Yukarı git

19 Kasım 2017, 19:08:44
Reklamlar  

Gönderen Konu: genpadan değişen sıfır iphone 5 imi almak isteyen bir alfist var mı :)  (Okunma sayısı 905 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onurcalik

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
merhabalar. kullandığım iphone 5 in üst tuşunun bozulması sebebiyle genpaya garantiye verdim. genpada değişim kararı verildi ve yeni cihaz gönderecekler. bu hafta içinde gelecek büyük ihtimalle. ayın 17 sinde vermiştim. cihaz sıfır geldiğinde kullanmayı düşünmüyorum. üzerine biraz daha ekleyip 5S almak istiyorum bu yüzden cihazı geldiği gibi satacağım. garantiden gelecek telefon jelatini açılmamış şekilde gelecek. şarj aleti ve kulaklığı benim ilk aldığım zamankiler olacak. ocak 2013de alındı cihaz. ocak 2015e kadar garantisi devam etmektedir. Cihaz beyaz renklidir ve Ankara içi elden satış düşünüyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap forumlara yazmadan alfist arkadaşlara sormak istedim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Seo4Smf Tagleri: iphone almak isteyen sıfır değişen alfist genpadan 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.