Yukarı git

21 Kasım 2017, 22:32:25
Reklamlar  

Gönderen Konu: 0 km aldigim alfa romeo giulietta jtdmdistinctive den kurtulmak istiyorum  (Okunma sayısı 1744 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

neoalfa

• Ziyaretçi
Alfa sevginiz  italyanları zengin eder ancak,  ben alfa tarafından kandırıldım ama sadece birkaç kandırılır bir insan

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

octinum

• Üye
  • *
  • 12 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Alfa sevginiz  italyanları zengin eder ancak,  ben alfa tarafından kandırıldım ama sadece birkaç kandırılır bir insan

Sonuncuyu anlamadım. "Sadece birkaç kere kandırılır bir insan" mıydı o? Ben iki kereye kadar tecrübe diyorum. İkinciden sonrası sıkıntı.

Valla kimi zengin ettiğim çok mühim değil. Verdiğim paranın karşılığını ne kadar alıyorum o önemli. Şu anda mesela Audi A4'e göre dört kat filan daha iyi performans/fiyat alıyorum. Allah korusun aynı spesifikasyonda A4 peşine düşseydim iki katı para verip yarısı kadar sürüş zevkim olacaktı.

muzaffersan

• Üye
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
Ben hala yol tutuşunda kaldım   Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

abi adam clio falan yazmış Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap kesin troll.. ciddiye almayın bi süre sonra geçer kendi kendine..

Olsun, daha iyi. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Foruma giren araba meraklılarının etraflarından zaten duyduğu laflar bunlar. Karambolden bilgi veriyoruz, fena mı? Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

tags

• *
  • 17 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
0 otomobil almışsınız test etmedenmi?aldınız,başka bir giu kullanıp kendi aracınızla kıyasladınızmı?

otomobil işi  şans işi elektronic gibi insana denk geldimi tam geliyor. sanki ömrünüzden ömür alıyor tiskinti ve nefret duygusu vs vs.
hatırlamak bile  istemediğim. benim biraderin başımın etini yiyip abi borç istemiyorum ortak alalım hevesimi alayım,
sende 8-10 tane araba var deyip benimle dalga geçip istemeye istemeye olsa cla  benzinli mercedes i  km si  daha 7000 km sıfır ayarında aracı aldık. mengerler sevisine  çalışan tanıdık olduğu halde 225 tl  ye egzosun deliğinin içine varana kadar baktırdık sonuç sıfırdan farksız 10 NUMARA! ooo türkiyede tek eşi yok! gerçektende eşi yokmuş...

bu konuyuda eski iletilerimde bahsetmiştim. (direksiyon titremesi)

kesinlikle kullanıcı hatasından falan değil,birader aracın üzerine  titremekte oranın yolu buzuk deyip 3 km lik yolu bırakıp  6-7 km yoldan giden  birisi ... daha 1 ay olmadan  100 km hızı geçtikten sonra direksiyonda titreme sorunu başladı. serviste rotuydu rot başıydı ,yok efendim lastikler üretim hatasıymış hepsi değişti. sonuç boşu boşuna kanser, bu kadar normaldir var bunlarda sorun kronic yeerrr. servisin dediği buydu.kanser olup, sonra oradan  davutpaşa sanayide mersedesin doktoru bi usta  varmış fabrikanın yapamadığını yaparmış orayada para.sonuç kanser neyse nalet olsun dedik ,2 ay sonra gibi  boş bi vakitte güngören sanayide başka bir ustaya giderken şanzımandan gelen uğultuyla noluyor demeden vuruntu sesiyle motor stop.yolun ortasında it gibi kaldık. garantili nede olsa sağlık olsun deyip çekiciyle servise, test mest  derken şanzıman değişecek dediler ,,eee dedik değiştirin ozaman.. kullanım hatasından falan ama size müşteri iyi niyet falan filan deken carrrt 16,000 tl  masraf  size % 50 almıyoruz  8,000 bin oh yarasın bi ton mevzu isyan vs. direkt avukat arkadaşımız ilgilendi   para vermedik araç 6 ay yattı serviste  rezil kepaze olduk
elimize
verdiler aracı bizde aldık,motor 10 numara olmuş,traktör motoru gibi maşallah, vites geçişleri harika bedford gibi,

neyse kanuyu fazla uzatmadan DEFOLU MAL denk geldimi  geliyor kardeşim.onun için giu beş para etmez diyen arkadaşı ben çok iyi anlıyorum. az bile söylemiş resmen DEFOLU MAL  denk gelmiş  arkadaşa,, 3-5 ine bakma galericiye   SAT ( KURTUL)  ben öyle yaptım..geçmiş olsun senin gözünde zaten malın mundar olmuş.SAT (KURTUL)..

otomobilden yıllar önce vw dan sonra yediğim  2inci kazıktır.. bana bir alman arabasını yarı parasına versinler almam.tata ya binerim almana binmem kardeşim.. 

bursagorki

• Üye
  • *
  • 7 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
BLA bla bla....Hepsi boş laflar...Kendi bahtsızlığınıza yanın ama markaya laf söylemeyin...Özellikle kapı kolu vs diye...Ergen oyuncağı mı bu yahu...Orası elimde kaldı ,,,Virajlarda,ani frenlemede direksiyon elinizde kalmamış ya ona  takılmayın..Saçmalık tek kelimeyle bu başlık...NET:!!!

bursagorki

• Üye
  • *
  • 7 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
Yazan herkes ''neoalfa'' dan cevap bekliyor pusuda Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

octinum

• Üye
  • *
  • 12 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
Yazan herkes ''neoalfa'' dan cevap bekliyor pusuda Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Haha evet. Forum canlandı resmen.

Bu arada @tags, geçmiş olsun yahu. merc hm de... 

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Tolga033

• *
  • 263 Mesajı Toplam
    315 Kere Beğenildi
Siz  Hyundai alın.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  @neoalfa
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2016, 14:51:41 Gönderen: Tolga033 »

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

universeee

• *
  • 80 Mesajı Toplam
    100 Kere Beğenildi
    • Evren Akdağ | En güzel ve özel fotoğraflar için doğru yerdesiniz...
Ben hala yol tutuşunda kaldım   Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

abi adam clio falan yazmış Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap kesin troll.. ciddiye almayın bi süre sonra geçer kendi kendine..

Olsun, daha iyi. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Foruma giren araba meraklılarının etraflarından zaten duyduğu laflar bunlar. Karambolden bilgi veriyoruz, fena mı? Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

İstanbul Park'ta Giu ile 2 tur atma imkanım oldu. Yanımda oturan eğitmenin biraz yavaşlayalım diye uyarmasına sebep olan hızlarda virajlara girdiğim de oldu.

Üstüne test sürüşü için İstanbul Park dışında da turladım. Bu tur sırasında da bana nezaret eden birisi vardı arabada. Sağolsun eski ralli pilotuymuş, bir yerden sonra direksiyona geçip arabanın limitlerini biraz gösterdi  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Şimdi bu iki tecrübeyi düşünüp üstüne "120km ile yol tutuşu, clio ile kıyaslama, DNA modunun hiç farketmiyor olması" gibi şeyleri okudukça töbe estağfurullah böyle bir gülme geldi tebessümle baktım yazılanlara. Bir arkadaşın dediği gibi baya "limon" bir araba denk gelmiş bence de.

Neyse olayın ilacı belli VW, Skoda, Ford, vb. Tabi insanların bu markalardan neler çektiklerinden de haberi olmayan biri sanıyorum zaten konuyu açan arkadaş.

İnşallah tez zamanda dualarınız kabul olur ve istediğiniz rahat edeceğiniz arabaya kavuşursunuz. Ha bir de inşallah sonraki arabanızın marka forumunda benzer konu açmak zorunda kalmazsınız çünkü bu yaşadıklarınızın ve benzerlerinin tüm markalarda bolca yaşandığının farkında değilsiniz dediğim gibi.

tags

• *
  • 17 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
Haha evet. Forum canlandı resmen.

Bu arada @tags, geçmiş olsun yahu. merc hm de... 

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
sağolasın arkadaşım 2 sene önceydi 25 bin tl zararımız oldu satarken.sağlık olsun...

neoalfa

• Ziyaretçi
Aynen ya en cok da bu kalitesiz arabaya beslenen  sevgi yüzünden insanimiza bes para etmez giulietta yine otomatik vites  dizel motor oldu diye bomboş Özellikleri olan 2016 modelleri ni 100 bin TL kusurata satiliyor bu arabayı incelediğimizde edeceği rakam asla 50 bini  geçmez... Fakat bu aracı  cok seven arkadaşlar bunu görmek istemiyor hatta o kadar  bağlılar ki alfa Romeo markası  at arabası desem golf  u sollar cok iyi yol tutar dicekler  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

sbk0655

• *
  • 27 Mesajı Toplam
    28 Kere Beğenildi
Az once Marchionne ile konustum cok ozur diledi yarin arayacakmis seni , tum zararini tazmin edecekmis.Oldumu , tamam mi hadi artik yeter.

sbk0655 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: hannibal (14 Mayıs 2016, 11:15:58)

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
Konu gereksiz uzadığı için kilitlenmiştir..

Alfatürk Yönetimi..

Ferhat_27 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: (14 Mayıs 2016, 11:54:45)
Seo4Smf Tagleri: istiyorum aldigim jtdmdistinctive kurtulmak 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.