Yukarı git

22 Kasım 2017, 00:30:48
Reklamlar  

Gönderen Konu: Fabrika çıkışı ters takılmış sticker:)  (Okunma sayısı 1851 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalzoon

• Üye
  • *
  • 7 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
Fabrika çıkışı ters takılmış sticker:)
« : 03 Kasım 2015, 19:53:25 »
Arkadaşlar Selam,

Garip bir durum ile karşı kaşıyayım. Geçen gün Sportivo'dayken Sercan Bey sağolsun aşağıdaki durumu farketti:) Sağ amblem yanlış takılmıştı. Herhalde önceki sahibi çaldırdı ve yenisini taktırdı diye dusunduk ancak önceki sahibi ile konuştum. Aracı teslim aldığında bu şekilde olduğunu ve bu soruyu Alfa'ya kendisinin de sorduğunu söyledi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Fabrikadan bu şekilde çıkmış olması da enteresan bir durum. İtalya'dan gelirken yürüttüler büyük ihtimalle herhalde...

Asıl soruya geleyim. Ben buna fena takmış durumdayım farkettiğimden beri ancak bunu çıkartırsam deforme olacaktır sticker. Yenisinin nasıl takıldığı konusunda bilgi ve tecrübesi olan var mıdır? Yamuk takmamak ve original yerine takabilmek için nelere dikkat etmeli? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
2011 GQV

TRSemih

• Alfista
  • *
  • 86 Mesajı Toplam
    111 Kere Beğenildi
Onlarca denetimden geçen sıfır araçta böyle görünür bir hatanın yapılmış olabileceğini hiç sanmıyorum. Hadi fabrikadan çıktı TR'de bayi olaya el atardı. Atlanılan bir durum var bence Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Sökmeden önce sağına ve altına maskeleme bandını şerit olarak çekin. Çevirip aynı şekilde bantlara hizalayarak tekrar takın. Bali/derbi sürerek yapıştırabilirsiniz. Boyaya zarar vermeyecek tek sıvı yapıştırıcı. Çift taraflı bantlar kalın duracağından önermiyorum.

Not: sökerken misina ya da diş ipi kullanırsanız kavlatırken özellikle köşeleri zarar görmemiş olur.

Kolay gelsin =)

159 '06 1.9 JTDM (2016-...) / 156 '05 1.6 TS (2012-...) / 156 '98 2.0 TS (2014-15)

Tolga033

• *
  • 263 Mesajı Toplam
    315 Kere Beğenildi
Fabrika hatası olduğunu bende düşünmüyorum. Sinyal lambasının hizasında bile değil.İlginç..

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

kalzoon

• Üye
  • *
  • 7 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
Çekim açısından oyle cıkmış yoksa tam olması gereken yarde... Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

2011 GQV

emin

• *
  • 47 Mesajı Toplam
    58 Kere Beğenildi
Merhaba, bu yoncalar iz kalmadan nasıl çıkartılabilir? Fikri olan var mıdır?

Classic cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alimdlc

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Merhaba, bu yoncalar iz kalmadan nasıl çıkartılabilir? Fikri olan var mıdır?

Classic cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uzun zaman olmuş ama bildiğim ve denediğim kadarı ile cevap vereyim. Isıtın o bölgeyi ve bir ip yardımıyla sökün gitsin. Kalan yapışkana sürtün elinizde topaklanıp çıkacaktır..

kalzoon

• Üye
  • *
  • 7 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
2 opsiyon var. 1. Isıtma tabancası ve misina ile kendiniz yapabilirsiniz ama şablon yoksa yanlış yere takabilirsiniz. 2. opsiyon ise yetkili servis. Ben 2. i tercih ettim.. Orada da yine yanlış taktılar... Bilen birini getirip taktırttılar. Benden daha çok yoncadan çeken yoktur herhalde...

2011 GQV

Seo4Smf Tagleri: sticker fabrika çıkışı ters takılmış 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.