Yukarı git

18 Kasım 2017, 04:04:53
Reklamlar  

Gönderen Konu: Giulietta için Spor Helezon Öneriliriniz Lütfen  (Okunma sayısı 3833 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ercan

• Üye
  • *
Giulietta için Spor Helezon Öneriliriniz Lütfen
« : 28 Kasım 2011, 19:52:36 »
herkese selamlar arkadaslar;belki de bu baslik sayesinde forumumuza bi hareket gelir umarim=))arabama 3.5 cm yada varsa 2 cm yay almayi dusunuyorum,aranizdan takanlar varsa bana fikirlerini yazarsa sevinirim,birde eger yay taktiysaniz markayla beraber fotografini da eklerseniz sevinirim.simiden herkese tesekkurler...

« Son Düzenleme: 23 Nisan 2012, 09:39:23 Gönderen: okten »

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Merhabalar. Giuliettalarına yay takan çok sayıda arkadaş var. Bu foruma da uğrayan arkadaşlar var. Evren Alpar mesela. Bildiğim kadarıyla 2cm yay yok, 3,5 4 cm yaylar olması gerek. Eibach'lar konforu eksiltmiyor diyorlar (elbet minimal da olsa bir fark olacaktır). Bunun haricinde Giulietta için Novitec de satılıyor. Piyasada yaygın olan diğer markalar da vardır mutlaka.

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Ormanci

• *
  • 72 Mesajı Toplam
    83 Kere Beğenildi
Novitec'i bugüne kadar hiç deneme fırsatım olmadı ama Alfa'ya özgü parçalar üretiyor ve Alfalarla uğraşıyor olması bir artı.

Bunun yanında, her araçta ilk olarak aklıma gelecek bir marka var, Eibach.
Tuncay'a bu anlamda katılıyorum, konforu aşırı eksiltmiyor, araba deli gibi sert hale gelmiyor.

ercan

• Üye
  • *
cevaplarniz icin tesekkurler arkadaslar,fikirlerinize bende katiliyorum,birde ben internette biraz aradim ama bulamadim novitec spor helezonlari ulkemize geliyor mu?bulup da link atarsaniz makbule gecer,sevgiler

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
cevaplarniz icin tesekkurler arkadaslar,fikirlerinize bende katiliyorum,birde ben internette biraz aradim ama bulamadim novitec spor helezonlari ulkemize geliyor mu?bulup da link atarsaniz makbule gecer,sevgiler

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Üyelerimizden skperformance getiriyor. Bu da onların sitesi. Kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

ercan

• Üye
  • *
tesekkur ederim arkadasim...

skperformance

• *
  • 7 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
    • sk performans ürünleri
Slm,

Elbette spor yay kiti taktığınız zaman konfordan azda olsa taviz vereceksiniz, yol tutuş anlamında bir miktar katkı sağlıyacaktır ayrıca aracınız daha tok ve hoş gözükecektir.

ercan

• Üye
  • *
arkadaslar merhaba tekrardan ben bugun eibach spor yay aldim ama kutunun ustunde sadece alfa romeo giulietta yaziyor yani 1.4 1.6 1.8 motorlar icin oldugu gibi bir yazi yok buda benm kafamda soru isaretleri olusturdu.Eibach alanlar varsa bana yardim edebilirler mi?butun giuliettalar icin yaylar tek uretim mi oluyor?bilgilerinizi paylasirsaniz sevinirim,tesekkurler...

skperformance

• *
  • 7 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
    • sk performans ürünleri
Bir sıkıntınız olmaz, rahat olun. 1.6 jtdm ve 1.4 multiair için uyumludur.

ercan

• Üye
  • *
tesekkur ederim,saolun

Seo4Smf Tagleri: giulietta icin spor helezon oneriliriniz lutfen 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.