspas budur. Memnun kalacaksınız.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

aha

• Yeni Üye
  • *
    • Ahmet AKGÜL
Ufuk Bey, teşekkür ederim. Sizin için de hayırlı olsun, Allah size de kaza bela vermesin. Bahsettiğiniz gibi birçok araç için 3D bagaj havuzu ve paspas üretilmiş fakat Moderatörün (Veloce Volkan) yazdığı sitenin haricindeki paspaslar çok dandik duruyor. Alfayedek'teki paspasın da sadece tek fotoğrafı var. Aynı sitede bagaj havuzu da satılıyor. O paspası alan ve kullanan varsa fikrini yazabilir mi? Yazan olmazsa da onu alıp ben yazacağım herhalde Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2015, 21:40:30 Gönderen: aha »

Veloce

• Moderatör
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
Ufuk Bey, teşekkür ederim. Sizin için de hayırlı olsun, Allah size de kaza bela vermesin. Bahsettiğiniz gibi birçok araç için 3D bagaj havuzu ve paspas üretilmiş fakat Moderatörün (Veloce) yazdığı sitenin haricindeki paspaslar çok dandik duruyor. Alfayedek'teki paspasın da sadece tek fotoğrafı var. Aynı sitede bagaj havuzu da satılıyor. O paspası alan ve kullanan varsa fikrini yazabilir mi? Yazan olmazsa da onu alıp ben yazacağım herhalde Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kendim kullandım birçok araçta. Şu an bir aracımızda da mevcut. Ben ticari olmayan Giulietta QV aracımda da kışları bunu kullanıyordum. Kauçuk paspas alıncaksa başka birşey düşünmeyin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Kesinlikle tavsiye ederim. Tam olarak yerine oturuyor, koku yapmıyor, üzerinde Giulietta logosu var, vs.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ufukcetinkaya

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
Ufuk Bey, teşekkür ederim. Sizin için de hayırlı olsun, Allah size de kaza bela vermesin. Bahsettiğiniz gibi birçok araç için 3D bagaj havuzu ve paspas üretilmiş fakat Moderatörün (Veloce) yazdığı sitenin haricindeki paspaslar çok dandik duruyor. Alfayedek'teki paspasın da sadece tek fotoğrafı var. Aynı sitede bagaj havuzu da satılıyor. O paspası alan ve kullanan varsa fikrini yazabilir mi? Yazan olmazsa da onu alıp ben yazacağım herhalde Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kendim kullandım birçok araçta. Şu an bir aracımızda da mevcut. Ben ticari olmayan Giulietta QV aracımda da kışları bunu kullanıyordum. Kauçuk paspas alıncaksa başka birşey düşünmeyin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Kesinlikle tavsiye ederim. Tam olarak yerine oturuyor, koku yapmıyor, üzerinde Giulietta logosu var, vs.
bencede çok aramaya gerek yok sanırım. teşekkürler öneriniz için

ufukcetinkaya 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (12 Ekim 2015, 01:32:30)

ufukcetinkaya

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
Ufuk Bey, teşekkür ederim. Sizin için de hayırlı olsun, Allah size de kaza bela vermesin. Bahsettiğiniz gibi birçok araç için 3D bagaj havuzu ve paspas üretilmiş fakat Moderatörün (Veloce Volkan) yazdığı sitenin haricindeki paspaslar çok dandik duruyor. Alfayedek'teki paspasın da sadece tek fotoğrafı var. Aynı sitede bagaj havuzu da satılıyor. O paspası alan ve kullanan varsa fikrini yazabilir mi? Yazan olmazsa da onu alıp ben yazacağım herhalde Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
tekrar merhaba. Alfayedek den paspası aldım. Gercekten cok harika. Baska paspas aramaya gerek yok. Tavsiye edilir

ufukcetinkaya 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: Veloce (13 Ekim 2015, 21:21:33), ugur_1903e (13 Ekim 2015, 19:29:17)

aha

• Yeni Üye
  • *
    • Ahmet AKGÜL
Paspaslarım geldi. Biraz gecikmeli olsa da sonunda kavuştuk. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Ufuk ve Volkan Beylerin de söylediği gibi kesinlikle başka paspas aramaya lüzum yok. Yukarıdaki siteden alınız, kullanınız efendim. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2015, 00:05:05 Gönderen: aha »

emin

• *
  • 47 Mesajı Toplam
    58 Kere Beğenildi
156 ya uyar mi acep?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sedurmaz

• *
  • 28 Mesajı Toplam
    38 Kere Beğenildi
Ben giuyu aldığımda önceki sahibi almış üzerinde kauçuklar vardı. orj halıları da kutuda verdi. Kutu da, hepsiburada kutusu kauçukları oradan almış kutu üzerinde faturası da vardı giulietta kauçuk paspas diye geçiyor faturasında da, yani araca özel ve boyut olarak da birebir uyumlu. Fiyatı da 60 Lira sanırım geçen sene alınmış. Ama bu sizlerin aldığı gibi giulietta logolu ve düz değil, üzerinde küçük küçük kare çukurlu desenler var. Standart kauçuk paspaslar gibi. Fakat ben kauçuk paspas sevmediğimden kaldırdım, kış geldi halen halıları kullanıyorum. Bence halı daha konforlu. Tabi çamurla çok haşır neşir iseniz kauçuk kullanışlı olabilir.

Moskay

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Ynt: Giulietta için orijinal kauçuk paspas
« Yanıtla #12 : 27 Ağustos 2016, 17:33:40 »
Merhabalar, ben de 4 aydir giulietta kullaniyorum aracimdan cok memnunum fakat kumas paspas hep kivrilma ve toplanma yapiyor rahatsiz oluyorum. Bu sorunu yasayanlar oldu mu ? Ben de yukarida tavsiye edilen kaucuktan alicam hemen. Tesekkurler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Seo4Smf Tagleri: orijinal kauçuk paspas 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.