Yukarı git

22 Kasım 2017, 16:06:02
Reklamlar  

Gönderen Konu: arka cam otomatiği çalışmıyor !!!  (Okunma sayısı 4284 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

önder

• Yeni Üye
  • *
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Arka camlar çalışır hale geldi ama ön taraftan kontrol edilmiyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Arka koltuktaki kuru arızalı dedi eleman.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
öncelikle merhaba herkese, aynı arza bende de var şoför  cam kumanda panelinden arka camları açıp kapatamıyorum ayrıca arka cam açma kapama düğmelerim den de çalışmıyor. nasıl yaptınız tavsiyeniz nedir

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

önder

• Yeni Üye
  • *
Benzer bir sorunda bende var arka sol cam açılmıyor ön kapı panelinden açılıyor ama arka kapı kontrolu işlevsiz sanırım düğme arızalı
merhaba, benim aracım da 147 dis. aracımda arka camları hem ön panelden hemde arka panelden kontrol edemiyorum ön kontrol panelini söktüm temizledim hatta başka bir parçayla değiştirdim genede çalışmıyor. hatta aracımda km ışığı da yanıp sönüyor. bir çözüm bulabildiniz mi

universeee

• *
  • 80 Mesajı Toplam
    100 Kere Beğenildi
    • Evren Akdağ | En güzel ve özel fotoğraflar için doğru yerdesiniz...
Benzer bir sorunda bende var arka sol cam açılmıyor ön kapı panelinden açılıyor ama arka kapı kontrolu işlevsiz sanırım düğme arızalı
merhaba, benim aracım da 147 dis. aracımda arka camları hem ön panelden hemde arka panelden kontrol edemiyorum ön kontrol panelini söktüm temizledim hatta başka bir parçayla değiştirdim genede çalışmıyor. hatta aracımda km ışığı da yanıp sönüyor. bir çözüm bulabildiniz mi
Km ışığının sönmesi elektrik - elektronik bir soruna işaret ediyor olabilir bir kontrol ettirmekte fayda var diye düşünüyorum yanlış biliyorsam. Tecrübeli arkadaşlar beni düzeltsinler eğer yanlışsam.

lyolcul

• *
  • 21 Mesajı Toplam
    21 Kere Beğenildi
Ynt: arka cam otomatiği çalışmıyor !!!
« Yanıtla #18 : 06 Ağustos 2014, 20:56:39 »
Arka camlar yapılıyor ama sadece arkadan çalışıyor. Arka koltuğun altındaki parcada sorun vardır.

sahhan

• *
  • 83 Mesajı Toplam
    88 Kere Beğenildi
    • http://kucukisler.blogspot.com.tr/
Benimde ön camlar tepki vermiyor,düğmelerde ışık var ancak açılmıyor varmıdır sebebini bilen?

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

pilot.5

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
Ben 159 kullanıyorum ama benim cam açma düğmelerinde de bazı sorunlar var. Döşemeden sökme yapacağınız zaman çok nazik davranmak lazım. Plastik parça bunlar malum ve yıllar içerisinde de yaşlanıyor malzemeleri. Sonra çıt diye kırılıverir de yenisi ya da çıkması için ciddi rakamlar ödemek zorunda kalabilirsiniz. Tabi bir de eğer bulabilirseniz çıkmasını/yenisini.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri: arka çalışmıyor otomatiği 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.