Yukarı git

19 Kasım 2017, 04:11:38
Reklamlar  

Gönderen Konu: Giulietta Aux girişi  (Okunma sayısı 16329 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cemaydin95

• Üye
  • *
Ynt: Giulietta Aux girişi
« Yanıtla #105 : 24 Nisan 2017, 00:14:20 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Benim bir tavsiyem var. Ben aracima kendim kablo ile aux girisi eklemistim sonra baktim ki kablo isi dert oluyo arada bir , bu kabloya ev kullanimi icin aldigim bluetooth aliciyi ekledim. Sonuc mukemmel. Bluetooth alici usb kablo ile calisiyor bunu da cakmak elektrik hattindan kaliteli bir telefon sarji ile besledim. Bendeki alici ile telefon gorusmesi yapilmiyor ama bu fonksiyonlara sahip bir alici bulabilir de adapte ederseniz iyi bir konfor ogesi oluyor.

Bende aynen sizin anlattığınız şekilde bir süre kullandım. Ancak kablolar ve aparat bir süre sonra rahatsızlık vermeye başlayınca başka yollar aradım ve çareyi bluetooth aparatını, usb kablosunu ve teybe giden aux kablosunu sigorta kutusunun oraya gizlemekle buldum. Bluetooth aparatının gücünü ise sigortaya bağlattırdım. Sigortaya bağlamak için yine çakmaklık güç soketi kullanıldı, yaptırdığım usta ucuna sigortaya monte etmek için kablo lehimledi. Aracın kontağını açtığımda Bluetooth cihazı otomatik açılıyor, kapattığımda ise doğal olarak kapanıyor. Bir yıldan uzun süredir bu şekilde sorunsuz kullanıyorum.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

altunc

• Üye
  • *
  • 7 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
Ynt: Giulietta Aux girişi
« Yanıtla #106 : 25 Nisan 2017, 01:03:03 »
Benim bir tavsiyem var. Ben aracima kendim kablo ile aux girisi eklemistim sonra baktim ki kablo isi dert oluyo arada bir , bu kabloya ev kullanimi icin aldigim bluetooth aliciyi ekledim. Sonuc mukemmel. Bluetooth alici usb kablo ile calisiyor bunu da cakmak elektrik hattindan kaliteli bir telefon sarji ile besledim. Bendeki alici ile telefon gorusmesi yapilmiyor ama bu fonksiyonlara sahip bir alici bulabilir de adapte ederseniz iyi bir konfor ogesi oluyor.

Bende aynen sizin anlattığınız şekilde bir süre kullandım. Ancak kablolar ve aparat bir süre sonra rahatsızlık vermeye başlayınca başka yollar aradım ve çareyi bluetooth aparatını, usb kablosunu ve teybe giden aux kablosunu sigorta kutusunun oraya gizlemekle buldum. Bluetooth aparatının gücünü ise sigortaya bağlattırdım. Sigortaya bağlamak için yine çakmaklık güç soketi kullanıldı, yaptırdığım usta ucuna sigortaya monte etmek için kablo lehimledi. Aracın kontağını açtığımda Bluetooth cihazı otomatik açılıyor, kapattığımda ise doğal olarak kapanıyor. Bir yıldan uzun süredir bu şekilde sorunsuz kullanıyorum.

Buna benzer bir soket ile bende 1yila yakindir kullaniyorum. Kisa kablolar ile  rahat ettim. Oncesinde parrot kullandim ama su anki hali parrottan daha iyi gibi. Sigorta ekleme ihtiyaci duymadim lehimleme ve kablolamayi kedim yaptim masallah bi sorun cikarmadi.

Seo4Smf Tagleri: girişi 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.