Yukarı git

22 Kasım 2017, 06:47:41
Reklamlar  

Gönderen Konu: En çok sevdiğiniz ve kullandığınız Android Uygulamaları  (Okunma sayısı 4533 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

shame

• Genel Moderatör
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
    • Eros' Photography Workshop
Her zaman her istediğimiz uygulamayı sadece aratarak bulamıyoruz. Buradan Android işletim sistemli telefonlarımızda severek kullandığımız yazılımları paylaşarak cihazlarımızı daha etkili şekilde kullanabiliriz.

İlk olarak Ben başlayayım;

Juice Defender;

Bu uygulama cihazınız üzerinde bazı ayarlar ile oynayarak telefonunuzun stand by süresini hatırı sayılır düzeyde arttırıyor. Uygulama öncelikle 3G-WiFi-Bluetooth gibi bağlantıları etkili şekilde yöneterek tasarruf sağlıyor.

Uygulama GooglePlay'de ücretsiz olarak sunuluyor.

Ücretli iki versiyonu da mevcut, bunlarda ise daha detaylı ayarlar yapabiliyorsunuz. En üst düzey Juice Defender ise 5.99 USD.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Erhan Meço / GT: 34 S 0217  &  159: 34 BRA 94

Lbe

• *
  • 3 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
En fazla kullandığım program İşCep.Kredikartı borçlarımı ödeyebiliyorum, hesabımda ne kadar para olduğunu görebiliyorum.Babam para yollamış mı diye bankamatiğe gitmeme gerek kalmıyor.İnternet bankacılığında yapabildiğin her şeyi İşCep ile yapabiliyorsun

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi

Ekşisözlükteki "işe yarar android uygulamaları" başlığı

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

halil

• *
  • 115 Mesajı Toplam
    134 Kere Beğenildi
vodafone'un uygulaması olan etrafımda ne var.nöbetçi eczaneden ,atm lere ,benzinliklere,okullara,resmi kurumlara kadar herşeyi bulabiliyorsunuz.

Ormanci

• *
  • 72 Mesajı Toplam
    83 Kere Beğenildi
1. WhatsApp (olmazsa olmaz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
2. Sygic (iPhone varken iGo kullanıyordum, bu da iyi gibi ama trafik bilgisi yok, inşallah yakın zamanda çıkar.)
3. İBB Trafik (bunu güya yakında güncelleyeceklerini söylüyorlar, Android versiyonu berbat ama iş görüyor, görsel olarak iPhone'daki çok başarılı, onu aradığım oluyor)
4. Yandex Haritalar
5. Chrome Browser
6. Instagram
7. Yemeksepeti (neredeyse internettekinden kolay sipariş veriyorsunuz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
8. Turkcell Pusula (Nöbetçi eczane vs. gibi bir sürü bilgiyi görebiliyorsunuz, dün yakınımda bi eczane bulup ilaç aldım mesela, son derece faydalı bir uygulama)
9. Sahibinden.com
10. Turkcell Cüzdan (Henüz kart ekleyemedim, teknik sorun var sonra deneyin diyor, ne zaman çalışacak merak ettim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
11. Droid Scan Pro (iPhone'da da benzer bir program kullanıyordum, baya kaliteliydi, bu da hiç fena değil. İşyerinde birçok resmi yazıyı bu yolla tarayıp sağa sola mail atabiliyoruz)
12. ES File Explorer (Windows Dosya Yöneticisi gibi düşünün, çok işe yarayan bir program, tavsiye edilir, klasör klasör telefonun içinde ne var ne yok görüyorsunuz)
13. MyBilet uygulaması... Sitesi adam gibi çalışamıyor telefonlarda, haliyle bu uygulama güzel, sinema vs. biletlerini böyle alıyorsanız kaçırmayın.

Gerisi oyun ve canlı duvarkağıdı falan Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Alfa'nın güzel bir canlı duvarkağıdı var, tavsiye ederim.

emraheren

• Kurucu-Yönetici
  • *
  • 77 Mesajı Toplam
    112 Kere Beğenildi
MyScript Calculator

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ekrana istediğiniz işlemi yazıyorsunuz ve gerisini uygulamanın kendisi hallederek sonucu karşınıza getiriyor. Üstelik normalde çözmesi hayli zor olan matematiksel işlemleri bile oldukça pratik bir şekilde çözebilmeniz mümkün.

Tatmir07

• *
  • 88 Mesajı Toplam
    99 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
MyScript Calculator

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ekrana istediğiniz işlemi yazıyorsunuz ve gerisini uygulamanın kendisi hallederek sonucu karşınıza getiriyor. Üstelik normalde çözmesi hayli zor olan matematiksel işlemleri bile oldukça pratik bir şekilde çözebilmeniz mümkün.

Sınav gözetmenlerinin korkulu rüyası  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.