Yukarı git

22 Kasım 2017, 06:40:14
Reklamlar  

Gönderen Konu: Film Tavsiyesi  (Okunma sayısı 5973 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

skperformance

• *
  • 7 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
    • sk performans ürünleri
Ynt: Film Tavsiyesi
« Yanıtla #15 : 23 Ocak 2012, 17:26:23 »
Yaklaşık 2003 senesinden beri orjinal dvd arşivi yapıyorum ancak ses ve görüntü konundaki yeni teknolojik gelişmelerden dolayı yavaş yavaş anlamını yitiriyor. 1000 yakın sinema dvd'si mevcut arşivimde. Çok sevdiğim bazı filmlerin en iyi sahnelerini paylaşmak istedim.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

shame

• Genel Moderatör
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
    • Eros' Photography Workshop
« Yanıtla #16 : 24 Ocak 2012, 10:01:52 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Yaklaşık 2003 senesinden beri orjinal dvd arşivi yapıyorum ancak ses ve görüntü konundaki yeni teknolojik gelişmelerden dolayı yavaş yavaş anlamını yitiriyor. 1000 yakın sinema dvd'si mevcut arşivimde.

Harika paylaşım için teşekkürler..
Ben de DVD arşivi yapıyordum 500'lere ulaşmıştım ki bu HD ve BluRay filmler çıktı meydana.. Bizim DVD'ler VCD gibi kaldı yanlarında.. Ben de şimdi arşivimi yeniliyorum HD filmlerle, alabildiğimi BluRay, alamadığımı da artık HD olarak internetten buluyorum.. Şu an hali hazırda 1405 film oldu benim arşivde de.. Ama sonu yok gerçekten, özellikle hollywood nerdeyse haftada 5 film çekiyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Erhan Meço / GT: 34 S 0217  &  159: 34 BRA 94

Tatmir07

• *
  • 88 Mesajı Toplam
    99 Kere Beğenildi
« Yanıtla #17 : 24 Ocak 2012, 11:58:52 »
Yaklaşık 2003 senesinden beri orjinal dvd arşivi yapıyorum ancak ses ve görüntü konundaki yeni teknolojik gelişmelerden dolayı yavaş yavaş anlamını yitiriyor. 1000 yakın sinema dvd'si mevcut arşivimde.

Harika paylaşım için teşekkürler..
Ben de DVD arşivi yapıyordum 500'lere ulaşmıştım ki bu HD ve BluRay filmler çıktı meydana.. Bizim DVD'ler VCD gibi kaldı yanlarında.. Ben de şimdi arşivimi yeniliyorum HD filmlerle, alabildiğimi BluRay, alamadığımı da artık HD olarak internetten buluyorum.. Şu an hali hazırda 1405 film oldu benim arşivde de.. Ama sonu yok gerçekten, özellikle hollywood nerdeyse haftada 5 film çekiyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Arşivciliğin sonu yok. Ben de uzun zamandır film arşivi yapıyorum. Son yıllarda biraz hız kestim. Hatta arşivimi ayıklamaya başladım. Gaza gelip de topladığım birçok işe yaramaz filmi elimden çıkardım. Şu an 800'e yakın film var arşivimde.  Bir de düzenli olarak sinemaya gitmeyi severim. Günde birkaç filme gittiğim bile olur. 20 yıldır mizah dergilerini okur ve onları da arşivlerim (Sanki tekrar okuyacak vaktim olacak da  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ). Bir ara düşündüm, yahu dedim ben bu arşivlediğim filmlerin %50 sini daha izlemedim. Her gün 1 tanesini izlesem bile (Ki bunun dizileri filan da var) nerden baksan 1,5 yılda anca bitirebilirim arşivi. Ee bunun günlük yaşantısı var, eş dostla vakit geçirmek var, normal hayatın akışı var işte. Nereye izliyorsun her gün 1 film. O zamanlar kendi kendime diyorum "ben napıyorum". Ama hastalık işte topluyoruz filmleri dergileri.

skperformance

• *
  • 7 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
    • sk performans ürünleri
« Yanıtla #18 : 24 Ocak 2012, 12:40:17 »
Böyle bir başlık açılması çok iyi oldu, teşekkürler erhan. Evet arşivciliğin sonu yok ancak her türlü yeni gelişmenin standardını anlayabilmek için, geçmişte saklanan arşivlenen dergiler, filmler gün geliyor aydınlatıcı oluyor.

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
« Yanıtla #19 : 24 Ocak 2012, 13:25:12 »
Yok yok, arşivcilik iyidir, mesela alfa buluşmalarında arşivin bi kısmını örnek olarak getirip bize gösterebilirsiniz. Belki izlemediğimiz bişeyler vardır aralarında Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap (Ölücü mode: ON)

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Tatmir07

• *
  • 88 Mesajı Toplam
    99 Kere Beğenildi
« Yanıtla #20 : 24 Ocak 2012, 13:34:55 »
Buluşmalarda bilgisayar ve harici diskleri de yanımız da getirelim bari tam olsun Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Gerçi 5 şubattaki buluşmaya katılamayacağım ama belki sonrakilere denk gelirim. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

emraheren

• Kurucu-Yönetici
  • *
  • 77 Mesajı Toplam
    112 Kere Beğenildi
« Yanıtla #21 : 29 Şubat 2012, 21:44:58 »
Bugün izlediğim bir film kesinlikle tavsiye ederim.

Sosyal Ağ 2010

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

obasar

• Servis Yetkilisi
  • *
    • Kendi Dükkanım
« Yanıtla #22 : 01 Mart 2012, 09:29:31 »
dün gece izledim.
kesinlikle tavsiye ederim...

The Skin I live In – İçinde Yaşadığım Deri

Alfa Romeo GT Selespeed

Tatmir07

• *
  • 88 Mesajı Toplam
    99 Kere Beğenildi
« Yanıtla #23 : 02 Mayıs 2012, 00:41:35 »
Offfff offff Temmuz ayı nasıl gelecek, daha çok var. Bu senenin en çok beklediğim 2 filminden birisi bu, diğeri de "Hobbit".

Seo4Smf Tagleri: tavsiyesi film 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.