Yukarı git

21 Kasım 2017, 12:51:57
Reklamlar  

Gönderen Konu: Giulietta Aux girişi  (Okunma sayısı 16369 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hknbsrn

• Üye
  • *
  • 10 Mesajı Toplam
    10 Kere Beğenildi
Ynt: Giulietta Aux girişi
« Yanıtla #60 : 14 Temmuz 2015, 08:30:10 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Herkese selamlar,
Bugün ben de aux kablomu aracıma bağladım. Ata Özcan sağolsun kabloyu yolladı.
Ana ünitem aux destekli ve sorunsuz bir şekilde oldu. Kablonun ucuna da bluetooth receiverimi bağladım. Telefondan kablosuz olarak bluetooth ile müzik dinleyebiliyorum. Konuyu açıp nasıl yapıldığını tarif eden "aa21" nickli arkadaşımıza ve Ata Özcan'a da buradan tekrar teşekkür ederim.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

resımdekı bluetooth receiver i nerden kaca aldın. rıca etsem lınk atabılırmısın tesekkurler.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

sedurmaz

• *
  • 28 Mesajı Toplam
    38 Kere Beğenildi
« Yanıtla #61 : 15 Temmuz 2015, 00:59:30 »
linke ihtiyacınız yok. Ben aliexpressten almıştım 5 dolar free shipping ile.
Ebayde de bol miktarda var. Bluetooth music receiver yazın bol miktarda seçenek çıkacaktır. Bir de benim elimde geçen sene ebayden söylediğim anahtar logosu vardı onu yapıştırdım Alfa Romeo oldu  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

sedurmaz 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: hknbsrn (20 Temmuz 2015, 21:55:14)

bizonnn

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
« Yanıtla #62 : 15 Temmuz 2015, 01:11:55 »
Bugün servis teybii eski haline getirdi. Hemen servis sonrasında da aux olyını hallettim. Dünde sedurmaz'ın bluetooth receiver'ından ebay'dan sipariş verdim.  Daha Sonra da bluetooth receiver beslemek için 12v - 5v usb adaptör ayarlayıp teybin 12 girişine gelen kablodan paralel alma olayına girişeceğim.
Anahtar logosu güzel olmuş ve Katkısı olan herkese teşekkür ederim
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2015, 01:13:57 Gönderen: bizonnn »

sedurmaz

• *
  • 28 Mesajı Toplam
    38 Kere Beğenildi
« Yanıtla #63 : 16 Temmuz 2015, 02:37:38 »
Bugün servis teybii eski haline getirdi. Hemen servis sonrasında da aux olyını hallettim. Dünde sedurmaz'ın bluetooth receiver'ından ebay'dan sipariş verdim.  Daha Sonra da bluetooth receiver beslemek için 12v - 5v usb adaptör ayarlayıp teybin 12 girişine gelen kablodan paralel alma olayına girişeceğim.
Anahtar logosu güzel olmuş ve Katkısı olan herkese teşekkür ederim

Bluetooth receiveri görünmeyen bir yere sabitleyip sürekli elektriğe bağlı kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Çünkü alet çin işi uyduruk bir alet olduğundan, kullanım esnasında aracın şarjına bağlı olduğunda hoparlörlerden ses yapıyor. (cijuuuuu şeklinde motor devrine göre artıp azalan bir ses) Aletin de şarjı çabuk tükeniyor malesef. Ben de farklı bir çözüm buldum, elimde telefon için usb şarj stick var, şarjı azaldıkça onu bağlıyorum. Ayrıca receiverin üzerinde açma kapama düğmesi var ve kullanmadığımda boşuna şarjı bitmemesi için kapatıyorum.

bizonnn

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
« Yanıtla #64 : 16 Temmuz 2015, 12:45:10 »
bilgi için çok teşekkür ederim.
cijuuuuu  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sesinin olucağını billseydim 15$ lıklardan şipariş verirdim. ama onda da bu sorun olurdu herhalde.

cgokce

• Üye
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
« Yanıtla #65 : 16 Temmuz 2015, 14:29:19 »
Sıra teybin sökülmesine geldi kırmızı yuvarlak olan yerin iç kısmında bir tane vida var buraya torpidonun içinden torpido lambasının önündeki yuvarlak plastik kapağı sökerek ulaşıyoruz. söktükten sonra çerçevenin sağ tarafından tutup çekiyoruz klipslerinden kurtarıyoruz aynı sekilde diğer tarafıda çekiyoruz

Merhaba arkadaşlar,
2012 giu tct alarak aranıza katıldım. Araçta tek eksik olarak gördüğüm usb çıkışı olmaması bana göre.

Linkteki aparatı aldım, bosch teypler için olduğu belirtilmiş. İşe yararsa paylaşırım.

Sorum ise torpido içindeki vidayı sökmek için nasıl bir tornavida veya alyan kullanmam gerekli. (Tipi, çapı)
Herkese iyi günler.

Hocam başka bir ürün daha vardı Ebayde ama satışı kapandı sonradan ben onu düşünmüştüm ama fiyatı çok geldiği için almamıştım. Sizin aldığınız ile aynı fiyattaydı. Ancak bu sizin aldığınızda aux BT diye kare şeklinde bir çıkış vermiş o düşündürdü beni aux çıkışının öyle olmaması gerekiyor. Bahsettiğim öteki, satışı kapanan ürünü başka bir sitede buldum ve aux çıkışı normal yuvarlak standart 3,5 luk çıkış. Bence bu çok önemli çünkü aux interfaceye sahip bir bluetooth music receiver var elimde ve onu kullanamayacaksam sd kart ve usb çok da önemli değil açıkçası. Sipariş verdiğiniz ürün hayırlı olsun, aracınıza takıp denedikten sonra buradan palaşım yaparsanız sevinirim.
Benim bahsettiğim ürün de aşağıda linkte verdiğim ürün;
Ürün dün geldi ve montajını yaptım. Gelen üründe ön tarafta klasik aux çıkışı var. Bluetooth çıkışı arkada. Torpido üzerindeki vida Torx tx20 tornavidayla açılıyor. Montaj çok basit. Sadece torpidodaki delikten kabloyu geçirmek biraz uğraştırdı. Blue&me li araçlarda USB çıkışı olan delikten geçirdim kabloyu.
Ürün sorunsuz çalışıyor, ses kalitesi olarak cd den farkı yok.
Eksi tarafı malesef parça adı, klasör adı, dosya adı gösterilemiyor. Sadece cd01 track01 şeklinde gösterim var.
Klasörleri cd01, cd02... şeklinde düzenlemek gerekiyor. Her klasöre 99 parça atılabiliyor ama çok kalabalık olursa istediğiniz parçayı bulmak zor.
Az parçalı playlistler yapmak gerekli.
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2015, 14:31:18 Gönderen: cgokce »

berke01

• Yeni Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #66 : 24 Temmuz 2015, 18:07:26 »
Beyler benimde bosch low teyp olduğu için olmadı herşeyin gösterilenlerin aynısını yaptık ne yapıcam hiç bilmiyorum ali baba sitesinde giulietta adaptör diye geçiyordu onu alsak olur mu acaba

sedurmaz

• *
  • 28 Mesajı Toplam
    38 Kere Beğenildi
« Yanıtla #67 : 26 Temmuz 2015, 15:51:38 »
Beyler benimde bosch low teyp olduğu için olmadı herşeyin gösterilenlerin aynısını yaptık ne yapıcam hiç bilmiyorum ali baba sitesinde giulietta adaptör diye geçiyordu onu alsak olur mu acaba
olmaz, çünkü o aletlerle de sizin kablolarla tek tek bağladığınız yere soket ile giriş yapılıyor. Ana ünitenizin desteklemesi lazım.

ata.özcan

• *
  • 40 Mesajı Toplam
    46 Kere Beğenildi
« Yanıtla #68 : 26 Temmuz 2015, 16:19:18 »
bendekide low olmadı low plus aux2 olmalı

berke01

• Yeni Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #69 : 27 Temmuz 2015, 13:55:49 »
Beyler nasıl yapalım peki en ucuza nasıl halledebiliriz bu işi çaresi yok yani resmen teybi alıp vurucam yere ya o kadar sinirlendim şu diğer teyibi falan nerden alabiliriz

berke01 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: gorkemokan (16 Ağustos 2016, 12:59:45), gokhansari (05 Ağustos 2015, 16:47:29)

sedurmaz

• *
  • 28 Mesajı Toplam
    38 Kere Beğenildi
« Yanıtla #70 : 29 Temmuz 2015, 23:13:40 »
Beyler nasıl yapalım peki en ucuza nasıl halledebiliriz bu işi çaresi yok yani resmen teybi alıp vurucam yere ya o kadar sinirlendim şu diğer teyibi falan nerden alabiliriz

auxlu teybi bulsanız bile çok da ucuz olacağını sanmıyorum. Sahibinden sitesinden bakın double din yapan bazı yerler var ilan vermişler. ortlama 1000-1300 Lira arası bir fiyata yaptırabilirsiniz. Ben aux işini çözdüğümden dolayı yaptırmadım. Bendeki teyp de low olsa yaptıracaktım.
Ya da en kötü bu ilanları verenlerle iletişim kurun daha önce yaptıranların çıkan teypleri aux özellikli olup uygun fiyata size verebilirler..

bizonnn

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
« Yanıtla #71 : 12 Eylül 2015, 15:12:32 »
Merhaba sedurmaz aux kablosunu o aradan nasıl teybe dogru çıkardın acaba?

Düzenleme: tamamdır hallettim. İlgilenenler için;
 teybi söktükten sonra, kabloyu teyp boşluğundan sola doğruu sarkıtıyorsun, pedallara yakın boşluktan çekip, kabloyu boşlukta saklayarak receivere kadar getiriyorsun.
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2015, 22:27:21 Gönderen: bizonnn »

muzaffersan

• Üye
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
« Yanıtla #72 : 14 Eylül 2015, 09:10:37 »
Benim teybin markasıda bosch oto teypcide her türlü kombinasyonları denedik ama olmadı ekranda sadece phone yazısı çıkıyor.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sedurmaz

• *
  • 28 Mesajı Toplam
    38 Kere Beğenildi
« Yanıtla #73 : 21 Eylül 2015, 03:03:02 »
Merhaba sedurmaz aux kablosunu o aradan nasıl teybe dogru çıkardın acaba?

Düzenleme: tamamdır hallettim. İlgilenenler için;
 teybi söktükten sonra, kabloyu teyp boşluğundan sola doğruu sarkıtıyorsun, pedallara yakın boşluktan çekip, kabloyu boşlukta saklayarak receivere kadar getiriyorsun.

Aynen öyle  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

sedurmaz 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: bizonnn (23 Eylül 2015, 11:03:06)

mertharman

• Üye
  • *
« Yanıtla #74 : 23 Eylül 2015, 02:12:09 »
Bugün maslak alfa da AUX bağlantısını yaptık, aux+2 olan bosch teyp sahipleri uygulamayı yaptırabilir.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Seo4Smf Tagleri: girişi 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.