Yukarı git

17 Ekim 2018, 17:49:34
Reklamlar  

Gönderen Konu: Giulietta Aux girişi  (Okunma sayısı 29814 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cemaydin95

• Üye
  • *
Ynt: Giulietta Aux girişi
« Yanıtla #105 : 24 Nisan 2017, 00:14:20 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Benim bir tavsiyem var. Ben aracima kendim kablo ile aux girisi eklemistim sonra baktim ki kablo isi dert oluyo arada bir , bu kabloya ev kullanimi icin aldigim bluetooth aliciyi ekledim. Sonuc mukemmel. Bluetooth alici usb kablo ile calisiyor bunu da cakmak elektrik hattindan kaliteli bir telefon sarji ile besledim. Bendeki alici ile telefon gorusmesi yapilmiyor ama bu fonksiyonlara sahip bir alici bulabilir de adapte ederseniz iyi bir konfor ogesi oluyor.

Bende aynen sizin anlattığınız şekilde bir süre kullandım. Ancak kablolar ve aparat bir süre sonra rahatsızlık vermeye başlayınca başka yollar aradım ve çareyi bluetooth aparatını, usb kablosunu ve teybe giden aux kablosunu sigorta kutusunun oraya gizlemekle buldum. Bluetooth aparatının gücünü ise sigortaya bağlattırdım. Sigortaya bağlamak için yine çakmaklık güç soketi kullanıldı, yaptırdığım usta ucuna sigortaya monte etmek için kablo lehimledi. Aracın kontağını açtığımda Bluetooth cihazı otomatik açılıyor, kapattığımda ise doğal olarak kapanıyor. Bir yıldan uzun süredir bu şekilde sorunsuz kullanıyorum.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

altunc

• Üye
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
« Yanıtla #106 : 25 Nisan 2017, 01:03:03 »
Benim bir tavsiyem var. Ben aracima kendim kablo ile aux girisi eklemistim sonra baktim ki kablo isi dert oluyo arada bir , bu kabloya ev kullanimi icin aldigim bluetooth aliciyi ekledim. Sonuc mukemmel. Bluetooth alici usb kablo ile calisiyor bunu da cakmak elektrik hattindan kaliteli bir telefon sarji ile besledim. Bendeki alici ile telefon gorusmesi yapilmiyor ama bu fonksiyonlara sahip bir alici bulabilir de adapte ederseniz iyi bir konfor ogesi oluyor.

Bende aynen sizin anlattığınız şekilde bir süre kullandım. Ancak kablolar ve aparat bir süre sonra rahatsızlık vermeye başlayınca başka yollar aradım ve çareyi bluetooth aparatını, usb kablosunu ve teybe giden aux kablosunu sigorta kutusunun oraya gizlemekle buldum. Bluetooth aparatının gücünü ise sigortaya bağlattırdım. Sigortaya bağlamak için yine çakmaklık güç soketi kullanıldı, yaptırdığım usta ucuna sigortaya monte etmek için kablo lehimledi. Aracın kontağını açtığımda Bluetooth cihazı otomatik açılıyor, kapattığımda ise doğal olarak kapanıyor. Bir yıldan uzun süredir bu şekilde sorunsuz kullanıyorum.

Buna benzer bir soket ile bende 1yila yakindir kullaniyorum. Kisa kablolar ile  rahat ettim. Oncesinde parrot kullandim ama su anki hali parrottan daha iyi gibi. Sigorta ekleme ihtiyaci duymadim lehimleme ve kablolamayi kedim yaptim masallah bi sorun cikarmadi.

ekrem57

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #107 : 28 Şubat 2018, 22:20:16 »
çok başarılı ve açıklayıcı. teşekkürler

ekrem57

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #108 : 11 Mart 2018, 01:19:35 »
Çok teşekkürler. Resimlerdeki gibi aynen uyguladım. 👍

Cnkzr

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #109 : 12 Mart 2018, 12:00:23 »
Low plus a uygulama yapabiliryormuyux

FatihBozkurt

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #110 : 03 Nisan 2018, 11:30:00 »
merhaba kardeşim
aynı konudan muzdaribim aracım 2011 giulietta teyp bosch marka senin yaptıklarının aynısı teyipci uyguladı ama bir türlü aux yazısı çıkmıyor.

Alimdlc

• Üye
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
« Yanıtla #111 : 03 Nisan 2018, 15:05:00 »
merhaba kardeşim
aynı konudan muzdaribim aracım 2011 giulietta teyp bosch marka senin yaptıklarının aynısı teyipci uyguladı ama bir türlü aux yazısı çıkmıyor.

Bosch var boscuk var Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  bizim boscuk. Teybin üzerinde aux yazıyorsa aux destekliyor bizimkilerde low yazıyor yani desteklemiyor. Kablo taksan bile aktif olmuyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

cemdastan

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #112 : 04 Nisan 2018, 18:53:48 »
Resimli anlatım için teşekkürler. İstanbul Dolapdere'den Kurtuluşa çıkan yokuşun sağ tarafında rastgele girdiğim bir oto ses sistemleri işi ile uğraşan birisine gösterdim. 50 TL ye 10dk da yaptı. Şu an aux kablosu ile sorunsuz kullanıyorum. Buraya yakın olanlar için daha detaylı yer tarifi yapabilirim.

Alimdlc

• Üye
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
« Yanıtla #113 : 05 Nisan 2018, 11:49:30 »
Resimli anlatım için teşekkürler. İstanbul Dolapdere'den Kurtuluşa çıkan yokuşun sağ tarafında rastgele girdiğim bir oto ses sistemleri işi ile uğraşan birisine gösterdim. 50 TL ye 10dk da yaptı. Şu an aux kablosu ile sorunsuz kullanıyorum. Buraya yakın olanlar için daha detaylı yer tarifi yapabilirim.

Teybinizin modeli nedir ?

cemdastan

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #114 : 05 Nisan 2018, 14:58:54 »
Modelini bilemiyorum ama aracım 2012 model.
Klasik CD MP3 çalar.

Aslında en büyük sorunum radyonun çekmemesi. Bu konuda yol gösterecek olan varsa harika olur.

Alimdlc

• Üye
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
« Yanıtla #115 : 05 Nisan 2018, 17:14:27 »
Modelini bilemiyorum ama aracım 2012 model.
Klasik CD MP3 çalar.

Aslında en büyük sorunum radyonun çekmemesi. Bu konuda yol gösterecek olan varsa harika olur.

Anladım, kesin low değildir. Yoksa teypci bile olsa aux' u aktif edemezdi. Radyo benimde çekmiyordu, antenin teybe girdiği soketin kablosunu soyup daha sağlam taktı. Şimdi hiç dinleyemediğim radyoları bile çekiyor, sorunsuz.

yklklc

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #116 : 28 Mayıs 2018, 22:14:41 »
Merhaba low plus larda aux aktif oluyor mu?

fleXin

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #117 : 06 Haziran 2018, 10:10:29 »
arkadaşlar merhaba,

2012 model giulietta'ya aliexpress'te satılan bir bluetooth, usb, aux kiti satın almak istiyorum ama uyum konusunda çekincelerim var. kitin aşağıdaki fotoğrafta görebileceğiniz bir ucu var. bu bizim teyplere uyar mı acaba?

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

satıcı ürün açıklamasında şöyle bir şey yazıyor, emin olamadım:

8.Not work with car model as below:
Alfa Romeo: 2012-> Giulietta, 2011-> Mito,

ürünün linki: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

NmwtcMspts

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #118 : 26 Haziran 2018, 20:17:35 »
arkadaşlar merhaba,

2012 model giulietta'ya aliexpress'te satılan bir bluetooth, usb, aux kiti satın almak istiyorum ama uyum konusunda çekincelerim var. kitin aşağıdaki fotoğrafta görebileceğiniz bir ucu var. bu bizim teyplere uyar mı acaba?

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

satıcı ürün açıklamasında şöyle bir şey yazıyor, emin olamadım:

8.Not work with car model as below:
Alfa Romeo: 2012-> Giulietta, 2011-> Mito,

ürünün linki: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Hocam ben denedim bu tarz bir ürün. Belli bir süre sonra usb de cızırtı yapmaya başladı. En sonunda gittim teybin arkasına kablo lehimlettim bir adette samsung hs3000 bluetooth kulaklık adaptörü buldum. Şimdi hem bluetooth tan müzik aktarıyorum hemde telefon konuşması yapabiliyorum. Bence en iyisi bu şekilde oldu.
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2018, 20:19:34 Gönderen: NmwtcMspts »

esraozturk

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #119 : 07 Eylül 2018, 16:00:30 »
Merhaba,

Yeni üyeyim, yanlış yere giriyorsam özür dilerim:)

2011 Giulietta sahibiyim. USB ve AUX girişleri yok. i-phone ile Spotify dinleyebilmek için USB veua Bluetooth girişi yaptırmam gerekiyor. Milano 1000 liraya yakın bir fiyat vermişti daha önce.

Bu konuda daha basit bir çözüm var mıdır? Ya da güvenilir bir usta var mı tanıdığınız?

Teşekkür ediyorum:)

Seo4Smf Tagleri: girişi 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.