Yukarı git

21 Kasım 2017, 22:33:49
Reklamlar  

Gönderen Konu: Alfa Romeo almanız yasaklandı, yolunuza neyle devam edersiniz?  (Okunma sayısı 3619 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Amma uçmuşsunuz yahu.. O maseratilere, mercedeslere, 100 küsür binlik araçlara binebilecek misiniz? Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Hayal başka, gerçekler başka. Bakımları, yakıt masrafları, gündelik kullanım meselesi falan nasıl olacak? Burada 2.0 alfa bile almaya korkan insanlar var, gelip km'de 1.5 lira yakacak araba koymayın gözünüzü seviyim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Bisiklete binerim deyin, ok deriz  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

146ya binen adam onu satıp da maserati alabiliyosa eyvallah... Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Pejo 306 deyince kimse dövmez, merak etmeyin  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

aaa Editore de araba begendiremiyoz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Tamam M5'e binmeyelim ama suna da bineriz heralde :

Simdi kullandigim chargerin kardesi zaten bu, 5.7 motor ortalama tuketimim 12.5 lt Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

1 karış boyası varmış, olmaz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bakabilecek olana bişey demiyorum canım, alfa çok yakıyo deyip maserati bakanlara diyorum. 2 litreye bile cesaret edemiyo insanlar ama şimdi twin turbo falan sürerim demek garip geldi, o yüzden Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Benim attığım Caterham 5-6 litre yakıyor, 0-100ü 7 saniyenin altında, 4 lastiği benim spider'ın tek lastiği fiyatına. Diski balatası zaten broadway diski boyutunda Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Arkalar kampana falan.. Fukara arabası aslında Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Kliması bile yok.

Motor hacmi 5.7 demişsin.. Caterham 160'ın motor hacmi 660cc Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

alperen.uyan

• Üye
  • *
  • 13 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
Seninkinde de bagaj yok, cocuk koltugu yok, yanlis hatirlamiyorsam ustu kapaninca igrenc gorunuyo Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Pistte guzel ama gunluk kullanimda i-ih  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

660 cc ne yau, benim arabanin bi silindiri 712.5 cc  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Seninkinde de bagaj yok, cocuk koltugu yok, yanlis hatirlamiyorsam ustu kapaninca igrenc gorunuyo Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Pistte guzel ama gunluk kullanimda i-ih  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

660 cc ne yau, benim arabanin bi silindiri 712.5 cc  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ohoo sadce onlar mı... ABS yok, hidrolik direksiyon yok, esp yok, teyp yok, hiçbişey yok Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  Klimayı bırak, kalorifer bile opsiyonel. Hatta ön cam bile.. Demonte bile alabiliyosun arabayı.. Ama 0-100 en dandik modelde 7 saniyeden az. Top model 2.0 supercharge olmasına rağmen Bugatti Veyron'dan iyi güç/ağırlık oranı var. ve 0-100 'ü 2.7 saniye. Ufacık oynamalarla veya motor swap'le dünyanın en hızlı otomobiline ulaşmak mümkün.

Ben günlük de kullanırım açıkçası, özelliklere bakınca aslında benim Spider'la aynı gibi. Teyp vardı ama bende. Hakkını yemiyim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2015, 02:46:05 Gönderen: Tuncay N »

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Bu arada bagaj var.. Spiderla aynı büyüklükte hemen hemen Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

alperen.uyan

• Üye
  • *
  • 13 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi

Ohoo sadce onlar mı... ABS yok, hidrolik direksiyon yok, esp yok, teyp yok, hiçbişey yok Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  Klimayı bırak, kalorifer bile opsiyonel. Hatta ön cam bile.. Demonte bile alabiliyosun arabayı.. Ama 0-100 en dandik modelde 7 saniyeden az. Top model 2.0 supercharge olmasına rağmen Bugatti Veyron'dan iyi güç/ağırlık oranı var. ve 0-100 'ü 2.7 saniye. Ufacık oynamalarla veya motor swap'le dünyanın en hızlı otomobiline ulaşmak mümkün.

Ben günlük de kullanırım açıkçası, özelliklere bakınca aslında benim Spider'la aynı gibi. Teyp vardı ama bende. Hakkını yemiyim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Patron kac para bunlar yau, oyle bi anlattin ki alasim geldi  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi

Patron kac para bunlar yau, oyle bi anlattin ki alasim geldi  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

62.000 TL sıfırı. (660 cc olan) Türkiye'ye demonte getirmiyolar sanırım, öyle olsa bi 10 bin tl daha iner aslında.. Hem montaj tam bi macera olur. ahah

Al da biz de bineriz.. Ben seneye falan almayı düşünüyorum zaten Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Bu da top modeli. 2.0 sc beslemeli. Şaka gibi performansı var. Videonun sonunda avans verdiği Golf GTI'la patinaj çeke çeke dalga geçiyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

« Son Düzenleme: 30 Nisan 2015, 14:07:44 Gönderen: Tuncay N »

Aşmış

• Üye
  • *
  • 31 Mesajı Toplam
    35 Kere Beğenildi
Tuncay son sahibi olursun abi, parçası pahalı...

Ne kadar az bilirsen o kadar şiddetle savunursun.

Aşmış 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Tuncay N (30 Nisan 2015, 14:38:55)

alperen.uyan

• Üye
  • *
  • 13 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
Hocam onu bilmem de, o egzoz orda cok kol bacak yakar o kesin  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

alperen.uyan 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Tuncay N (30 Nisan 2015, 19:20:58)

alisto

• *
  • 74 Mesajı Toplam
    88 Kere Beğenildi
Bu da top modeli. 2.0 sc beslemeli. Şaka gibi performansı var. Videonun sonunda avans verdiği Golf GTI'la patinaj çeke çeke dalga geçiyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

gerçekten performans koma.. ama haftasonu 2 saat binme aracı gibi..
tr'de satılıyor mu bu ?

Ruhumuz olmadan sadece birer makineyiz

sarpgrey

• Üye
  • *
  • 16 Mesajı Toplam
    16 Kere Beğenildi
Türkiye'de en az 200000 tl ye satılır bu. Supercharged li makine bu

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Satılıyor da, bilen yok. Öyle de kalmalı Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Zaten bilen olsa da "bu ne ya böcek gibi" diyor millet. Onlar gidip vw alsın Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

60 bin liralık olan alınıp yine 2.0 sc yaptırılıp şaka gibi maliyetlere binilebilir... Zaten stock halde 660 cc olan 0'dan 100'e 7 saniyede çıkıyor (bizim gta'lar kadar hızlı nerdeyse). Tek bir chiple 100 hp yapılır o, yani 250 hp üzeri bir otomobil gibi performans verebilir. Motosiklet motoru takanlar var, misal hayabusa, yamaha r1. 18-20.000 devir çeviren, 160-180 hp üretebilen makineler oluyorlar.. Motor havuzu geniş ve çalışma alanı çok rahat.. Sanayide herhangi bir usta bile oynayabilir, bizim Arese V6'lardan bile koyanlar var İngilterede.

Burada kimse bilmediği için tam bi şaka makinesi de olur.

Haftasonu arabası normalde evet, ama ben günlük binerim buna Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Malum, Spider'a binmek için de manyak olmak lazımdı ama 3 seneden fazla bindim, sattığıma pişman oldum hatta.

sahhan

• *
  • 83 Mesajı Toplam
    88 Kere Beğenildi
    • http://kucukisler.blogspot.com.tr/
Amma uçmuşsunuz yahu.. O maseratilere, mercedeslere, 100 küsür binlik araçlara binebilecek misiniz? Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Hayal başka, gerçekler başka. Bakımları, yakıt masrafları, gündelik kullanım meselesi falan nasıl olacak? Burada 2.0 alfa bile almaya korkan insanlar var, gelip km'de 1.5 lira yakacak araba koymayın gözünüzü seviyim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Bisiklete binerim deyin, ok deriz  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

146ya binen adam onu satıp da maserati alabiliyosa eyvallah... Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Pejo 306 deyince kimse dövmez, merak etmeyin  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Neden binilmesin yahu şahsen aşağıdaki gibi bir şey için hanımın onayı, hanımın arabası ve çoluk çocuğun biraz daha büyümesini beklemekteyim sotedeyim zaman meselesi sadece  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Maserati shamal da fatezimiz olsun, o olmazda 4 serisi bir şey olur alır ufak ufak toplarız  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Spideri bırakıp Bmw ile uğraşılırmı asıl bunun sorgulamak gerek ki, adamlar bir forumda eski bir Alfa sahibini sadece sürüş zevki Alfa kadar olmuyor dedi diye topa tutuyorlardı o eski Alfa sahibinin sen olduğundan şüphelenmedim değil   Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap 
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2015, 13:52:41 Gönderen: sahhan »

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi

Neden binilmesin yahu şahsen aşağıdaki gibi bir şey için hanımın onayı, hanımın arabası ve çoluk çocuğun biraz daha büyümesini beklemekteyim sotedeyim zaman meselesi sadece  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Maserati shamal da fatezimiz olsun, o olmazda 4 serisi bir şey olur alır ufak ufak toplarız  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Spideri bırakıp Bmw ile uğraşılırmı asıl bunun sorgulamak gerek ki, adamlar bir forumda eski bir Alfa sahibini sadece sürüş zevki Alfa kadar olmuyor dedi diye topa tutuyorlardı o eski Alfa sahibinin sen olduğundan şüphelenmedim değil   Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bendim abi o zaten  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

sahhan

• *
  • 83 Mesajı Toplam
    88 Kere Beğenildi
    • http://kucukisler.blogspot.com.tr/
Doğru tahmin etmişim o zaman, o neydi öyle miğfer dibindeki son asker gibi  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap 

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri: edersiniz devam almanız yasaklandı yolunuza neyle 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.