Yukarı git

22 Kasım 2017, 17:52:37
Reklamlar  

Gönderen Konu: Alfa Romeo almanız yasaklandı, yolunuza neyle devam edersiniz?  (Okunma sayısı 3620 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aşmış

• Üye
  • *
  • 31 Mesajı Toplam
    35 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Şu arkadaş da aynı şeyleri söylemiş gibi. En üst seviyesi 80.000 civarında zaten, bu yüzden kafasına uyanlar kazık yememiş olur o konuda ikna oldum ben.

Onur Alfa modelleri yanında benim Mazda 3'te görebildiğim tek üstünlük o güzel ekran ve kontrol sistemi. Bunun haricinde gördüğüm eksiklikleri sayayım incelemeye göre:

- 120 hp'ye göre performans çok zayıf (0-100 12 saniye demek 1.4 TS motor performansı demek... Senin eski 147 1.6'nın 10,5 saniyeydi. Mazda'Nın manueli de 10.5 saniyeymiş)
- Direksiyon çok hisli demiş ama videoda görüldüğü gibi direksiyon turu alfa gibi kısa değil.
- Atmosferik motora göre redline'ı düşük (6500rpm. TS motorlarda 7000 devirin üzerinde. 7000-7200 rpm).
- Test aracında 18" jantla bu yol tutuş ve direksiyon hissi yorumları yapılmış Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Onu da dikkate alman lazım.
- "Sürüş zevkine" yönelik bir otomobil almak istiyosan alfa dışındaki seçimler çok yanlış olur. Hele ki 150 hp altı için... Bence değmez. Bu paralara Giulietta alınabiliyor ve sundukları ekran hariç bence daha başarılı.

Benim eyyorlamam bu kadar.

Aynen Tuncay. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Böyle bir bütçem olsa hangi Alfa'yı alacağımı şaşırırım zaten. Gitmeyen arabadan zevk almaya çalışmak çok da Alfa kullanıcısını tanımlamıyor zaten. 

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Ne kadar az bilirsen o kadar şiddetle savunursun.

ersangungor

• Üye
  • *
  • 7 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
Seninkinde de bagaj yok, cocuk koltugu yok, yanlis hatirlamiyorsam ustu kapaninca igrenc gorunuyo Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Pistte guzel ama gunluk kullanimda i-ih  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

660 cc ne yau, benim arabanin bi silindiri 712.5 cc  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ohoo sadce onlar mı... ABS yok, hidrolik direksiyon yok, esp yok, teyp yok, hiçbişey yok Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  Klimayı bırak, kalorifer bile opsiyonel. Hatta ön cam bile.. Demonte bile alabiliyosun arabayı.. Ama 0-100 en dandik modelde 7 saniyeden az. Top model 2.0 supercharge olmasına rağmen Bugatti Veyron'dan iyi güç/ağırlık oranı var. ve 0-100 'ü 2.7 saniye. Ufacık oynamalarla veya motor swap'le dünyanın en hızlı otomobiline ulaşmak mümkün.

Ben günlük de kullanırım açıkçası, özelliklere bakınca aslında benim Spider'la aynı gibi. Teyp vardı ama bende. Hakkını yemiyim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Patron kac para bunlar yau, oyle bi anlattin ki alasim geldi  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

62.000 TL sıfırı. (660 cc olan) Türkiye'ye demonte getirmiyolar sanırım, öyle olsa bi 10 bin tl daha iner aslında.. Hem montaj tam bi macera olur. ahah

Al da biz de bineriz.. Ben seneye falan almayı düşünüyorum zaten Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tuncay dün bu topicde öğrendim caterham'ın böyle ulaşılabilir motor hacmi ve fiyatlarında olduğunu. Hangi firma getiriyor? Şu anki hayalim spider(916) bir sonraki da belli oldu sayende  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

volkansunar

• Üye
  • *
Konunun en başında hangi araç diye sorulmuş..Artık dünya üzerinde alfa yoksa, 4 tekerin ne anlamı olabilir ki..

MV AGUSTA BRUTALE DRAGSTER 800 alınır, 4. boyuttan devam edilir:)

Seo4Smf Tagleri: edersiniz devam almanız yasaklandı yolunuza neyle 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.