Yukarı git

19 Kasım 2017, 13:25:46
Reklamlar  

Gönderen Konu: Eski kasa mı yeni kasa mı?  (Okunma sayısı 2354 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Fevcin

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Eski kasa mı yeni kasa mı?
« : 30 Aralık 2014, 10:35:09 »
Merhaba arkadaşlar,

Alfa almaya niyetlendim fakat şöyle bir durum nüksetti;

şu anda maximum 18/19 lira para ayırabiliyorum araba için, bu paraya da eski kasa 156 var.

Siteden baktığım ve benim almalıyım dediğim yeni kasa fiyatı 27'den başlıyor 33 e kadar gidiyor. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Sizce durum bu iken eski kasa alıp Alfa'ya alışmak ve yeni kasa için birikim mi yapmalıyım yoksa birikimi baştan yapıp bir yıl daha bekleyip direkt yeni kasa mı almalıyım? Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Karışık gbi duruyor okurken ama aslında karışık değil Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Tşkler. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Bana dilsiz anlattı , dili olanın dile getiremediklerini.

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
Ynt: Eski kasa mı yeni kasa mı?
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2014, 10:41:39 »
Araba çok lazım değilse(twingo var zaten),paranı biriktirip alabildiğin en üst modeli almanı tavsiye ederim..

Fevcin

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 30 Aralık 2014, 11:09:38 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Araba çok lazım değilse(twingo var zaten),paranı biriktirip alabildiğin en üst modeli almanı tavsiye ederim..

Çok lazım değil tabi ki ama bir an önce almak istiyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap yollarda sürekli Alfa arıyor gözlerim.
Sabah yine gördüm 156 eski kasası beyazdı ince bir kaç dokunuş ile harika bir hal almış araç, kafamın karışmasına neden olan araç o araç aslnda Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 30 Aralık 2014, 11:43:58 »

Çok lazım değil tabi ki ama bir an önce almak istiyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap yollarda sürekli Alfa arıyor gözlerim.
Sabah yine gördüm 156 eski kasası beyazdı ince bir kaç dokunuş ile harika bir hal almış araç, kafamın karışmasına neden olan araç o araç aslnda Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
O bir kaç dokunuş 2-3 bin tl ye mal olma ihtimali var,mk1 bir 156 alsan ne kadar temiz olursa olsun 2-3 bin tl yer muhakkak,alacaksın 18 e harcayacaksın 5-6,yine sana mal olacak 25-26  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Acele etme..

İsa KAYIHAN

• Üye
  • *
  • 25 Mesajı Toplam
    31 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 30 Aralık 2014, 11:47:16 »
Her kullanıcı kendi isteğini arar ancak ben aracımı almadan önce senin gibi çok düşünenlerdenim  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  Elimde 18bin civarı olmasına rağmen kredi ile 25bine aldım ALFA'mı... Çünkü ben aracımda hız sabitleyici, dijital klima vb teknik detayların olmasını istiyordum. Mk1 kasa alırsın ancak teknoloji olarak eksiklikleri var haliyle sonra değiştirmeyi istediğinde bi ihtimal sıkıntı çekebilirsin. Bence biraz daha bekleyip Mk2 ile rahata etmen  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap 

ÇALMADIK, ÇIRPMADIK... YEDİYSEK CEBİMİZDEN; HARCADIYSAK ÖMRÜMÜZDEN... KİME NE!!!

Fevcin

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 30 Aralık 2014, 13:22:15 »
Hımmmmmmmm...  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

O zaman biz cebimize 25 lira koymadan Alfa bakmayalım en iyisi.

Hatta 30 lirayı gözden çıkarmak lazım ki sağlam sorunsuz eli yüzü düzgün bir araç alalım.

dreamwalk

• *
  • 43 Mesajı Toplam
    53 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 30 Aralık 2014, 13:23:20 »
Öncelikle dış açıdan hangisini beğendiğin önem arz ediyor.Ona göre kararını ver.

25 tl ve üstüne de  mk1 de var,20 tl civarına da mk2 de var.Piyasa karışık,her aracın ederi aracın özeline ve temizliğine  göre değişiyor.

Mk2 alman daha iyi 156 alman anlamına gelmiyor.Önemli olan temiz 156 bulmak,ekstrası da istisnai olarak da opsiyonu çok olan official&oem ekstralı düzgün bir araç  alman.Zamanla orijinal parçalarla kendi zevkine göre aracı upgrade edersin.

Zaten ülkemizde official &oem olarak ekstralı temiz 156 iki elin parmakları kadar var ya da yok.

Fevcin

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 30 Aralık 2014, 13:29:52 »
Öncelikle dış açıdan hangisini beğendiğin önem arz ediyor.Ona göre kararını ver.

25 tl ve üstüne de  mk1 de var,20 tl civarına da mk2 de var.Piyasa karışık,her aracın ederi aracın özeline ve temizliğine  göre değişiyor.

Mk2 alman daha iyi 156 alman anlamına gelmiyor.Önemli olan temiz 156 bulmak,ekstrası da istisnai olarak da opsiyonu çok olan official&oem ekstralı düzgün bir araç  alman.Zamanla orijinal parçalarla kendi zevkine göre aracı upgrade edersin.

Zaten ülkemizde official &oem olarak ekstralı temiz 156 iki elin parmakları kadar var ya da yok.

evet görüntüsü sağlam bir aracın fiyatı da normale göre yüksek tabi ki,sonradan harcamaktansa baştan fazla para verip düzgün bir araç alma taraftarıyım. Sorunlu araç ile uğraşmayı pek beceremem sanayide laf anlatmaktan pek hoşlanmıyorum.

dreamwalk

• *
  • 43 Mesajı Toplam
    53 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 30 Aralık 2014, 13:42:35 »

evet görüntüsü sağlam bir aracın fiyatı da normale göre yüksek tabi ki,sonradan harcamaktansa baştan fazla para verip düzgün bir araç alma taraftarıyım. Sorunlu araç ile uğraşmayı pek beceremem sanayide laf anlatmaktan pek hoşlanmıyorum.

Aracın ciğeri ve iç kozmetiği yeterince sağlam olsun da,görüntü her zaman hallolur.Mümkünse lpg takılmamış olsun,illa taktırma taraftarı iseniz de lpg'yi ilgili araca taktıran ilk siz olun.

Umarım sizi üzmeyecek güzel bir yol arkadaşı bulursunuz.Forumda Volkan(Veloce) arkadaşımız var,Alfa alım satım işini titizlikle ve  pro yapan birisi,kendisi ile iletişime geçmenizi önereceğim.
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2014, 13:44:50 Gönderen: dreamwalk »

Fevcin

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #9 : 30 Aralık 2014, 16:09:32 »

Aracın ciğeri ve iç kozmetiği yeterince sağlam olsun da,görüntü her zaman hallolur.Mümkünse lpg takılmamış olsun,illa taktırma taraftarı iseniz de lpg'yi ilgili araca taktıran ilk siz olun.

Umarım sizi üzmeyecek güzel bir yol arkadaşı bulursunuz.Forumda Volkan(Veloce) arkadaşımız var,Alfa alım satım işini titizlikle ve  pro yapan birisi,kendisi ile iletişime geçmenizi önereceğim.

çok tşk ederim. çok sağolun

Tolga033

• *
  • 263 Mesajı Toplam
    315 Kere Beğenildi
« Yanıtla #10 : 31 Aralık 2014, 02:09:49 »
Vallahi eski kasa 1-2 degisiklik ile mk2'den daha guzel olabiliyor. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kibitzer

• *
  • 65 Mesajı Toplam
    70 Kere Beğenildi
« Yanıtla #11 : 31 Aralık 2014, 08:38:55 »
2003 Model ara kasa mk1,5  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

dreamwalk

• *
  • 43 Mesajı Toplam
    53 Kere Beğenildi
« Yanıtla #12 : 31 Aralık 2014, 10:51:01 »
2003 Model ara kasa mk1,5  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Aynen dediğiniz gibi  arada kalanlar için çok güzel bir tercih olur,ancak ben mk1'in içini de dışını da mk2'ye nazaran çok daha fazla beğenen birisiyim.Maalesef Giugiaro'nun mk2'si özellikle dış dizayn olarak,zamanında Walter De Silva'nın mk1'inden sonra farklı beklentiler içine giren kullanıcılara bekleneni veremedi.

Fevcin

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #13 : 02 Ocak 2015, 11:53:28 »
Merhaba arkadaşlar ,

şu araç hakkında yorumlarınızı alabilir miyim?

Tşkler.

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
« Yanıtla #14 : 02 Ocak 2015, 12:41:57 »
Merhaba arkadaşlar ,

şu araç hakkında yorumlarınızı alabilir miyim?

Tşkler.
Yüksek km hariç güzel gözüküyor..

Seo4Smf Tagleri: eski kasa 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.