Yukarı git

22 Kasım 2017, 02:12:33
Reklamlar  

Gönderen Konu: Giu Lastik ve Xenon far  (Okunma sayısı 1783 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ormanci

• *
  • 72 Mesajı Toplam
    83 Kere Beğenildi
Ynt: Giu Lastik ve Xenon far
« Yanıtla #15 : 21 Kasım 2016, 16:44:29 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Şu ilandan iletişime geçebilirsiniz.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

deniz1032

• Yeni Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #16 : 26 Aralık 2016, 14:14:18 »
Merhaba,

Ben Philips Dımond Vısıon kullanıyorum. ampülleri bir internet sitesinden temin edip ustaya taktırdım. sisler ve kısalar gayet güzel oldu. Sarı ampüllere nazaran çok daha iyi görünüyor. beyazlık konusunda tatmin edici. ancak aydınlatması bir çıt azaldı. istanbulda zorluk yaşamadım. en kötü karşıdan gelen aracın olmadığı ıssız,karanlık bir gece yolculuğunda uzunları yakabilirsiniz.

teşekkürler.

deniz1032 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: cihankardes (02 Ocak 2017, 15:44:41)

cihanyilmaz16

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #17 : 20 Şubat 2017, 09:08:01 »
merhabalar,

ben de bu hafta sonu xenon h7 6000k kısa ve led h1 uzun işine girdim..

sonuç tatmin edici ancak farlar xenona dönüşümden sonra geç devreye giriyor, nedeni nedir anlayamadım.

yani farlar göstergede açık gözükmesine rağmen 1-2 dakika gecikmeli yanıyor (xenon gazının optimum sıcaklığa gelene kadarki süresinden bahsetmiyorum, ampullere elektrik geç geliyor sanırım). sizce sorun ne olabilir?

bir de farın içinde temizlik yaptırdım (kapağı açamadıkları için su ile içini temizlettim, temizlik tamam güzel de su buharı yaptı ve buhar kurumuyor. nasıl kurutabilirim?

Seo4Smf Tagleri: xenon 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.