Yukarı git

19 Kasım 2018, 19:14:15
Reklamlar  

Gönderen Konu: Giulietta Göğüs Trim Sesi Hk  (Okunma sayısı 938 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yavuzasci

• Üye
  • *
Giulietta Göğüs Trim Sesi Hk
« : 15 Ocak 2018, 16:40:17 »
Merhabalar,

2013 mk1 Giuliettam'da ön göğüsün sağ kısmına parmakla bastırınca esneme görülüyor. Bu durumda motor alt devirdeyken vites arttırırken ya da düşürürken titreme sesi olarak karşıma geliyor. Bu airbag panelinin camla birleştiği yer gibi düşünebilirsiniz.Ön cam birmotta taş çatlağından değişmişti. Belki sebebiyet vermiştir. Benim aklıma gelen sağ direk döşemesini söküp mümkün olan en uç görünmeyecek noktaya silikon sıkmak. Sizce uygun mudur? ya da nasıl bir yalıtım ya da sesi durdurma işlemi yapabilirim yardımlarınıza ihtiyacım var.

Teşekkürler şimdiden.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Celikoglu53

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
Ynt: Giulietta Göğüs Trim Sesi Hk
« Yanıtla #1 : 15 Ocak 2018, 18:03:22 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Merhabalar,

2013 mk1 Giuliettam'da ön göğüsün sağ kısmına parmakla bastırınca esneme görülüyor. Bu durumda motor alt devirdeyken vites arttırırken ya da düşürürken titreme sesi olarak karşıma geliyor. Bu airbag panelinin camla birleştiği yer gibi düşünebilirsiniz.Ön cam birmotta taş çatlağından değişmişti. Belki sebebiyet vermiştir. Benim aklıma gelen sağ direk döşemesini söküp mümkün olan en uç görünmeyecek noktaya silikon sıkmak. Sizce uygun mudur? ya da nasıl bir yalıtım ya da sesi durdurma işlemi yapabilirim yardımlarınıza ihtiyacım var.

Teşekkürler şimdiden.

merhabalar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

aynı sıkıntılar nerdeyse herkeste var. ben kapının birleşim noktasına ufak yani kapıyı etkilemeyecek keçe koydum yani aslında kapının kapandıgı yer ile ön konsol birleşiminden geliyor o ses. eyer sağ kapıyı acarsan aracından ses gelmedigini fark edersin. o birleşim noktasına caprazlama 0,2mm bir keçe yapıstırarak bu seslerden kurtulabilirsin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

yavuzasci

• Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 16 Ocak 2018, 11:50:16 »
merhaba, akşam deneyeceğim. Başarılı olursa bilgi vereceğim çok sağolun. Bir de ön cam birleşimine cam fitili sıkıştırmayı deneyeceğim.

heavythunder

• Üye
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 22 Ocak 2018, 23:56:07 »
Würth ün slikon spreyini kullanabilirsiniz bütün trim seslerini kesiyor plastik plastiğe gelen yerlerde çok iyi sonuç veriyor ancak üç dört aya etkisi azalıyor sanki nette uygulama videoları mevcut

Seo4Smf Tagleri: sesi trim göğüs 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.