Yukarı git

18 Kasım 2017, 04:07:09
Reklamlar  

Gönderen Konu: Ferrari Racing Days fotoğraf ve videoları  (Okunma sayısı 730 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Ferrari Racing Days fotoğraf ve videoları
« : 27 Ekim 2014, 17:02:34 »
Alfanın babası olduğu markanın etkinliğinden söz etmeden olmaz. Daha önce facebook ve instagramdan paylaştığım foto ve videoları aynı açıklamalarla buraya da eklemem gerektiğini düşündüm, baktım yazacak bir şeylerim de var, haber olarak yazayım dedim ve ana sayfaya koydum. Ben zevkle izledim, zevkle yazdım, zevkle fotolarını paylaştım, umarım siz de zevkle okur ve izlersiniz.

Tıklayın.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Fotoğrafların üzerine tıklarsanız biraz büyür, bir daha tıklarsanız orijinal boyutunda görebilirsiniz. Emrah daha güzel bi albüm sistemi getirirse haberi biraz daha adam edebiliriz. Videoları da youtube'a yükledim ve haberin içine koydum. HQ kalitede ve yüksek sesle kulaklıkla dinlerseniz neredeyse ortamın içindeymiş gibi hissedebilirsiniz. Gerçi oradaki ses çok daha yüksekti ama elimden geldiğince sizinle de paylaşabilmek istedim.

« Son Düzenleme: 27 Ekim 2014, 17:06:14 Gönderen: Tuncay N »

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
Eline sağlık,ön tekerdeki ışık nedir aga ? balatalar mı yanıyor ?  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Eline sağlık,ön tekerdeki ışık nedir aga ? balatalar mı yanıyor ?  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Fren diskleri abi.. 310 km hızdan sonra bayır aşağı 1 tondan ağır makineyi durdurmaya çalışınca karbon-seramik disklerin böyle kor haline geliyo işte  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap 

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Özellikle şu fotoyu çok iyi yakaladım.. dandik makineyle böyle çıktığına göre keşke sağlam bi makinem olsaymış diyorum..

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Buna da bayıldım.. İlk defa kendi çektiğim bi fotoyu masaüstü resmi yaptım kendi pc'mde  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi

Fren diskleri abi.. 310 km hızdan sonra bayır aşağı 1 tondan ağır makineyi durdurmaya çalışınca karbon-seramik disklerin böyle kor haline geliyo işte  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Valla çok şekil duruyor uzaktan  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ferhat_27 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Veloce (27 Ekim 2014, 18:42:35)

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
Biletlerim vardı şu fotolardan sonra gitmediğime pişman oldum  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Çok iyimiş  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
Of of of videolar daha da beter! Büyük kayıp olmuş cidden...

Tatmir07

• *
  • 88 Mesajı Toplam
    99 Kere Beğenildi
Organizasyon süper görünüyor. İstanbul'da yaşasam kesinlikle kaçırmazdım. Emeğine sağlık. Videoları bilgisayara geçince kesin izliycem.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emin

• *
  • 47 Mesajı Toplam
    58 Kere Beğenildi
Özellikle şu fotoyu çok iyi yakaladım.. dandik makineyle böyle çıktığına göre keşke sağlam bi makinem olsaymış diyorum..

Buna da bayıldım.. İlk defa kendi çektiğim bi fotoyu masaüstü resmi yaptım kendi pc'mde  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

valla tebrik ederim. Elinize sağlık.
özellikle ilk fotograf harika imiş.
bravo

alisto

• *
  • 74 Mesajı Toplam
    88 Kere Beğenildi
Diskleri kes arkadaş.. çok iyiymiş gerçekten..

Ruhumuz olmadan sadece birer makineyiz

Seo4Smf Tagleri: videoları ferrari fotoğraf racing days 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.