Yukarı git

24 Mayıs 2019, 22:40:53
Reklamlar  

Gönderen Konu: Fren sistemleri ve arızası (!)  (Okunma sayısı 111 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AlfaRomeo

• Yeni Üye
  • *
Fren sistemleri ve arızası (!)
« : 15 Mayıs 2019, 10:14:32 »
Aracım 2005 model 147, gectimiz mart ayında abs ebd ve asr uyarı lambaları aynı anda yanıp sönmeye başladı, nisan da aracımı gaziantepde alfa servisine götürdüm bana abs beyninin yandıgı ve 12 bin bir maliyet ile degiştirlecegini söylediler.  (( cıkma bulup getirmem durumunda takılmasını degil yazılımını yükleriz dediler)) iş yogunlugum nedeni ve maddi durumlardan dolayı yaptıramadan döndüm  bu mayıs ayının ilk haftası tüm ışıklar birden söndü. Balatalar eskimisti o yüzden sanayideki bir baslı balata ustasına gittimde aracı gösterdim oan kontrol yaptıklarında tüm ssistemlerin calıstıgını söylediler:... Dün aracta (!) ikaz lambası yanıp sönerek sürekli sesli ikaz vermeye basladı , forumda ve int arastırdımda sürekli yanıyorsa hidrolik yag sızıntısı yada el freni cekik anlamına geliyor tarzı ibareler ile karsılastım.  ama kontrol ettigimde hidrolikte bir azalma veya terkerlek iclerinde bir sızıntıyla karsılasmadım ...  (!) lambanın sürekli olarak yanıp sönerek sesli uyarı verme sebebi ne olabilir ? suan bulundum sehirde ne yazıkki alfa servisi yok... biraz uzun oldu  yazı hakkınızı helal edin... fikri veya bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Seo4Smf Tagleri: sistemleri fren arızası 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.